Bazy i podkłady do twarzy Cyber Monday - najlepsze oferty

Bazy i podkłady do twarzy z okazji Cyber Monday już od 11,00 💲 Poznaj oferty na Taniomania.pl. Atrakcyjne ceny, popularne produkty i opinie użytkowników! Znajdź coś dla siebie. Sprawdź pozostałe promocje z okazji Cyber Monday 2020 na Ceneo.pl
Cena
Cena
Znaleźliśmy dla Ciebie 248 produktów - zobacz najlepsze oferty
Revlon Colorstay MakeUp to kultowy podkład renomowanej marki. Podkład numer jeden dla wielu kobiet na świecie. Marka Revlon ostatecznie sprostała oczekiwaniom wielu kobiet na całym świecie bowiem wprowadziła do kultowego i uwielbianego podkładu komfortową i wygodną pompkę! Od teraz wydobycie podkładu z opakowania nie będzie problemem! Revlon Colorstay zawiera SoftFlexTM, opatentowany przez Revlon kompleks zawierający udoskonalone polimery, które ułatwiają aplikację oraz wpływają na zwiększenie poczucia komfortu. Formuła podkładu oparta jest na ekstraktach roślinnych i proteinach jedwabiu. Nowa formuła sprawia, że podkład utrzymuje się na skórze o wiele dłużej, a także eliminuje uczucie napięcia skóry.
Więcej
Zwiń
Specjalna opieka dla podrażnionej, zanieczyszczonej i tłustej skóry.
Niedościgniony protoplasta wszystkich BB kremów ! Opracowany specjalnie dla skóry zanieczyszczonej, podrażnionej i tłustej, o dużych porach. Zawarty w nim panthenol i bisabolol uspokajają zaczerwienienia i podrażnienia skóry które dość szybko ustępują. Blemish Balm posiada delikatną konsystencję, matuje skórę likwidujac efekt jej przetłuszczenia. Kolor LIGHT, pojemność 30 ml.
Więcej
Zwiń
Specjalna opieka dla podrażnionej, zanieczyszczonej i tłustej skóry.
Niedościgniony protoplasta wszystkich BB kremów ! Opracowany specjalnie dla skóry zanieczyszczonej, podrażnionej i tłustej, o dużych porach. Zawarty w nim panthenol i bisabolol uspokajają zaczerwienienia i podrażnienia skóry które dość szybko ustępują. Blemish Balm posiada delikatną konsystencję, matuje skórę likwidujac efekt jej przetłuszczenia. Kolor HONEY, pojemność 40ml.
Więcej
Zwiń
POMALOWAŁAM SIE NIEM RANO I JEST GODZ 17 I JEST NIETKNIĘTY, CZEGOS TAKIEGO SZUKAŁAM,

Opinie - Bazy i podkłady do twarzy Cyber Monday