Beko Wmb - najlepsze oferty

Pralka energooszczędna, oferuje wiele programów a równocześnie można je modyfikować np. zmienić temperaturę prania. Dobry stosunek ceny do jakości.
Beko Wmb w kategorii Pralki. Najniższe ceny, najlepsze okazje. Porównywarka cen Taniomania.
Cena
Znaleźliśmy dla Ciebie 22 produkty - zobacz najlepsze oferty
WMB61043PLPTM Pralka

Klasa energetyczna A+++

Produkty Beko w najwyższej klasa efektywności energetycznej A+++ gwarancją najniższe zużycia energii i są potwierdzeniem użycia najnowszych technologii w tych modelach. Produkty w tej klasie nie tylko pomogą podreperować budżet rodzinny, ale również dbają o środowisko naturalne.

AquaFusion
Podczas prania w standardowych pralkach około 20% detergentu jest nieefektywnie wypłukiwane z wodą. Innowacyjna technologia AquaFusionTM polega na zablokowaniu odpływu co zapobiega stratom proszku, tak że jest on wykorzystywany praktycznie w całości. Dzięki temu efektywność prania jest większa, a Ty oszczędzasz detergent i pieniądze podczas każdego prania.

Program BabyProtect
Program BabyProtect został specjalnie stworzony do higienicznego prania ubranek niemowlęcych i odzieży osób cierpiących na alergie skórne.
Więcej
Zwiń
Dane ogólne Kolor Biały Gwarancja producenta 24 miesiące Dane techniczne Wysokość [cm] 84 Głębokość [cm] 50 Szerokość [cm] 60 Wirowanie Regulacja Tak Funkcje produktu Inne Ikony+Język polski Zastosowane technologie AquaFusion Opóźniony start 0-19 Automatyka wagowa Tak Sterowanie elektroniczne Wyświetlacz elektroniczny Tak Efektywność energetyczna Klasa efektywności prania A Zużycie wody [litr/cykl] 48 Pojemność znamionowa [kg] 7 Klasa energetyczna A+++ Zużycie energii [kWh/rok] 171 Zużycie wody [litr/rok] 10560 Klasa wirowania B Maks. prędkość wirowania [obr/min] 1200 Wilgotność resztkowa [%] 53 Poziom hałasu [pranie/wirowanie][dB] 61/75 Produkt do zabudowy Nie Nazwa i model produktu BEKO WMB71233PLPTM Zużycie energii [kWh/cykl] 0.756 Zużycie energii w trybie wyłączenia [W] 0.
Więcej
Zwiń
Technologie

Klasa energetyczna A++:Dzięki zastosowaniu najnowszej technologii produkty z klasą efektywności energetycznej A++ to gwarancja bardzo niskiego zużycia energii, a produkty w tej klasie nie tylko pomogą podreperować budżet rodzinny, ale również dbają o środowisko naturalne.AquaFusion:Podczas prania w standardowych pralkach około 20% detergentu jest nieefektywnie wypłukiwane z wodą. Innowacyjna technologia AquaFusionTM polega na zablokowaniu odpływu co zapobiega stratom proszku, tak że jest on wykorzystywany praktycznie w całości. Dzięki temu efektywność prania jest większa, a Ty oszczędzasz detergent i pieniądze podczas każdego prania.BabyProtect:Program BabyProtect został specjalnie stworzony do higienicznego prania ubranek niemowlęcych i odzieży osób cierpiących na alergie skórne.
Więcej
Zwiń

Opinie - Beko Wmb

Pralka energooszczędna, oferuje wiele programów a równocześnie można je modyfikować np. zmienić temperaturę prania. Dobry stosunek ceny do jakości.