Blizzard Diablo III - najlepsze oferty

Super, godne polecenia !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Blizzard Diablo III w kategorii Gry PC. Najniższe ceny, najlepsze okazje. Porównywarka cen Taniomania.
Cena
Znaleźliśmy dla Ciebie 4 produkty - zobacz najlepsze oferty
Dwie gry w jednym W skład Diablo III: Battle Chest wchodzi gra Diablo III oraz dodatek Reaper of Souls, dzięki czemu czeka cię najpełniejsze doświadczenie w świecie Diablo. Wstrząsaj ziemią, atakuj wrogów ogniem i lodem i przywołuj nieziemskie istoty, korzystając z mocy godnych prawdziwych bohaterów. Piekła czekają Nadszedł czas, by położyć kres złu i ocalić całe Sanktuarium. Pokonaj Najwyższych Złych i Anioła Śmierci, prowadząc jedną z sześciu potężnych klas postaci przez pięć epickich aktów. A kiedy już ukończysz kampanię, sięgnij po tryb przygodowy, by mieć nieskończony dostęp do wyzwań i nagród. Zduś nieskończone zło Tęp legiony zła na losowo generowanych, trójwymiarowych poziomach gry. Walcz z niezliczonymi potworami, wykonuj zadania w nowych lokacjach i za każdym razem zdobywaj nowe łupy. Każda rozgrywka jest inna.
Więcej
Zwiń
Diablo III to kolejna część niezwykle popularnej serii hack'n'slash, która rozpoczęła się w 1996 roku. Produkcja zawiera kilka rozwiązań znanych z poprzednich części marki i wprowadza mnóstwo nowych pomysłów. Jej producentem jest firma Blizzard Entertainment, znana z wielu udanych i świetnie sprzedających się marek (World of Warcraft, StarCraft).

W trzeciej odsłonie Diablo wracamy do świata Sanktuarium, aby jeszcze raz zmierzyć się z siłami ciemności i tytułowym demonem. Gra rozpoczyna się w dwadzieścia lat po wydarzeniach znanych z Diablo II, w którym grupa herosów zatriumfowała nad złem, ale wskutek tej walki oszalała. Sanktuarium potrzebuje nowych bohaterów: do akcji wkraczają Barbarzyńca, Czarodziej, Mnich, Szaman i Łowca demonów. Blizzard rozbudował wątki fabularne i uczynił je ważniejszym elementem rozgrywki. Dzięki temu fani uniwersum mogą poznać wiele nowych informacji o odwiecznym konflikcie Wysokich Niebios z siłami Płonącego Piekła.
Więcej
Zwiń
Nikt nie powstrzyma Śmierci
Najwyższe Zło – uwięzione w Czarnym Kamieniu Dusz – płonie gniewem i pragnie wyrwać się na wolność, aby się zemścić. Artefakt należy ukryć, ale zanim horadrimom udaje się tego dokonać, w świecie śmiertelników pojawia się Maltael – Anioł Śmierci. Ma jeden jedyny cel: wykraść Czarny Kamień Dusz i podporządkować jego piekielną moc swojej woli. Tak rozpoczyna się koniec wszechrzeczy…

Wyrusz do boju jako krzyżowiec
Ciężka zbroja płytowa, nasycony magicznymi mocami oręż i ogromna siła ataku – wyrusz przeciwko piekielnym zastępom jako niezwyciężony krzyżowiec, nowy bohater świata śmiertelników. Edycja standardowa zawiera dwa dodatkowe miejsca na nowe postaci.

Staw czoła złu w Akcie V
Walcz z hordami nowych, zabójczych przeciwników, poznając fabułę Aktu V – od gęsto zabudowanych ulic Zachodniej Marchii aż po starożytne mury Fortecy Pandemonium.
Więcej
Zwiń

Opinie - Blizzard Diablo III

Super, godne polecenia !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!