Boost App - najlepsze oferty

Pozycja ofert z pogrubioną nazwą została opłacona przez kontrahenta.
Boost app na Taniomanii. Porównanie cen produktów w sklepach. Setki najlepszych ofert specjalnie dla Ciebie na Taniomania.pl
Cena
Cena
Znaleźliśmy dla Ciebie 1206 produktów - zobacz najlepsze oferty
Folia Apple Watch 8 41mm - 3mk booster Anti-Scratch WatchOpisAnti-Scratch
Ultracienka folia ochronna
Ekran wzmocniony o ponad 200%!
Zastanawiasz się, skąd na ekranie Twojego smartwatcha biorą się nowe rysy, skoro starasz się o niego dbać? Niestety przy codziennym użytkowaniu nie da się uniknąć sytuacji, które przyczyniają się do niszczenia ekranu. Zmień to i na straży bezpieczeństwa urządzenia postaw folię ochronną Anti-Scratch, która wzmocni ekran aż o 200%!
Moc warstwy oleofobowej
Czy zdarzyło Ci się narzekać na tłuste odciski palców na wyświetlaczu? Nie zawsze da się przed tym uchronić, ale wysokiej klasy warstwa oleofobowa znacząco pomoże Ci w rozwiązaniu tego problemu! Ta wyjątkowa powłoka ułatwia utrzymanie folii w czystości: minimalizuje przyciąganie zabrudzeń i kurzu, a czyszczenie wyświetlacza czyni bajecznie prostym.
Idealnie dopasowani
Folia Anti-Scratch powstała z myślą o maksymalnym komforcie.
Więcej
Zwiń
Matowa folia do Apple iPad Air 4th gen 10.9 2020

Pure Matt

Pure Matt to folia, która ma moc przyciągania uwagi - i nie ma w tym żadnej kokieterii, ani marketingowej wędki i haczyka: ten głęboki mat to po prostu coś zupełnie nowego. Dla klientów wymagających, dla tych, którym nie jest wszystko jedno i dla tych, którzy lubią bez połysku, a wolą w macie - przedstawiamy nową folię od 3MK, o nazwie Pure Matt. Choć w firmie dostała roboczą nazwę „ejtojestekstra”!

Wzmocnienie ekranu? Trwała to rzecz!

Pure Matt wzrok przyciąga, ale stłuczek, pajączków i tłustych palców już nie, więc jeśli szukacie na swój telefon, smartwatch lub tablet czegoś, co ma prezencję, o ekran się zatroszczy, a do tego ogranicza widoczność linii papilarnych, to weźcie pod uwagę ten model. Wzmocnienie ekranu o ponad 250%? Jest! Wasza ulubiona powłoka samoregenerująca Self-Heal? Obecna! Świetny wygląd sprzętu w nowej, matowej odsłonie? Aż miło popatrzeć.
Więcej
Zwiń
Właściwości APPLIED NUTRITION Zma-Pro 60caps:


  • Cynk przyczynia się do utrzymania prawidłowego poziomu testosteronu we krwi

  • Magnez wspomaga prawidłowe funkcjonowanie układu nerwowego i pracę mięśni

  • Witamina B6 przyczynia się do zmniejszenia uczucia zmęczenia i znużenia

  • Poprawia jakość snu

  • Korzystnie wpływa na regenerację

  • Zawiera KSM-66® AshwagandhaZma-Pro 60 kapsułek od Applied Nutrition – magnez, cynk i witamina B6 z dodatkiem KSM-66® Ashwagandha!


APPLIED NUTRITION Zma-Pro to unikalne połączenie cynku i magnezu oraz witaminy B6 i ma szereg korzyści dla organizmu i jego funkcjonalności. Każdy z trzech składników został specjalnie dobrany ze względu na ich wyjątkowe właściwości.
Więcej
Zwiń