Kettler - Bieżnie treningowe - najlepsze oferty

Produkty Kettler w kategorii Bieżnie treningowe (Siłownia i fitness). Największy wybór z oferty Kettler, najniższe ceny w sklepach internetowych znajdziesz na Taniomanii.
Cena
Cena
Znaleźliśmy dla Ciebie 18 produktów - zobacz najlepsze oferty
Bieżnia Alpha Run 600 marki Kettler to następca urządzeń z serii Track S. Umożliwia odbycie treningu biegowego, bez konieczności wychodzenia z domu.
Kettler Bieżnia Alpha Run 600 została wyposażona w wysokiej jakości komputer treningowy z intuicyjnym menu nawigacyjnym dostępnym w 3 językach (niemieckim, angielskim i francuskim). Wielkość wyświetlacza to 190x110 mm, co sprawia, że nawet podczas intensywnego treningu najważniejsze parametry pozostają czytelne. Komputer posiada 32 wbudowane programy treningowe, dzięki którym możliwe jest dopasowanie intensywności treningu do sprawności i kondycji użytkownika. Umożliwia regulację kąta nachylenia pasa biegowego w zakresie od 0 do 12% oraz prędkości w zakresie 1 – 20 km/h.
Na komputerze możliwe jest także zdefiniowanie 4 użytkowników.
Podczas treningu wyświetlane są informacje o czasie, pokonanym dystansie, prędkości, tętnie, kącie nachylenia i spalonych kaloriach.
Więcej
Zwiń
Doskonała bieżnia dla początkujących Bieżnia Kettler Sprinter 2.0 to optymalna bieżnia dla początkujących, którzy zdobyli jedynie niewielkie doświadczenie w treningu na bieżni. Przejrzysty komputer jest szczególnie łatwy w obsłudze i dysponuje 28 różnymi programami treningowymi, tak aby można było jak najszybciej osiągnąć sportowe cele. Podczas treningu wyświetlane są informacje o czasie, przebytym dystansie, prędkości, tętnie, nachyleniu i spalonych kaloriach, a Ty zawsze masz wgląd do danych treningowych. Dodatkowo, czujniki pulsu i odpowiedni program mogą być używane w treningu z kontrolą tętna. Wystarczająca przestrzeń dla wygodnego treningu Powierzchnia bieżni o wymiarach 130 x 44 cm oferuje wystarczająco dużo miejsca dla wygodnego treningu i jest wyposażona w wysokiej jakości system amortyzacji. Pozwala to na przyjemny trening przy niskim poziomie hałasu. Dzięki zastosowaniu specjalnych materiałów, urządzenie jest szczególnie trwałe.
Więcej
Zwiń
Bieżnia Kettler Sprinter 5 nadaje się dla osób początkujących regularny trening na bieżni. Wyposażenie obejmuje DC-silnik z pracą ciągłą 1.5 KM i powierzchnię do biegania o wymiarach 132 x 46 cm. Ta solidna bieżnia Kettler jest łatwa w obsłudze i oferuje zestaw dobrych funkcji podstawowych: 6 programów treningowych (3 sterowane nachyleniem, 3 sterowane prędkością), wyświetlanie 6 ważnych funkcji (trasa, czas, prędkość, kalorie itd.), naręczny pomiar tętna do monitorowania osiągnięć w treningu. Maksymalna osiągalna prędkość na bieżni Bieżnia Kettler Sprinter 5 wynosi do 16 km/h, maksymalne nachylenie 10 %. Ustawianie nachylenia odbyw się motorycznie i dlatego może być regulowane podczas trwania treningu. Urządzenie po złożeniu ma wymiary 94 x 80 x 157 cm, zatem Bieżnia Kettler Sprinter 5 zajmuje niewiele miejsca. Rolki transportowe ułatwiają przesunięcie bieżni w inne miejsce. System amortyzacji Shock Absorber dba o nieobciążający stawów trening i bardzo przyjemne uczucie biegu.
Więcej
Zwiń