Beko Wmb - najlepsze oferty

Bardzo fajna pralka, szkoda że trsozkę buczy podczas wirowania.
Beko Wmb w kategorii Pralki. Najniższe ceny, najlepsze okazje. Porównywarka cen Taniomania.
Cena
Znaleźliśmy dla Ciebie 28 produktów - zobacz najlepsze oferty
WMB61242PTMS Pralka

Klasa energetyczna A++

Dzięki zastosowaniu najnowszej technologii produkty z klasą efektywności energetycznej A++ to gwarancja bardzo niskiego zużycia energii, a produkty w tej klasie nie tylko pomogą podreperować budżet rodzinny, ale również dbają o środowisko naturalne.

AquaFusion
Podczas prania w standardowych pralkach około 20% detergentu jest nieefektywnie wypłukiwane z wodą. Innowacyjna technologia AquaFusionTM polega na zablokowaniu odpływu co zapobiega stratom proszku, tak że jest on wykorzystywany praktycznie w całości. Dzięki temu efektywność prania jest większa, a Ty oszczędzasz detergent i pieniądze podczas każdego prania.

BabyProtect
Program BabyProtect został specjalnie stworzony do higienicznego prania ubranek niemowlęcych i odzieży osób cierpiących na alergie skórne.
Więcej
Zwiń
Klasa prania A Klasa prania A jest najlepszą klasą w swojej kategorii wg standardów europejskich. Grzałka Niklowana Hi-Tech Grzałka Niklowana Hi-Tech pokryta jest warstwą niklu, która doskonale zabezpiecza przed korozją, a jej trwałość jest nawet do 100 razy wyższa w porównaniu do grzałek standardowych. Dzięki temu nie ma już potrzeby stosowania dodatkowych środków zabezpieczających przed jej uszkodzeniem. Program do prania wełny Specjalny program prania wełnianych ubrań, by nie ulegały zniszczeniu. Klasa energetyczna A++ Dzięki zastosowaniu najnowszej technologii produkty z klasą efektywności energetycznej A++ to gwarancja bardzo niskiego zużycia energii, a produkty w tej klasie nie tylko pomogą podreperować budżet rodzinny, ale również dbają o środowisko naturalne. Ściana „S” Specjalnie zaprojektowana ściana w kształcie litery „S” pomaga redukować wibracje występujące w trakcie prania.
Więcej
Zwiń
Beko WMB71242PLPTLMA to pralka o pojemności aż 7 kg, która w ciągu jednej minuty wykonuje maksymalnie 1200 obrotów. Dzięki zastosowaniu niklowanej grzałki Hi-Tech, odpornej na korozję, nie musisz już stosować środków zabezpieczających przed jej uszkodzeniem, a dzięki wbudowanej blokadzie rodzicielskiej, możesz w każdej chwili zablokować przyciski czy pokrętła. Pralka ta posiada zdejmowany blat, a także duże drzwi o szerokości 34 cm, dzięki czemu z łatwością włożysz do bębna większe rzeczy, takie jak kołdry, koce czy też pościele. Innowacyjny system automatycznego wyważania wsadu „waży” pranie, a następnie równomiernie rozmieszcza je w bębnie, po to, aby zapewnić maksymalną prędkość wirowania (1200 obr./min.) oraz zredukować hałas i wibracje. Do Twojej dyspozycji jest aż 16 wyjątkowych programów, które zapewniają doskonałe rezultaty prania.
Więcej
Zwiń

Opinie - Beko Wmb

Bardzo fajna pralka, szkoda że trsozkę buczy podczas wirowania.