Blendery kielichowe Electrolux - bestsellery - najlepsze oferty

Sprawdź nasze bestsellery w kategorii Blendery kielichowe od Electrolux: Electrolux ESB 2500 Srebrny, Electrolux PerfektMix ESB2900, Electrolux E7TB1-8SSM Explore 7, Electrolux ESB2300 Czarny, Electrolux E7CB1-8SSM
Cena
Cena
Znaleźliśmy dla Ciebie 13 produktów - zobacz najlepsze oferty
Electrolux ESB 2500 Srebrny

Dwie wytrzymałe butelki z tworzywa sztucznego niezawierającego BPA

Butelka jest wykonana z tworzywa sztucznego niezawierającego BPA i nie pochłania zapachów ani smaków. Zapewnia ona pewnyuchwyt i ma odpowiednią wielkość, aby łatwo mieścić się w torbie. Butelka jest wykonana z tworzywa Tritan.

Dla całej rodziny

Blender Sports ESB2500 jest wyposażony w dwie butelki z pokrywkami. Oddzielnie można zakupić dodatkowe butelki dla całej rodziny. Aby nie pomylić własnej butelki z butelką innej osoby, można oznaczyć ją własnym imieniem.

Łatwość obsługi

Przyrządzenie pysznego koktajlu smoothie z pomocą blendera Sports ESB2500 jest szybkie i bardzo łatwe. Wystarczy dodać wybrane składniki, założyć zdejmowane ostrza, założyć butelkę na moduł miksera i nacisnąć przycisk pracy pulsacyjnej.
Więcej
Zwiń
Blender kielichowy Electrolux ESB 5700BK Blender kielichowy marki Elektrolux z możliwościa wyboru 1 z 8 prędkości. Wybór ustawienia prędkości ułatwia podświetlany na żółto wskaźnik LED. Dzban o pojemności 1.5 litra został wykonany z hartowanego szkła, które wytrzymuje temperaturę do 90ºC. Cztery ostrza wykonane ze stali nierdzewnej z możliwością wyjęcia co znacznie ułatwia czyszczenie. Blender posiada funkcję kruszenia lodu oraz pracy pulsacyjnej. Dzban o pojemności: 1.5l. 8 ustawień prędkości Wyciągane ostrza ze stali nierdzewnej. Wskaźnik LED. Funkcja kruszenia lodu. Ostrza TruFlow® Wykonane ze stali nierdzewnej ostrza TruFlow® umożliwiają bardzo dokładne rozdrabnianie składników. A dzięki temu, że są wyjmowane, można je łatwo wymontować i dokładnie wyczyścić. Silnik o mocy 700W Za pomocą tego blendera można z łatwością rozdrabniać owoce, lód lub orzechy. Jest to możliwe dzięki silnikowi o mocy 700 W, który doskonale radzi sobie z twardymi składnikami.
Więcej
Zwiń
w pełni zgodny z oczekiwaniami

Opinie - Blendery kielichowe Electrolux - bestsellery