Bestway Basen Rozporowy - najlepsze oferty

Bestway Basen Rozporowy w kategorii Ogród. Taniomania najlepsze oferty, najniższe ceny. Sprawdź Ogród Bestway. Wybraliśmy dla Ciebie najlepsze sklepy oferujące Bestway Basen Rozporowy 305X76!
Cena
Znaleźliśmy dla Ciebie 34 produkty - zobacz najlepsze oferty
Basen ogrodowy to świetna alternatywa dla basenu stacjonarnego. Nie każdy może pozwolić sobie na basen stacjonarny w swoim ogrodzie – wysokie koszty montażu i utrzymania. prace techniczne i inne przeszkody często sprawiają. że musimy zrezygnować z takiej przyjemności. która w upalne dni jest niezastąpiona. Jak się okazuje. dzięki rozporowemu basenowi ogrodowemu. wcale nie musimy. Ten produkt idealnie zastąpi basen stacjonarny. przy czym zapłacimy za niego dużo mniej. a montaż okaże się szybki i nieskomplikowany. Co więcej. przyjemność z wodnych kąpieli będzie taka sama – wymiary (396x84) basenu pozwalają na wspólną zabawę dla całej rodziny. Basen pomieści zarówno dzieci jak również osoby dorosłe.

Stosunkowo nieduża waga basenu pozwoli na bezproblemowy transport w każde miejsce. To od nas zależy czy umiejscowimy go w cieniu drzewa. czy w bardziej nasłonecznionym miejscu. Jeśli chodzi o montaż. wystarczy go tylko nadmuchać.
Więcej
Zwiń
W zestawie znajduje się: Basen najwyższej jakości basen o wymiarach 305x76 cm. Pompa Flowclear o wydajności 1,249 L/godzinę pomoże oczyścić basen z pływających w nim zabrudzeń. Wkład filtracyjny typ I przy niewielkim zabrudzeniu można wyjąć i wypłukać pod bieżąca wodą. Przy większym zabrudzeniu, należy go jednak wymienić. Na jeden sezon wystarczą 4-6 wkłady filtrujące. Łatka naprawcza Wyjątkowo mocna łatka naprawcza. Najważniejsze cechy basenu Trójwarstwowe, bardzo wytrzymałe ścianki boczne z PCV i poliestru Wyłożenie podtrzymywane jest przez nadmuchiwany pierścień. Niezwykle prosty i szybki montaż, który zwykle 2-3 osobom zajmuje ok. 10 minut Pojemność basenu to 3,638 (80% napełnienia) Dzięki nowoczesnej technologii wykonanie basenu zapewni długą jego żywotność
Więcej
Zwiń
Duży rozporowy basen ogrodowy na letnie upały. Łatwy do szybkiego montażu!Zbiornik jest wykonany z mocnego, trójwarstwowego PVC, które będzie służyć Tobie i Twojej rodzinie przez wiele słonecznych sezonów. Wprost nie ma lepszego sposobu na ochłodę podczas popołudniowych, zbyt wysokich temperatur.

Basen jest wystarczająco głęboki i szeroki, aby pomieścić nawet kilkoro dorosłych.

Basen dostępny jest w dwóch wariantach 6w1 i 9w1:

Zawartość zestawu 6w1: Basen, pompa, filtr, drabinka, pokrywa, mata pod basen.

Basen Pompa Filtr

Drabinka Pokrywa Mata

Dodatkowo w zestawie 9w1 znajdziemy: Zestaw czyszczący (174 cm kij, odkurzacz, siatka Bestway); skimmer powierzchniowy Bestway, chemia basenowa 1kg.

Zestaw czyszczący Skimmer Chemia basenowa
Więcej
Zwiń