Bestway - najlepsze oferty

Bardzo wygodna wanienka w kąpieli dla maleństwa a nawet w przeniesieniu jej nie ma problemow nie zajmuje dużo miejsca ,cena bardzo atrakcyjna polecam
Bestway na Taniomanii. Najlepsze oferty w najniższych cenach. Zebraliśmy dla Ciebie produkty marki Bestway z najlepszych sklepów internetowych.
Cena
Znaleźliśmy dla Ciebie 1047 produktów - zobacz najlepsze oferty
Dmuchana wanienka jest wygodna i niezwykle lekka. Dzięki swym niewielkim wymiarom i wadze doskonale sprawdza się w podróży z maleństwem. Małe hotelowe łazienki często nie posiadają odpowiednich warunków. Jednak teraz nie musisz się martwić! Ta wanienka nie zajmie Ci dużo miejsca.
Możesz ją zabrać ze sobą wszędzie. Nawet daleko od domu zapewnisz maleństwu najlepsze warunki do pielęgnacji.
Z wanienki można też korzystać na plaży, w ogrodzie lub mieszkaniu.

Posiada wyprofilowane, żebrowane dno wanny, które zapobiega niekontrolowanemu poślizgowi dziecka. Dmuchane żebra zapewniają komfortowe leżenie w wanience. Oparcie również jest wyprofilowane pięcioma żebrami ułożonymi pionowo, co zapewnia stabilne i mocne oparcie dla plecków dziecka. Przeznaczona jest dla najmłodszych od 0 do 1 roku życia.

Wanienka składa się z trzech osobno pompowanych pierścieni. Każdy z nich posiada zawór bezpieczeństwa, uniemożliwiający wydostanie się powietrza na zewnątrz.
Więcej
Zwiń
Steel Pro Frame Pool Bestway nr kat 56418-fz Basen z grupy basenów stelażowych, charakteryzujących się większą stabilnością w porównaniu do basenów rozporowych. Po wyjęciu z pudełka formujemy basen w kształt koła i montujemy stelaż z rurek stalowych. Następnie zaczynamy nalewać wodę. Podczas nalewania wody ściany będą się rozpierały na boki. Do tych basenów możemy nalać wody aż do 90% wysokości ściany basenu. Idealny basen dla całej rodziny, do szybkiego rozkładania w ogródku czy na działce. Wykonany ze specjalnego materiału PCV 3-warstwowego TRITECHTM W zestawie znajduje się pompa filtracyjna kartuszowa z jednym filtrem typ II. Pompa pomaga utrzymać wodę w należytej czystości (usuwa zanieczyszczenia mechaniczne trawy owady itp). Do zanieczyszczeń biologicznych (glony, bakterie) należy używać chemii basenowej. Aby ułatwić wejście do basenu do zestawu dołączona dwustronną drabinkę.
Więcej
Zwiń
Basen Bestway Lay-Z-Spa Miami zapewni odprężającą kąpiel w otoczeniu tysięcy relaksujących bąbelków. Średnica 180 cm zapewnia wygodę i komfort dla 2-4 osób. Pusty, jest bardzo łatwy do przenoszenia, dzięki czemu bez trudu ustawisz go w ogrodzie, na tarasie czy w domu. Jacuzzi jest bardzo łatwe do rozłożenia. Komory są nadmuchiwane za pomocą tej samej pompy, która odpowiada za późniejsze podgrzewanie i cyrkulację wody w basenie. Co ważne, do rozkładania nie będą potrzebne żadne narzędzia, dzięki czemu w krótkim czasie przygotujesz jacuzzi do napełniania. Pompa zapewnia cyrkulację wody z wydajnością 1325 l/h. System filtracji wychwytuje zanieczyszczenia, dzięki czemu masz pewność, że relaksujesz się w bardzo czystej wodzie. Zintegrowany system podgrzewania umożliwia podgrzanie wody z szybkością do 2 st. C/h. Maksymalna temperatura 40 st. C pozwoli odprężyć się w ciepłej, pełnej delikatnych bąbelków kąpieli.
Więcej
Zwiń

Opinie - Bestway

Bardzo wygodna wanienka w kąpieli dla maleństwa a nawet w przeniesieniu jej nie ma problemow nie zajmuje dużo miejsca ,cena bardzo atrakcyjna polecam