Blendery kielichowe Philips - bestsellery - najlepsze oferty

Sprawdź nasze bestsellery w kategorii Blendery kielichowe od Philips: Philips HR3652/00, PHILIPS HR3553/00, Philips Daily Collection HR2100/00, Philips Daily Collection HR2052/00, Philips Viva Collection HR3555/00, Philips Daily Collection HR2052/90, Philips Viva Collection HR2163/00
Cena
Cena
Znaleźliśmy dla Ciebie 34 produkty - zobacz najlepsze oferty
CHARAKTERYSTYKA Prędkość 35 000 obr./min Silnik o mocy 1400 W 2-litrowy szklany dzbanek Różne opcje prędkości Możliwość mycia w zmywarce Zdejmowane ostrza - łatwiejsze czyszczenie Program do przygotowania koktajli Technologia ProBlend 6 3D * Dane na podstawie testów wewnętrznych przeprowadzonych na 1000 g winogron, jabłek, czarnej porzeczki, truskawek, pomidorów, arbuzów, pomarańczy i granatów. POZNAJ BLENDER PHILIPS AVANCE ZAAWANSOWANA TECHNOLOGIA PROBLEND 6 3D Z nową technologią ProBlend 6 3D uwolnisz wartości odżywcze ukryte w każdej komórce miksowanych owoców, warzyw czy orzechów, mieląc je jeszcze dokładniej. Tak przygotowany koktajl pomoże organizmowi lepiej przyswajać niezbędne mikroelementy by cieszyć się zdrowiem i witalnością każdego dnia. Wydajny silnik i wysoka prędkość obrotów. Doskonałe miksowanie Dzięki silnikowi o mocy 1400 W i prędkości 35 000 obr./min blendowanie wydobywa z owoców i warzyw jeszcze więcej witamin, minerałów i błonnika - wprost do Twojej szklanki.
Więcej
Zwiń
CHARAKTERYSTYKA Prędkość 35 000 obr./min Silnik o mocy 1400 W 2-litrowy szklany dzbanek Różne opcje prędkości Możliwość mycia w zmywarce Zdejmowane ostrza - łatwiejsze czyszczenie Program do przygotowania koktajli Technologia ProBlend 6 3D ZAAWANSOWANA TECHNOLOGIA PROBLEND 6 3D Z nową technologią ProBlend 6 3D uwolnisz wartości odżywcze ukryte w każdej komórce miksowanych owoców, warzyw czy orzechów mieląc je jeszcze dokładniej. Tak przygotowany koktajl pomoże organizmowi lepiej przyswajać niezbędne mikroelementy, by cieszyć się zdrowiem i witalnością każdego dnia. Wydajny silnik i wysoka prędkość obrotów. Dzięki silnikowi o mocy 1400 W i prędkości 35 000 obr./min, blendowanie wydobywa z owoców i warzyw jeszcze więcej witamin, minerałów i błonnika - wprost do Twojej szklanki. WYGODA UŻYTKOWANIA I WIĘKSZA POJEMNOŚĆ Tryb ręczny z różnymi opcjami prędkości Od delikatnego miksowania miękkich owoców po dynamiczne przetwarzanie twardych warzyw i orzechów.
Więcej
Zwiń
Blender kielichowy Philips HR3752/00. Pyszne i zdrowe koktajle. Wyciskaj owoce i twórz nieskończone kombinacje koktajli, przecierów i sosów. Moc 1400 W - wyciśnie wszystko co najlepsze z owoców, warzyw i ziół. Szybkie, łatwe czyszczenie. Niewielkie rozmiary, ułatwiające przechowywanie. Zdrowe i pyszne soki każdego dnia Philips HR3752/00 to wydajny blender do owoców, ziół i warzyw, która pozwoli Ci wydobyć całość smaku i witamin zawartych w tych produktach. Przygotuj pyszne koktajle dla całej rodziny i zaskocz ich wspaniałym smakiem. Urządzenie wykorzystuje technologię próżniową, która sprawia, że pulpa jest bardziej jednolita oraz produkuje mniej piany, a więcej czystego smaku. Zafunduj sobie zdrowie każdego dnia z blenderem marki Philips. Jeszcze więcej witamin Urządzenie zostało wyposażone w silnik o mocy 1400 W, co w połączeniu z ostrzami ze stali nierdzewnej sprawia, że poradzi sobie nawet z najtwardszymi składnikami.
Więcej
Zwiń
Blender wart tych pieniędzy, nowoczesny wygląd technika sześciu ostrzy które migiem radzą sobie z wszystkim robią naprawdę dobrą robotę. Budowa bardzo solidna, dzięki przyssawką i własnej masie bardzo dobrze trzyma się blatu kuchennego lub stołu. Kielich bardzo konkretny dobrze wykonany z funkcjonalnymi czterema różnymi miarkami. Łatwość montażu kielicha nie wymaga użycia dwóch rąk. Otwór do dodawania składników wraz z kolejną dokładną miarką do 50 ml. Trzy funkcjonalne przyciski dzięki którym b

Opinie - Blendery kielichowe Philips - bestsellery