Beko Wmb - najlepsze oferty

Bardzo pojemna pralka 7kg energooszczędna klasa A+++ posiada wszystko co człowiekowi do szczęścia potrzeba wypłukuje dobrze proszek, cicho pracuje ma programy krótkie i 5 lat gwarancji w wybranych sklepach w moim przypadku był to sklep Andarex.
Beko Wmb w kategorii Pralki. Najniższe ceny, najlepsze okazje. Porównywarka cen Taniomania.
Cena
Znaleźliśmy dla Ciebie 20 produktów - zobacz najlepsze oferty
Technologie

Klasa energetyczna A++:Dzięki zastosowaniu najnowszej technologii produkty z klasą efektywności energetycznej A++ to gwarancja bardzo niskiego zużycia energii, a produkty w tej klasie nie tylko pomogą podreperować budżet rodzinny, ale również dbają o środowisko naturalne.AquaFusion:Podczas prania w standardowych pralkach około 20% detergentu jest nieefektywnie wypłukiwane z wodą. Innowacyjna technologia AquaFusionTM polega na zablokowaniu odpływu co zapobiega stratom proszku, tak że jest on wykorzystywany praktycznie w całości. Dzięki temu efektywność prania jest większa, a Ty oszczędzasz detergent i pieniądze podczas każdego prania.BabyProtect:Program BabyProtect został specjalnie stworzony do higienicznego prania ubranek niemowlęcych i odzieży osób cierpiących na alergie skórne.
Więcej
Zwiń
Dane ogólne Kolor Biały Gwarancja producenta 24 miesiące Dane techniczne Wysokość [cm] 84 Głębokość [cm] 50 Szerokość [cm] 60 Wirowanie Regulacja Tak Funkcje produktu Inne Ikony+Język polski Zastosowane technologie AquaFusion Opóźniony start 0-19 Automatyka wagowa Tak Sterowanie elektroniczne Wyświetlacz elektroniczny Tak Efektywność energetyczna Klasa efektywności prania A Zużycie wody [litr/cykl] 48 Pojemność znamionowa [kg] 7 Klasa energetyczna A+++ Zużycie energii [kWh/rok] 171 Zużycie wody [litr/rok] 10560 Klasa wirowania B Maks. prędkość wirowania [obr/min] 1200 Wilgotność resztkowa [%] 53 Poziom hałasu [pranie/wirowanie][dB] 61/75 Produkt do zabudowy Nie Nazwa i model produktu BEKO WMB71233PLPTM Zużycie energii [kWh/cykl] 0.756 Zużycie energii w trybie wyłączenia [W] 0.
Więcej
Zwiń
Klasa prania A Klasa prania A jest najlepszą klasą w swojej kategorii wg standardów europejskich. Grzałka Niklowana Hi-Tech Grzałka Niklowana Hi-Tech pokryta jest warstwą niklu, która doskonale zabezpiecza przed korozją, a jej trwałość jest nawet do 100 razy wyższa w porównaniu do grzałek standardowych. Dzięki temu nie ma już potrzeby stosowania dodatkowych środków zabezpieczających przed jej uszkodzeniem. Program do prania wełny Specjalny program prania wełnianych ubrań, by nie ulegały zniszczeniu. Klasa energetyczna A++ Dzięki zastosowaniu najnowszej technologii produkty z klasą efektywności energetycznej A++ to gwarancja bardzo niskiego zużycia energii, a produkty w tej klasie nie tylko pomogą podreperować budżet rodzinny, ale również dbają o środowisko naturalne. Ściana „S” Specjalnie zaprojektowana ściana w kształcie litery „S” pomaga redukować wibracje występujące w trakcie prania.
Więcej
Zwiń

Opinie - Beko Wmb

Bardzo pojemna pralka 7kg energooszczędna klasa A+++ posiada wszystko co człowiekowi do szczęścia potrzeba wypłukuje dobrze proszek, cicho pracuje ma programy krótkie i 5 lat gwarancji w wybranych sklepach w moim przypadku był to sklep Andarex.