Be Telefon - najlepsze oferty

Polecam, w tym przedziale cenowym smartfon OK
Be Telefon na Taniomanii ♥ Sprawdź szeroką ofertę dostępnych produktów ♥ Niskie ceny, oferty z wielu sklepów na Taniomania.pl!
Cena
Znaleźliśmy dla Ciebie 7852 produkty - zobacz najlepsze oferty
Przekątna ekranu [cal]: 5

System operacyjny: Android

Pamięć RAM: 1 GB

Liczba rdzeni procesora: Czterordzeniowy

Pamięć wbudowana [GB]: 8

Dual SIM: Tak

Kolor obudowy: Grafitowy

Kod produktu:863702
Więcej
Zwiń
Dźwięk JBL Pure Bass Sound marki JBL T110BT to bezprzewodowe rozwiązanie do codziennego użytku, a także możliwość wykonywania połączeń głośnomówiących i 6 godzin pracy na baterii. Wyobraź sobie słuchawki, które szybko ładują się w ciągu 2 godzin, są w 6 charakterystycznych kolorach, mają płaski, nieplątany kabel i są wystarczająco lekkie, aby wygodnie nosić przez wiele godzin. Połącz magnesy, które sprawią, że słuchawki nie będą zwisały, gdy nie będą w użyciu. Bez plątania kabla, wygoda ergonomicznych końcówek dousznych i pałąka na kark, łatwo zobaczysz, jak słuchawki JBL T110BT mogą stać się istotną częścią Twoje codzienne muzyczne życie. Słuchawki z łącznością bezprzewodowąSłuchawki JBL T110BT łączą się ze smartfonem lub innym urządzaniem za pomocą technologii Bluetooth w wersji 4.0, co znacznie obniża zużycie energii. Pojemna bateria 120 mAh wystarczy na 6 godzin słuchania, a ładowanie trwa mniej niż 2 godziny.
Więcej
Zwiń
BROTHER DCP-J105

drukarka, kopiarka, skaner, sieć bezprzewodowa

Ink Benefit - Bezprzewodowe urządzenie wielofunkcyjne

DCP-J105 to kompaktowy i elegancki model umożliwiający drukowanie do 5-ciu razy więcej, bez dodatkowych kosztów (w porównaniu z tuszem LC1240 wg. sugerowanej ceny detalicznej z listopada 2013). Prędkość druku oferowana przez urządzenie jest porównywalna z modelami laserowymi i wynosi 11 obrazów na minutę (w trybie monochromatycznym) oraz 6 obrazów na minutę (w trybie kolorowym). Dodatkowo, model charakteryzuje się wysoką rozdzielczością druku, wynosząca do 6000x1200dpi, a także jest wyposażone w standardowy podajnik papieru na 100 arkuszy. Urządzenia jest kompatybilne z wysokowydajnymi pojemnikami z tuszem, pozwalającymi na wydrukowanie do 2400 stron czarno-białych i 1300 kolorowych.
Więcej
Zwiń

Opinie - Be Telefon

Polecam, w tym przedziale cenowym smartfon OK