Beko Wmb - najlepsze oferty

Super pralka Wygląd bardzo ładny Duży bęben Dużo programów Bardzo oszczędna Polecam
Beko Wmb w kategorii Pralki. Najniższe ceny, najlepsze okazje. Porównywarka cen Taniomania.
Cena
Znaleźliśmy dla Ciebie 28 produktów - zobacz najlepsze oferty
Klasa prania A Klasa prania A jest najlepszą klasą w swojej kategorii wg standardów europejskich. Grzałka Niklowana Hi-Tech Grzałka Niklowana Hi-Tech pokryta jest warstwą niklu, która doskonale zabezpiecza przed korozją, a jej trwałość jest nawet do 100 razy wyższa w porównaniu do grzałek standardowych. Dzięki temu nie ma już potrzeby stosowania dodatkowych środków zabezpieczających przed jej uszkodzeniem. Program do prania wełny Specjalny program prania wełnianych ubrań, by nie ulegały zniszczeniu. Klasa energetyczna A++ Dzięki zastosowaniu najnowszej technologii produkty z klasą efektywności energetycznej A++ to gwarancja bardzo niskiego zużycia energii, a produkty w tej klasie nie tylko pomogą podreperować budżet rodzinny, ale również dbają o środowisko naturalne. Ściana „S” Specjalnie zaprojektowana ściana w kształcie litery „S” pomaga redukować wibracje występujące w trakcie prania.
Więcej
Zwiń
Pralka Beko WMB71242PLPTLMA

Pralka Beko WMB71242PLPTLMA to wolnostojąca pralka w kolorze białym, głębokości 50 cm oraz pojemności aż 7 kg. Posiada ona klasę energetyczną A++. Urządzenie w ciągu jednej minuty wykonuje maksymalnie 1200 obrotów, gwarantując doskonałe rezultaty prania.

Cechy produktu:
  • rodzaj: wolnostojąca
  • pojemność: 7 kg
  • sposób załadunku: od frontu
  • klasa energetyczna: A++
  • wymiary: 60 x 84 x 50 cm
  • ilość obrotów:
Więcej
Zwiń
Klasa energetyczna A++Dzięki zastosowaniu najnowszej technologii produkty z klasą efektywności energetycznej A++ to gwarancja bardzo niskiego zużycia energii, a produkty w tej klasie nie tylko pomogą podreperować budżet rodzinny, ale również dbają o środowisko naturalne.AquaFusionPodczas prania w standardowych pralkach około 20% detergentu jest nieefektywnie wypłukiwane z wodą. Innowacyjna technologia AquaFusionTM polega na zablokowaniu odpływu co zapobiega stratom proszku, tak że jest on wykorzystywany praktycznie w całości. Dzięki temu efektywność prania jest większa, a Ty oszczędzasz detergent i pieniądze podczas każdego prania.BabyProtectProgram BabyProtect został specjalnie stworzony do higienicznego prania ubranek niemowlęcych i odzieży osób cierpiących na alergie skórne.
Więcej
Zwiń
Super pralka Wygląd bardzo ładny Duży bęben Dużo programów Bardzo oszczędna Polecam