Bestway Basen Rozporowy - najlepsze oferty

Bestway Basen Rozporowy w kategorii Ogród. Taniomania najlepsze oferty, najniższe ceny. Sprawdź Ogród Bestway. Wybraliśmy dla Ciebie najlepsze sklepy oferujące Bestway Basen Rozporowy 305X76!
Cena
Znaleźliśmy dla Ciebie 60 produktów - zobacz najlepsze oferty
W zestawie znajduje się: Basen najwyższej jakości basen o wymiarach 305x76 cm. Pompa Flowclear o wydajności 1,249 L/godzinę pomoże oczyścić basen z pływających w nim zabrudzeń. Wkład filtracyjny typ I przy niewielkim zabrudzeniu można wyjąć i wypłukać pod bieżąca wodą. Przy większym zabrudzeniu, należy go jednak wymienić. Na jeden sezon wystarczą 4-6 wkłady filtrujące. Łatka naprawcza Wyjątkowo mocna łatka naprawcza. Najważniejsze cechy basenu Trójwarstwowe, bardzo wytrzymałe ścianki boczne z PCV i poliestru Wyłożenie podtrzymywane jest przez nadmuchiwany pierścień. Niezwykle prosty i szybki montaż, który zwykle 2-3 osobom zajmuje ok. 10 minut Pojemność basenu to 3,638 (80% napełnienia) Dzięki nowoczesnej technologii wykonanie basenu zapewni długą jego żywotność
Więcej
Zwiń
3-warstwowy PVCnadmuchiwany górny kołnierzbeznarzędziowy montaż w 10 minutrozmiar 396x84cmpojemność 7 340 litrów SPECYFIKACJAkod produktu Bestway: 57319wymiary (szer/wys): 396x84cm waga zestawu: 14,5kgmateriał: PVC 3-warstwowewzór materiału PVC: niebieskipojemność: 7 340 litrówwypełnienie: 80%montaż: ok. 10 min dla 2-3 osób W ZESTAWIEbasen ogrodowyłatka naprawczazaślepki otworów na pompęinstrukcja w języku polskim
Basen rozporowy 396x84cm z kołnierzem Bestway zapewni nie tylko wiele miejsca do pływania, ale również pięknie zaprezentuje się w Twoim ogrodzie.Kołnierz znajdujący się na górze basenu, odpowiada za dopasowywanie progu zbiornika, do ilości nalanej wody. Rozwiązanie to powoduje, że basen zmienia swoją wysokość wraz z ubytkiem lub dolewaniem wody, co jest niezwykle wygodne i przydatne w codziennym użytkowaniu. Basen wykonany z 3 warstw materiału PVC zapewniającego wytrzymałość i zapobiega przeciekom.
Więcej
Zwiń
Duży rozporowy basen ogrodowy na letnie upały. Łatwy do szybkiego montażu!Zbiornik jest wykonany z mocnego, trójwarstwowego PVC, które będzie służyć Tobie i Twojej rodzinie przez wiele słonecznych sezonów. Wprost nie ma lepszego sposobu na ochłodę podczas popołudniowych, zbyt wysokich temperatur.

Basen jest wystarczająco głęboki i szeroki, aby pomieścić nawet kilkoro dorosłych.

Basen dostępny jest w dwóch wariantach 6w1 i 9w1:

Zawartość zestawu 6w1: Basen, pompa, filtr, drabinka, pokrywa, mata pod basen.

Basen Pompa Filtr

Drabinka Pokrywa Mata

Dodatkowo w zestawie 9w1 znajdziemy: Zestaw czyszczący (174 cm kij, odkurzacz, siatka Bestway); skimmer powierzchniowy Bestway, chemia basenowa 1kg.

Zestaw czyszczący Skimmer Chemia basenowa
Więcej
Zwiń