Bestway Basen Stelażowy 427 X 100 Cm - najlepsze oferty

Bestway Basen Stelażowy 427 X 100 Cm w kategorii Baseny i brodziki ogrodowe(Ogród). Na taniomania.pl znajdziesz wszystko to, co potrzebujesz w najlepszych cenach. Setki ofert przygotowanych jest specjalnie dla Ciebie. Wybierz model, który będzie dla Ciebie idealny.
Cena
Znaleźliśmy dla Ciebie 2 produkty - zobacz najlepsze oferty
Prezentujemy Państwu ogromny. okrągły basen stelażowy od Bestway. który z całą pewnością pomieści w środku swobodnie całą rodzinę. Basen o średnicy 427cm i 100cm wysokości mieści w sobie aż 12110 litrów wody. Aby korzystanie z basenu było naprawdę przyjemne producent dołożył do zestawu wszystkie niezbędne akcesoria. oczywiście bardzo wysokiej jakości.

Podstawą jest tutaj oczywiście nowoczesna pompa wody. wraz ze wszystkimi przyłączeniami. która ma wydajność 2006l/h. Pompa jednocześnie filtruje wodę poprzez wkład. który jest wymienny i który został dołączony do zestawu. Ponieważ basen jest dość wysoki to w komplecie znalazła się także lekka. ale wytrzymała. drabinka. która posiada antypoślizgowe stopnie. Dla jeszcze większej wygody w komplecie jest także mata do przykrywania basenu oraz zabezpieczająca mata na spód.

Stelaż został wykonany z najwyższej jakości metalu. a do niego zamocowane jest poszycie zrobione z aż 3 warstw solidnego winylu.
Więcej
Zwiń
Basen naziemny firmy Bestway o pojemności ponad 1210 l, średnicy 427 cm i wysokości 100 cm z pompką filtrującą. Zestaw zawiera: Basen + pompka filtrująca + filtr + drabinka+ przykrycie + mata pod basen. Rozmiar: 427 x 100 cm, Pojemność: 12110 litrów, Wydajność pompy: 2006 l/h, Waga: 50.2 kg, Instrukcja montażu: tak, Łatka naprawcza: tak.
Więcej
Zwiń