Bieżnie treningowe - najlepsze oferty

Znajdź to czego potrzebujesz! Bieżnie treningowe w najtńszych cenach na rynku. Sprawdź setki ofert przygotowanych specjalnie dla Ciebie.
Cena
Cena
Znaleźliśmy dla Ciebie 459 produktów - zobacz najlepsze oferty
Bieżnia AbarQs BZ-402 to wysokiej jakości sprzęt o niskim poziomie hałasu. Solidna konstrukcja w połączeniu z dużym pasem biegowym o wymiarach 110 x 40 cm i nośnością do 110 kg, gwarantuje maksymalny komfort ćwiczeń.
Więcej
Zwiń
BIEŻNIA ELEKTRYCZNA model V520 Domowa bieżnia elektryczna może być znakomitą alternatywą dla biegania na zewnątrz, zwłaszcza gdy pogoda nie dopisuje. Na tej aukcji sprzedajemy jeden z najpopularniejszych modeli bieżni na Polskim rynku. Dzięki naszej bieżni z amortyzacją wzmocnisz mięśnie, poprawisz ogólną wydolność organizmu, spalisz zbędną tkankę tłuszczową oraz uzyskasz idealny wygląd bez wychodzenia z domu. Sprzedawana przez nas bieżnia posiada nowoczesny i trwały silnik, który zapewnia cichą pracę urządzenia. Aby zapewnić jeszcze wyższy komfort i przyjemność z użytkowania, sprzedawany model ma wbudowane głośniki oraz wejścia USB, SD oraz AUX umożliwiające podłączenie telefonu.
Więcej
Zwiń
Bieżnia dla najbardziej wymagających. Waga ponad ćwierć tony sprawia że nie odczuwam praktycznie żadnych wstrząsów czy wibracji. Aluminiowe solidne wykończenie robi wrażenie zaś mega szeroki pas pozwala na wygodną i bezkompromisową pracę . sprzęt do wykorzystania w pełni profesjonalnego. ! Polecam gorąco.

Opinie - Bieżnie treningowe