Be Fit - najlepsze oferty

Be Fit już od 15 zł ✅ Atrakcyjne ceny, opinie użytkowników ✅ Znajdź coś dla siebie i zamów na Taniomania lub porównaj ceny!
Cena
Cena
Znaleźliśmy dla Ciebie 2000 produktów - zobacz najlepsze oferty
Jesteśmy autoryzowanym Przedstawicielem marki Zipro. Wszystkie sprzęty są nowe i posiadają gwarancję na okres 2 lat, gwarancja typu door to door. Przesyłka w cenie.
Oferujemy również RTV/AGD wszystkich producentów oraz inne produkty niemal z każdej kategorii.

Wyznaczaj cele i je osiągaj

Nowa wersja roweru treningowego Beat RS w odświeżonej odsłonie. Jest narzędziem, dzięki któremu w krótkim czasie i z łatwością zrealizujesz swoje postanowienia - obniżysz wagę swojego ciała, wzmocnisz lub zbudujesz kondycję oraz poprawisz swoje samopoczucie i samoocenę.

Rower jest przeznaczony do zastosowań prywatnych w warunkach domowych. Korzysta z magnetycznego systemu oporu, który charakteryzuje bezawaryjność oraz cicha i płynna praca.
Więcej
Zwiń
Zipro Rower magnetyczny Beat. Najlepszy sposób na codzienną aktywność Twoje mieszkanie to najlepsze miejsce żeby zrealizować wszystkie postanowienia dotyczące odchudzania się, poprawienia kondycji, spalania zbędnych kalorii. Wystarczy Ci do tego rower treningowy Beat Zipro, który zamienia dom w mini klub fitness. Ergonomiczny i niezawodny jest najlepszym rozwiązaniem kiedy chcesz trzymać dobrą formę mimo natłoku codziennych obowiązków. Konstrukcja rowerka jest stabilna, a co najważniejsze pozwala na przyjęcie najwygodniejszej pozycji na siodełku. Szeroki zakres regulacji siodełka umożliwia precyzyjne dopasowanie wysokości do wzrostu. Dzięki magnetycznemu systemowi oporu rower pracuje płynnie i cicho. Antypoślizgowe pedały wyposażone są w regulowane paski stabilizujące stopy podczas jazdy. Nowoczesny komputer treningowy Dużym atutem rowerka Beat, poza nowoczesną konstrukcją, jest wielofunkcyjny komputer.
Więcej
Zwiń
Wygodne urządzenie o kompaktowych wymiarach.

Opinie - Be Fit