Blendery kielichowe Electrolux - bestsellery - najlepsze oferty

Sprawdź nasze bestsellery w kategorii Blendery kielichowe od Electrolux: Electrolux ESB 2500 Srebrny, Electrolux PerfektMix ESB2900, Electrolux E7TB1-8SSM Explore 7, Electrolux ESB2300 Czarny, Electrolux E7CB1-8SSM
Cena
Cena
Znaleźliśmy dla Ciebie 5 produktów - zobacz najlepsze oferty
Electrolux ESB 2500 Srebrny

Dwie wytrzymałe butelki z tworzywa sztucznego niezawierającego BPA

Butelka jest wykonana z tworzywa sztucznego niezawierającego BPA i nie pochłania zapachów ani smaków. Zapewnia ona pewnyuchwyt i ma odpowiednią wielkość, aby łatwo mieścić się w torbie. Butelka jest wykonana z tworzywa Tritan.

Dla całej rodziny

Blender Sports ESB2500 jest wyposażony w dwie butelki z pokrywkami. Oddzielnie można zakupić dodatkowe butelki dla całej rodziny. Aby nie pomylić własnej butelki z butelką innej osoby, można oznaczyć ją własnym imieniem.

Łatwość obsługi

Przyrządzenie pysznego koktajlu smoothie z pomocą blendera Sports ESB2500 jest szybkie i bardzo łatwe. Wystarczy dodać wybrane składniki, założyć zdejmowane ostrza, założyć butelkę na moduł miksera i nacisnąć przycisk pracy pulsacyjnej.
Więcej
Zwiń
Blender kielichowy Electrolux Good To Go ESB2900

  • Blender sportowy o mocy 400 W, wyposażony w trzy butelki: dwie o pojemności 0.3 l oraz 1 butelka o pojemności 0,6 l, z dodatkowym wkładem chłodzącym, a także ostrze do siekania i mielenia kawy.

Nakrętka z ostrzami: Pozwala na łatwe i szybkie czyszczenie.

Wyjmowane noże: Wyjmowane noże ze stali nierdzewnej umożliwiają łatwe czyszczenie.

Przyssawki zapewniające stabilność urządzenia: Blender jest wyposażony w przyssawki zapewniające stabilność urządzenia.

  • Wygodny uchwyt do przenoszenia pozwoli cieszyć się smakiem smoothie w drodze, a wkład chłodzący zapewni świeżość i odpowiednią temperaturę koktajlu.

  • Wysokość [mm]: 132.

  • Szerokość [mm]: 132.

  • Głębokość [mm]: 397.

  • Wymagany bezpiecznik [A]: 16.

  • Kolor: stal s
Więcej
Zwiń

Opinie - Blendery kielichowe Electrolux - bestsellery