Blizzard - najlepsze oferty

Blizzard na Taniomanii. Dzięki porównywarce Taniomania.pl znajdziesz to czego szukasz w atrakcyjnej cenie. Nie czekaj i sprawdź!
Cena
Cena
Znaleźliśmy dla Ciebie 246 produktów - zobacz najlepsze oferty
Walcz o lepsze jutroŻołnierze, naukowcy, awanturnicy i odmieńcy. W obliczu globalnego konfliktu powołano do życia międzynarodową grupę do zadań specjalnych, złożoną z bohaterów, którzy połączyli siły, aby przywrócić pokój w rozdartym wojną świecie. Nazywała się... Overwatch. Bohaterowie ci położyli kres konfliktowi i w kolejnych dziesięcioleciach przyczynili się do utrzymania pokoju. Overwatch dała początek epoce badań, innowacji oraz wielkich odkryć. Jednak po wielu latach wpływy organizacji znacznie osłabły i została ona ostatecznie rozwiązana.Wybierz bohateraW Overwatch spotkasz całą plejadę barwnych bohaterów, począwszy od podróżującej w czasie awanturniczki, poprzez uzbrojonego w młot rakietowy i zakutego w zbroję wojownika, po uduchowionego mnicha-robota. Każdy ze śmiałków reprezentuje inny styl rozgrywki, a kluczem do rozwinięcia pełnego potencjału, jakim dysponują, jest poznanie ich wyjątkowych umiejętności. Nie znajdziesz tu dwóch podobnych do siebie postaci.
Więcej
Zwiń
Odkurzacz Miele Blizzard CX1. Szybkie i skutecznie sprzątanie. Wydajny odkurzacz, który poradzi sobie z każdą powierzchnią. Płynna regulacja mocy. Uniwersalna szczotka do różnych zadań. Miękkie koła nie rysują podłogi. Pełna wydajność Poznaj wydajny odkurzacz Miele, który z łatwością poradzi sobie z każdym brudem. Duży zasięg pracy oraz wysoka manewrowość pozwolą Ci dotrzeć nawet w trudno dostępne miejsca. Z odkurzaczem Miele sprzątanie będzie proste, szybkie i przyjemne. Dostosuj moc Odkurzacz daje Ci pełną swobodę wyboru. W większości dostępnych odkurzaczy brakuje funkcji regulacji mocy lub ogranicza się ona do dwóch opcji. W tym modelu, masz ich znacznie więcej! Wybierz odpowiednią, za pomocą dużego i praktycznego pokrętła. Skuteczne sprzątanie wszystkich powierzchni Skuteczne sprzątanie różnych powierzchni, zapewni Ci dołączona elektroszczotka. Pozwala na gruntowne czyszczenie wielu rodzaju powierzchni.
Więcej
Zwiń

Opinie - Blizzard