Ben - najlepsze oferty

zegarek solidnie wykonany, daje po kilka odgłosów każdego potworka, chociaż mogłoby być łatwiejsze zapięcie, bo dziecko samo nie daje rady, ale ma dopiero 5 lat. plus też za język polski.
Ben na Taniomania.pl. Znajdź to czego szukasz w najlepszej cenie! Porównuj oferty w sklepach i wybieraj najmodniejsze produkty!
Cena
Znaleźliśmy dla Ciebie 53264 produkty - zobacz najlepsze oferty
OMNITRIX - ZEGAREK BENA - INTERAKTYWNY ORYGINALNY OD EPEE

  • Mówi po polsku
  • Ponad 40 fraz i dźwięków kosmitów
  • Nagrane głosy są oryginalnymi głosami z serialu

10-letni Ben Tennyson wraz z kuzynką Gwen i dziadkiem Maxem jadą w lecie na kemping. Podczas niego Ben znajduje Omnitrix – urządzenie podobne do zegarka. Dzięki niemu może się zmieniać w dziesięciu kosmitów: Czterorękiego, Inferno, Zębala, Diamentogłowego, Dzikopyska, Szybciora, Muchę, Szarą Materię, Fantoma i Upgrade’a.Później do zegarka dochodzą nowi kosmici: Kulopłot, Dzikie Pnącze, Upchuck, Klon, Największy i Gała.

Omnitrix wchłania też DNA kosmicznego wilkołaka, mumii, Vicktora i Eona. Ben pod postacią kosmitów broni świat przed złem. Jego największym wrogiem jest Vilgax.
Więcej
Zwiń
10-letni Ben Tennyson wraz z kuzynką Gwen i dziadkiem Maxem jadą w lecie na kemping. Podczas niego Ben znajduje Omnitrix – urządzenie podobne do zegarka. Dzięki niemu może się zmieniać w dziesięciu kosmitów: Czterorękiego, Inferno, Zębala, Diamentogłowego, Dzikopyska, Szybciora, Muchę, Szarą Materię, Fantoma i Upgrade’a.Później do zegarka dochodzą nowi kosmici: Kulopłot, Dzikie Pnącze, Upchuck, Klon, Największy i Gała. Omnitrix wchłania też DNA kosmicznego wilkołaka, mumii, Vicktora i Eona. Ben pod postacią kosmitów broni świat przed złem. Jego największym wrogiem jest Vilgax.Wciel się w swojego ulubionego bohatera Bena 10 !Bądź jak On i zdobądź swoje własne centrum dowodzenia kosmitami.

Omnitrix Delux oferuje ponad 100 cytatów, które pochodzą z
Więcej
Zwiń
WIELKI POWRÓT CHŁOPCA O IMIENIU BEN! KULTOWY SERIAL BEN10 PONOWNIE W TV NA KANALE CARTOON NETWORK! NOWE PRZYGODY. CAŁKIEM NOWE ZABAWKI!UWAGA!

Serial. który zawładnął wyobraźnią chłopców na całym świecie znów w Cartoon Network! Widzowie mogą się spodziewać mnóstwo akcji. magii i humoru. czyli tego. co uczyniło z pierwszego „Ben 10” międzynarodowy hit! NOWA SERIA NA ANTENIE CARTOON NETWORK OD 10 PAŹDZIERNIKA 2016. Nowe odcinki już w 2017 roku! Najnowszy ..Ben 10” opowiada o dziesięcioletnim. narysowanym od nowa Benie Tennysonie. Pewnego dnia Ben znajduje Omnitrix. który umożliwia mu przemianę w dziesięciu różnych kosmitów.

Figurki Deluxe z kolekcji BEN10. 3 rodzaje.

Niezwykle dokładne odwzorowanie każdego detalu sprawia. że figurki są wierną kopią bohaterów serialu.

Ruchome elementy. unikalne światło oraz charakterystyczny dźwięk. czynią zabawę jeszcze bardziej realistyczną.
Więcej
Zwiń

Opinie - Ben

zegarek solidnie wykonany, daje po kilka odgłosów każdego potworka, chociaż mogłoby być łatwiejsze zapięcie, bo dziecko samo nie daje rady, ale ma dopiero 5 lat. plus też za język polski.