Ben - najlepsze oferty

Zabawka godna polecenia. Radość dziecka nieopisana.
Ben na Taniomania.pl. Znajdź to czego szukasz w najlepszej cenie! Porównuj oferty w sklepach i wybieraj najmodniejsze produkty!
Cena
Znaleźliśmy dla Ciebie 90455 produktów - zobacz najlepsze oferty
OMNITRIX - ZEGAREK BENA - INTERAKTYWNY ORYGINALNY OD EPEE

  • Mówi po polsku
  • Ponad 40 fraz i dźwięków kosmitów
  • Nagrane głosy są oryginalnymi głosami z serialu

10-letni Ben Tennyson wraz z kuzynką Gwen i dziadkiem Maxem jadą w lecie na kemping. Podczas niego Ben znajduje Omnitrix – urządzenie podobne do zegarka. Dzięki niemu może się zmieniać w dziesięciu kosmitów: Czterorękiego, Inferno, Zębala, Diamentogłowego, Dzikopyska, Szybciora, Muchę, Szarą Materię, Fantoma i Upgrade’a.Później do zegarka dochodzą nowi kosmici: Kulopłot, Dzikie Pnącze, Upchuck, Klon, Największy i Gała.

Omnitrix wchłania też DNA kosmicznego wilkołaka, mumii, Vicktora i Eona. Ben pod postacią kosmitów broni świat przed złem. Jego największym wrogiem jest Vilgax.
Więcej
Zwiń
EPEE BEN10 Omnitrix deluxe zeagrek Bena

EPE76931

Główne cechy produktu:
  • Producent EPEE
  • Oryginalna licencja Ben10
  • Ponad 100 oryginalnych cytatów z bajki
  • Efekty świetlne
  • Aktywuje ruchem kosmiczne efekty
  • Obracana tarcza
  • Możesz wybrać jednego z 10 alienów

Gwarancja 24 miesiące

Towar z polskiej dystrybucji

PRODUKT Z REKLAMY TV !

Opis produktu:

Dziesięcioletni Ben Tennyson znajduje tajemniczy zegarek, który umożliwia mu wcielanie się w różnych kosmitów o niezwykłych mocach. Ben wie, że musi korzystać z nowych umiejętności po to, by pomagać innym i powstrzymywać złoczyńców, ale czasem pozwala sobie na drobne nadużycia mocy.
Więcej
Zwiń
WIELKI POWRÓT CHŁOPCA O IMIENIU BEN! KULTOWY SERIAL BEN10 PONOWNIE W TV NA KANALE CARTOON NETWORK! NOWE PRZYGODY. CAŁKIEM NOWE ZABAWKI!

Serial. który zawładnął wyobraźnią chłopców na całym świecie znów w Cartoon Network! Widzowie mogą się spodziewać mnóstwo akcji. magii i humoru. czyli tego. co uczyniło z pierwszego „Ben 10” międzynarodowy hit! NOWA SERIA NA ANTENIE CARTOON NETWORK OD 10 PAŹDZIERNIKA 2016. Nowe odcinki już w 2017 roku! Najnowszy ..Ben 10” opowiada o dziesięcioletnim. narysowanym od nowa Benie Tennysonie. Pewnego dnia Ben znajduje Omnitrix. który umożliwia mu przemianę w dziesięciu różnych kosmitów.

Figurki podstawowe z kolekcji BEN10. 8 rodzajów.

Niezwykle dokładne odwzorowanie każdego detalu sprawia. że figurki są wierną kopią bohaterów serialu. Ruchome elementy czynią zabawę jeszcze bardziej realistyczną. W kolekcji Ben ora
Więcej
Zwiń

Opinie - Ben

Zabawka godna polecenia. Radość dziecka nieopisana.