Bestway Pokrywa Basenowa - najlepsze oferty

Bestway Pokrywa Basenowa w kategorii Chemia i akcesoria basenowe(Ogród). Na taniomania.pl znajdziesz wszystko to, co potrzebujesz w najlepszych cenach. Setki ofert przygotowanych jest specjalnie dla Ciebie. Wybierz model, który będzie dla Ciebie idealny.
Cena
Znaleźliśmy dla Ciebie 25 produktów - zobacz najlepsze oferty
Bestway 58036Praktyczna pokrywa na basen, która pasuje do zbiorników stelażowych Bestway Frame Pools 305 cm. Warto się w nią zaopatrzyć, jeśli chcesz uniknąć zanieczyszczenia zbiornika np. przed liśćmi, owadami, kurzem, jak również upewnić się, że nie skorzystają z niego niepilnowane dzieci. Pokrywa posiada zabezpieczenie w postaci liny. Na środku pokrywy znajdują się otwory odpływowe na zbierającą się wodę.
  • otwory deszczowe zabezpieczające przed zbieraniem się wody na macie
  • wykonana z wytrzymałego materiału PE
  • opaski linowe
  • Pokrywa do basenu 305 cm Bestway 58036
  • Linki do zawiązania
  • Instrukcja obsługi
  • Gwarancja
Więcej
Zwiń
POKRYWA DO BASENU 305CM

zapewnia ochronę basenu przed owadami, ptakami, liśćmi i małym deszczem

linki mocujące zabezpieczają przed zerwaniem

otwory odpływowe odprowadzające nadmiar wody

SPECYFIKACJA

materiał: PVC

wymiar (średnica): 305cm

waga: 0,8kg

Pokrywa o średnicy 305 cm pasuje na okrągłe zbiorniki rozporowe o średnicy 305 cm. Posiada otwory zapobiegające gromadzeniu się wody oraz linki umożliwiające przymocowanie pokrywy do basenu. Pokrywę wykonano z wytrzymałego materiału PVC (winylu).
Więcej
Zwiń
Pokrywa przykrycie do basenu 380 cm Bestway 58034 Pokrywa Bestway zapewnia doskonałą ochronę przed deszczem i niepożądanymi zanieczyszczeniami (np. przed liśćmi, owadami, kurzem), kiedy basen nie jest używany. Jednocześnie uniemożliwia parowanie wody i środków ochronny chemicznej. Nakrycie basenu pokrywą jest bardzo proste, wystarczy pokrywę przeciągnąć przez krawędź basenu i ściągnąć zabezpieczenie w postaci liny. Pokrywę Bestway można wykorzystać również do basenów innej marki.Właściwości:- Łatwe i szybkie nakrycie basenu- Odporne na warunki atmosferycznie i promieniowanie UV- Łatwa w utrzymaniu, łatwe czyszczenie- Długa żywotność - Uniwersalna, nadaje się do basenów innych producentów o tej samej średnicyParametry:Średnica pokrywy: 380 cmMateriał: PE Gwarancja: 24 miesiące Normy: odpowiada normom EU, Certyfikat CE
Więcej
Zwiń