Bestway Pokrywa Basenowa - najlepsze oferty

Bestway Pokrywa Basenowa w kategorii Chemia i akcesoria basenowe(Ogród). Na taniomania.pl znajdziesz wszystko to, co potrzebujesz w najlepszych cenach. Setki ofert przygotowanych jest specjalnie dla Ciebie. Wybierz model, który będzie dla Ciebie idealny.
Cena
Znaleźliśmy dla Ciebie 25 produktów - zobacz najlepsze oferty
Pokrywa przykrycie do basenu 380 cm Bestway 58034 Pokrywa Bestway zapewnia doskonałą ochronę przed deszczem i niepożądanymi zanieczyszczeniami (np. przed liśćmi, owadami, kurzem), kiedy basen nie jest używany. Jednocześnie uniemożliwia parowanie wody i środków ochronny chemicznej. Nakrycie basenu pokrywą jest bardzo proste, wystarczy pokrywę przeciągnąć przez krawędź basenu i ściągnąć zabezpieczenie w postaci liny. Pokrywę Bestway można wykorzystać również do basenów innej marki.Właściwości:- Łatwe i szybkie nakrycie basenu- Odporne na warunki atmosferycznie i promieniowanie UV- Łatwa w utrzymaniu, łatwe czyszczenie- Długa żywotność - Uniwersalna, nadaje się do basenów innych producentów o tej samej średnicyParametry:Średnica pokrywy: 380 cmMateriał: PE Gwarancja: 24 miesiące Normy: odpowiada normom EU, Certyfikat CE
Więcej
Zwiń
Prezentujemy tani i skuteczny sposób na podgrzanie wody w basenie ogrodowym. Pokrywa solarna wykorzystuje energię słoneczną i podgrzewa wodę w basenie. Działa ona zaskakująco dobrze! Potrafi nagrzać wodę do temperatury 27 stopni. Dodatkowo ma jeszcze jedną fajną zaletę, gdyż nie pozwala wychłodzić wody w basenie przez noc. Zatrzymuje ciepło i dnia następnego możemy szybciej skorzystać z kąpieli.

Główne cechy:
• pływa po tafli wody
• wykorzystuje energię słoneczną
• przyśpiesza nagrzewanie wody
• zmniejsza utratę ciepła
• w zestawie poręczna torba
• zabezpiecza basen przed liśćmi i owadami

Dane techniczne:
Wymiary pokrywy: 687 x 335 cm
Zastosowanie do basenu: 732 x 366 x 122 cm
Waga: 3,50 kg
Więcej
Zwiń