Bestway Pokrywa Basenowa - najlepsze oferty

Bestway Pokrywa Basenowa w kategorii Chemia i akcesoria basenowe(Ogród). Na taniomania.pl znajdziesz wszystko to, co potrzebujesz w najlepszych cenach. Setki ofert przygotowanych jest specjalnie dla Ciebie. Wybierz model, który będzie dla Ciebie idealny.
Cena
Znaleźliśmy dla Ciebie 33 produkty - zobacz najlepsze oferty
Bestway 58036Praktyczna pokrywa na basen, która pasuje do zbiorników stelażowych Bestway Frame Pools 305 cm. Warto się w nią zaopatrzyć, jeśli chcesz uniknąć zanieczyszczenia zbiornika np. przed liśćmi, owadami, kurzem, jak również upewnić się, że nie skorzystają z niego niepilnowane dzieci. Pokrywa posiada zabezpieczenie w postaci liny. Na środku pokrywy znajdują się otwory odpływowe na zbierającą się wodę.
  • otwory deszczowe zabezpieczające przed zbieraniem się wody na macie
  • wykonana z wytrzymałego materiału PE
  • opaski linowe
  • Pokrywa do basenu 305 cm Bestway 58036
  • Linki do zawiązania
  • Instrukcja obsługi
  • Gwarancja
Więcej
Zwiń
POKRYWA DO BASENU 305CM

zapewnia ochronę basenu przed owadami, ptakami, liśćmi i małym deszczem

linki mocujące zabezpieczają przed zerwaniem

otwory odpływowe odprowadzające nadmiar wody

SPECYFIKACJA

materiał: PVC

wymiar (średnica): 305cm

waga: 0,8kg

Pokrywa o średnicy 305 cm pasuje na okrągłe zbiorniki rozporowe o średnicy 305 cm. Posiada otwory zapobiegające gromadzeniu się wody oraz linki umożliwiające przymocowanie pokrywy do basenu. Pokrywę wykonano z wytrzymałego materiału PVC (winylu).
Więcej
Zwiń
Przykrycie na basen Bestway przeznaczone jest do basenów stelażowych Frame Pools 457 x 91 cm. Wyposażone zostało w linki mocujące, zapewniające pokrycie całej powierzchni zbiornika oraz uniemożliwiające jego odsłonięcie. Przykrycie wykonane jest z lekkiego, wytrzymałego materiału. Skuteczne chroni przed trawą, liśćmi czy owadami. Praktycznym udogodnieniem przykrycia są małe otwory odpływowe które zapobiegają gromadzeniu się wody na jej powierzchni Jego producent, renomowana firma Bestway, udziela na nie dwuletniej gwarancji.
Więcej
Zwiń