Blizz - najlepsze oferty

Pozycja ofert z pogrubioną nazwą została opłacona przez kontrahenta.
Blizz na Taniomanii. Czerp czystą przyjemność z zakupów dzięki serwisowi Taniomania. Porównuj sklepy i wybieraj najmodniejsze produkty!
Cena
Cena
Znaleźliśmy dla Ciebie 1861 produktów - zobacz najlepsze oferty
Nowy oryginalny klucz
World of Warcraft to masowo wieloosobowa gra fabularna online (MMORPG) osadzona w uniwersum Warcrafta. Gracze wcielają się w bohaterów Warcrafta, odkrywając, przemierzając rozległy świat i podejmując przygody. Będąc „masowo wieloosobowym”, World of Warcraft pozwala tysiącom graczy na interakcję w tym samym świecie. Niezależnie od tego, czy wyruszają razem, czy toczą ze sobą epickie bitwy, gracze będą zawierać przyjaźnie, sojusze i rywalizować z wrogami o władzę i chwałę.
Informacje
✅ Jeżeli nigdy wcześniej nie używałeś STEAM/Uplay/Origin albo podobnych platform, i nie wiesz jak aktywuje się klucz albo grę, po zakupie otrzymasz wszystkie instrukcje, dzięki czemu bez problemu sobie z tym poradzisz nawet będąc początkującym graczem.

✅ Po zakupie otrzymasz również wiadomość z grą oraz potrzebne instrukcje a także informacje potrzebne do grania.
Więcej
Zwiń
Uchwyty z metalowym odgromnikiem

Działa jak piorunochron

Wszystkie odkurzacze Miele mają wbudowaną w uchwyt cienką metalową nić, która działa jak niewielki odgromnik. Eliminuje to wyładowania statyczne pomiędzy urządzeniem a użytkownikiem.

Łagodny rozruch silnika

Ochrona sieci elektrycznej

W odkurzaczach Miele wybrana moc jest łagodnie osiągana po włączeniu. Instalacja elektryczna jest dzięki temu chroniona przez przeciążeniem.

Ochrona przed przegrzaniem

Funkcja gwarantująca ochronę przed przegrzaniem

Wszystkie odkurzacze Miele chronione są przed przegrzaniem przez ogranicznik temperatury. W przypadku zatkania kanału powietrznego – np. przez większe zassane elementy – silnik na wszelki wypadek wyłącza się automatycznie. Po usunięciu usterki i schłodzeniu urządzenie jest ponownie gotowe do pracy.
Więcej
Zwiń
  • Data premiery: 2018-06-27
  • Wydanie: Pudełkowe
  • Klasyfikacja PEGI: PEGI 16
  • Wersja językowa: Polska (dubbing)
  • Wersja językowa okładki: Polski


UWAGA! WZNOWIENIE PRODUKCJI WYDANIA PUDEŁKOWEGO! PLANOWANA DATA DOSTAWY NOWEGO NAKŁADU TO 21.04.2022!

OPIS GRY:

Diablo III: Eternal Collection to niezrównana kolekcja RPGowej akcji, zawierająca pełną wersję gry Diablo III, rozszerzenie Reaper of Souls oraz dodatek Rise of the Necromancer.

Zostań jednym z ostatnich obrońców ludzkości: krzyżowcem, barbarzyńcą, szamanem, łowcą demonów, mnichem, czarodziejem, lub nekromantą. Zbieraj legendarne przedmioty i wykorzystuj potężne nowe moce oraz umiejętności.
Więcej
Zwiń
Szkoda że trochę drogi prepaid jest, ale warty swojej ceny.

Opinie - Blizz