Bestway Pokrywa Basenowa - najlepsze oferty

Bestway Pokrywa Basenowa w kategorii Chemia i akcesoria basenowe(Ogród). Na taniomania.pl znajdziesz wszystko to, co potrzebujesz w najlepszych cenach. Setki ofert przygotowanych jest specjalnie dla Ciebie. Wybierz model, który będzie dla Ciebie idealny.
Cena
Znaleźliśmy dla Ciebie 31 produktów - zobacz najlepsze oferty
Przykrycie solarne na basen Bestway zostało wykonane z mocnego i lekkiego zarazem polietylenu. Zapewnia to wytrzymałość na warunki atmosferyczne oraz ochronę przed spadającymi na basen liśćmi, pyłkami, trawami, a także owadami. Pokrywa ta utrzymuje ciepło wody w basenie. Dzięki specjalnym pęcherzykom (z których jest zbudowana) jest zminimalizowany efekt uciekania ciepła z nagrzanej w ciągu dnia przez słońce wody. Dodatkowo na środku pokrycia umieszczone zostały otwory odpływowe dla zbierającej się wody. Pasuje do wszystkich basenów stelażowych o średnicy 366 cm. Producent przykrycia, renomowana firma Bestway, udziela na nie dwuletniej gwarancji.
Więcej
Zwiń
Pokrywa solarna Bestway 58173 to świetny wybór dla użytkowników basenów ogrodowych. Pomoże podgrzać i utrzymać ciepło wody, a dodatkowo chroni ją przed zanieczyszczeniami, takimi jak trawa, liście itp. Struktura złożona z wypełnionych powietrzem pęcherzyków pozwala wykorzystać energię słoneczną do zwiększenia temperatury wody, a zarazem zapobiega jej wychładzaniu. Łatwa w użyciu pokrywa została wyprodukowana z wytrzymałego i trwałego tworzywa. W komplecie znajduje się praktyczna torba do przechowywania.
Więcej
Zwiń