Bestway - najlepsze oferty

Strona oferuje zupełnie inne warunki niż w reczywistosci. Po zakupie strona modyfikuje zawartość opisu produktu oraz zmieniają zdjęcie.
Bestway na Taniomanii. Najlepsze oferty w najniższych cenach. Zebraliśmy dla Ciebie produkty marki Bestway z najlepszych sklepów internetowych.
Cena
Znaleźliśmy dla Ciebie 1183 produkty - zobacz najlepsze oferty
Ogrodowy Basen Stelażowy

o wymiarach: 12 ft/ 366x76 cm

Firmy: BESTWAY

model: 56416

PEŁEN ZESTAW

Basen marki Bestway to idealny produkt dla osób ceniących najwyższą jakość.

Baseny stelażowe różnią się od pozostałych bezkonkurencyjną wytrzymałością

- są również niezwykle stabilne.

.

Basen 366 cm wykonany został z trójwarstwowego PVC - materiału odpornego

na działanie słońca i wody, wzmocnionego siatką poliestrową.

Konstrukcja oparta jest na metalowym stelażu, malowanym proszkowo

- odpornym na korozję.

.

Ogrodowy basen przeznaczony jest dla całej rodziny. Ze względu na duże

wymiary pomieści wiele osób, zapewniając pełen relaks.

Niezwykle prosty i szybki montaż umożliwi 2-3 osobom rozstawienie basenu

w ciągu 20 minut.

.
Więcej
Zwiń
Basen Bestway Lay-Z-Spa Miami zapewni odprężającą kąpiel w otoczeniu tysięcy relaksujących bąbelków. Średnica 180 cm zapewnia wygodę i komfort dla 2-4 osób. Pusty, jest bardzo łatwy do przenoszenia, dzięki czemu bez trudu ustawisz go w ogrodzie, na tarasie czy w domu. Jacuzzi jest bardzo łatwe do rozłożenia. Komory są nadmuchiwane za pomocą tej samej pompy, która odpowiada za późniejsze podgrzewanie i cyrkulację wody w basenie. Co ważne, do rozkładania nie będą potrzebne żadne narzędzia, dzięki czemu w krótkim czasie przygotujesz jacuzzi do napełniania. Pompa zapewnia cyrkulację wody z wydajnością 1325 l/h. System filtracji wychwytuje zanieczyszczenia, dzięki czemu masz pewność, że relaksujesz się w bardzo czystej wodzie. Zintegrowany system podgrzewania umożliwia podgrzanie wody z szybkością do 2 st. C/h. Maksymalna temperatura 40 st. C pozwoli odprężyć się w ciepłej, pełnej delikatnych bąbelków kąpieli.
Więcej
Zwiń
Basen ogrodowy stelażowy Bestway 56595 to idealny wybór do każdego ogrodu, który pozwoli na relaksującą kąpiel, wypoczynek i ochłodę w upalne, letnie dni. Basen jest bardzo łatwy do rozstawienia, dzięki czemu szybko i bez trudu przygotujesz go do rozpoczęcia sezonu. Równie łatwo basen rozłożysz i przygotujesz do przechowywania na koniec lata. Konstrukcja basenu jest stabilna i wytrzymała. Stelaż z profili stalowych zapewnia sztywność i zachowanie kształtu. Rury stelaża są mocne i odporne na korozję. Zbiornik został wykonany z 3-warstwowego wzmocnionego PVC, dzięki czemu jest odporny mechanicznie i trwały. Cała konstrukcja została zaprojektowana pod kątem długiej żywotności i posłuży niezawodnie przez wiele sezonów. Tylko kąpiel w czystej wodzie jest przyjemna, komfortowa i bezpieczna dla zdrowia. Pompa filtrująca o wydajności 2006 l/h zapewnia przepływ wody i oczyszcza ją, dzięki czemu zawsze masz pewność, że w basenie panują zdrowe i higieniczne warunki.
Więcej
Zwiń
Strona oferuje zupełnie inne warunki niż w reczywistosci. Po zakupie strona modyfikuje zawartość opisu produktu oraz zmieniają zdjęcie.