Blendery kielichowe Philips - bestsellery - najlepsze oferty

Sprawdź nasze bestsellery w kategorii Blendery kielichowe od Philips: Philips HR3652/00, PHILIPS HR3553/00, Philips Daily Collection HR2100/00, Philips Daily Collection HR2052/00, Philips Viva Collection HR3555/00, Philips Daily Collection HR2052/90, Philips Viva Collection HR2163/00
Cena
Cena
Znaleźliśmy dla Ciebie 33 produkty - zobacz najlepsze oferty
CHARAKTERYSTYKA Prędkość 35 000 obr./min Silnik o mocy 1400 W 2-litrowy szklany dzbanek Różne opcje prędkości Możliwość mycia w zmywarce Zdejmowane ostrza - łatwiejsze czyszczenie Program do przygotowania koktajli Technologia ProBlend 6 3D * Dane na podstawie testów wewnętrznych przeprowadzonych na 1000 g winogron, jabłek, czarnej porzeczki, truskawek, pomidorów, arbuzów, pomarańczy i granatów. POZNAJ BLENDER PHILIPS AVANCE ZAAWANSOWANA TECHNOLOGIA PROBLEND 6 3D Z nową technologią ProBlend 6 3D uwolnisz wartości odżywcze ukryte w każdej komórce miksowanych owoców, warzyw czy orzechów, mieląc je jeszcze dokładniej. Tak przygotowany koktajl pomoże organizmowi lepiej przyswajać niezbędne mikroelementy by cieszyć się zdrowiem i witalnością każdego dnia. Wydajny silnik i wysoka prędkość obrotów. Doskonałe miksowanie Dzięki silnikowi o mocy 1400 W i prędkości 35 000 obr./min blendowanie wydobywa z owoców i warzyw jeszcze więcej witamin, minerałów i błonnika - wprost do Twojej szklanki.
Więcej
Zwiń
CHARAKTERYSTYKA Prędkość 35 000 obr./min Silnik o mocy 1400 W 2-litrowy szklany dzbanek Różne opcje prędkości Możliwość mycia w zmywarce Zdejmowane ostrza - łatwiejsze czyszczenie Program do przygotowania koktajli Technologia ProBlend 6 3D ZAAWANSOWANA TECHNOLOGIA PROBLEND 6 3D Z nową technologią ProBlend 6 3D uwolnisz wartości odżywcze ukryte w każdej komórce miksowanych owoców, warzyw czy orzechów mieląc je jeszcze dokładniej. Tak przygotowany koktajl pomoże organizmowi lepiej przyswajać niezbędne mikroelementy, by cieszyć się zdrowiem i witalnością każdego dnia. Wydajny silnik i wysoka prędkość obrotów. Dzięki silnikowi o mocy 1400 W i prędkości 35 000 obr./min, blendowanie wydobywa z owoców i warzyw jeszcze więcej witamin, minerałów i błonnika - wprost do Twojej szklanki. WYGODA UŻYTKOWANIA I WIĘKSZA POJEMNOŚĆ Tryb ręczny z różnymi opcjami prędkości Od delikatnego miksowania miękkich owoców po dynamiczne przetwarzanie twardych warzyw i orzechów.
Więcej
Zwiń
Na razie pracuje bardzo dobrze . mam od tygodnia

Opinie - Blendery kielichowe Philips - bestsellery