Biopon Nawóz - najlepsze oferty

Biopon Nawóz już od 15 zł ✅ Atrakcyjne ceny, opinie użytkowników ✅ Zobacz co oferujemy dla Ciebie i zamów na Taniomania!
Cena
Cena
Znaleźliśmy dla Ciebie 133 produkty - zobacz najlepsze oferty
Specjalistyczny nawóz do iglaków w formie granulek firmy BROS. Posiada obniżoną zawartość chlorków, dzięki czemu w odpowiedni sposób reguluje kwasowość podłoża i dostosowuje ją do potrzeb drzew i krzewów iglastych. Działa kompleksowo, dostarczając roślinom wszystkich niezbędnych składników odżywczych, poprawia ich ogólną kondycję i zapewnia intensywną zieleń igieł.

W składzie nawozu BIOPON poza azotem, fosforem, potasem i siarką znajduje się także magnez, który zapobiega brązowieniu i podnosi odporność roślin. Na glebach piaszczystych preparat należy stosować w czerwcu i lipcu, natomiast na pozostałych w kwietniu i wrześniu.
Więcej
Zwiń
Preparat Biopon firmy Bros to nawóz do trawników zachwaszczonych. Skład produktu wpływa na szybki rozwój murawy i zagęszczanie darni, dzięki czemu zostaje zahamowane rozplenianie się chwastów. Nawóz jest w formie granulatu, który należy rozprowadzić równomiernie po powierzchni trawnika, rozsypując 20 gramów produktu na 1 m2 trawnika.
Więcej
Zwiń
BIOPON ZIELONY DYWAN ZAGĘSZCZAJĄCY TRAWĘ 5kg
Wieloskładnikowy nawóz do pielęgnacji przerzedzonych trawników. Odpowiednio dobrany zestaw składników mineralnych wspomaga rozwój systemu korzeniowego i przyspiesza rozkrzewianie się części zielonych trawy. Murawa gęstnieje tworząc w ogrodzie piękny Zielony Dywan odporny na intensywne użytkowanie. Regularne stosowanie nawozu sprawia, że trawnik odzyskuje soczystą zieleń oraz zdrowy wygląd.
Więcej
Zwiń