Bestway Pokrywa Basenowa - najlepsze oferty

Bestway Pokrywa Basenowa w kategorii Chemia i akcesoria basenowe(Ogród). Na taniomania.pl znajdziesz wszystko to, co potrzebujesz w najlepszych cenach. Setki ofert przygotowanych jest specjalnie dla Ciebie. Wybierz model, który będzie dla Ciebie idealny.
Cena
Znaleźliśmy dla Ciebie 29 produktów - zobacz najlepsze oferty
Pokrywa stanowi najprostszy i podstawowy sposób na ochronę basenu przed niekorzystnymi warunkami atmosferycznymi.Dzięki niej zbiornik zostanie zabezpieczony przed opadami, a woda w nim będzie wolna od zanieczyszczeń takich jak m.in. spadające liście i owady.Dane techniczne: * przeznaczenie: basen rozporowy o średnicy 305 cm,* zabezpiecza basen przed spadającymi liśćmi z drzew, owadami, * wykonana jest z niezwykle wytrzymałego materiału PCV, * odporna jest na działanie słońca, oleju, benzyn czy słonej wody.
Więcej
Zwiń
POKRYWA NA BASEN 244 cm BESTWAY INTEX 58032Pokrywa Bestway zapewnia doskonałą ochronę przed deszczem i niepożądanymi zanieczyszczeniami (np. przed liśćmi, owadami, kurzem), kiedy basen nie jest używany. Jednocześnie uniemożliwia parowanie wody i środków ochronny chemicznej. Nakrycie basenu pokrywą jest bardzo proste, wystarczy pokrywę przeciągnąć przez krawędź basenu i ściągnąć zabezpieczenie w postaci liny. Pokrywę Bestway można wykorzystać również do basenów innej marki.Właściwości:- Łatwe i szybkie nakrycie basenu- Odporne na warunki atmosferycznie i promieniowanie UV- Łatwa w utrzymaniu, łatwe czyszczenie- Długa żywotność - Uniwersalna, nadaje się do basenów innych producentów o tej samej średnicy Parametry:Średnica pokrywy: 244 cm Materiał: PE Gwarancja: 24 miesiące Normy: odpowiada normom EU, Certyfikat CE
Więcej
Zwiń