Bestway Pokrywa Basenowa - najlepsze oferty

Brak możliwości mocnego ściągnięcia na basenie (jest sznurek winna być wytrzymała gumka) ...
Bestway Pokrywa Basenowa w kategorii Chemia i akcesoria basenowe(Ogród). Na taniomania.pl znajdziesz wszystko to, co potrzebujesz w najlepszych cenach. Setki ofert przygotowanych jest specjalnie dla Ciebie. Wybierz model, który będzie dla Ciebie idealny.
Cena
Znaleźliśmy dla Ciebie 31 produktów - zobacz najlepsze oferty
Przykrycie na basen Bestway to pewna ochrona przed zanieczyszczeniami z powietrza, jak liście, patyki, trawy, owady. Dzięki linkom mocującym nie jest możliwe odsłonięcie założonej pokrywy. Praktycznym udogodnieniem przykrycia sa małe otwory odpływowe które zapobiegają gromadzeniu się wody na jej powierzchni . Jest to przykrycie uniwersalne, które pasuje do basenów o średnicy do 305 cm. Producentem przykrycia jest znana z wysokiej jakości produktów basenowych firma Bestway, która udziela na nie dwuletniej gwarancji.
Więcej
Zwiń
Pokrywa przykrycie do basenu 380 cm Bestway 58034 Pokrywa Bestway zapewnia doskonałą ochronę przed deszczem i niepożądanymi zanieczyszczeniami (np. przed liśćmi, owadami, kurzem), kiedy basen nie jest używany. Jednocześnie uniemożliwia parowanie wody i środków ochronny chemicznej. Nakrycie basenu pokrywą jest bardzo proste, wystarczy pokrywę przeciągnąć przez krawędź basenu i ściągnąć zabezpieczenie w postaci liny. Pokrywę Bestway można wykorzystać również do basenów innej marki.Właściwości:- Łatwe i szybkie nakrycie basenu- Odporne na warunki atmosferycznie i promieniowanie UV- Łatwa w utrzymaniu, łatwe czyszczenie- Długa żywotność - Uniwersalna, nadaje się do basenów innych producentów o tej samej średnicyParametry:Średnica pokrywy: 380 cmMateriał: PE Gwarancja: 24 miesiące Normy: odpowiada normom EU, Certyfikat CE
Więcej
Zwiń
Bestway 58036Praktyczna pokrywa na basen, która pasuje do zbiorników stelażowych Bestway Frame Pools 305 cm. Warto się w nią zaopatrzyć, jeśli chcesz uniknąć zanieczyszczenia zbiornika np. przed liśćmi, owadami, kurzem, jak również upewnić się, że nie skorzystają z niego niepilnowane dzieci. Pokrywa posiada zabezpieczenie w postaci liny. Na środku pokrywy znajdują się otwory odpływowe na zbierającą się wodę.
  • otwory deszczowe zabezpieczające przed zbieraniem się wody na macie
  • wykonana z wytrzymałego materiału PE
  • opaski linowe
  • Pokrywa do basenu 305 cm Bestway 58036
  • Linki do zawiązania
  • Instrukcja obsługi
  • Gwarancja
Więcej
Zwiń
Brak możliwości mocnego ściągnięcia na basenie (jest sznurek winna być wytrzymała gumka) ...