Bausch & Lomb - najlepsze oferty

Najlepsze soczewki jakie miałam. Tylko przy nich nie czuje w ogole soczewek na oczach, nawet jak je nosze do późnej nocy...czasem zapominam ściagać, nie czując żadnego dyskomfortu. A cena bajeczna
Bausch & Lomb na Taniomanii. Najlepsze oferty w najniższych cenach. Zebraliśmy dla Ciebie produkty marki Bausch & Lomb z najlepszych sklepów internetowych.
Cena
Znaleźliśmy dla Ciebie 78 produktów - zobacz najlepsze oferty
Miesięczne soczewki kontaktowe do noszenia w trybie dziennym. Zostały wykonane z hydrożelowego materiału Hilafilcon B o uwodnieniu 59%, który ma bardzo dobrą przenikalność tlenu dzięki czemu komfort ich użytkowania jest bardzo wysoki. Unikalny materiał soczewkowy minimalizuje odkładanie osadów i ułatwia pielęgnację. W soczewkach zastosowano również technologię UniFit, która minimalizuje męczenie się oczu oraz zapewnia wysoką ostrość wzroku. Soczewka doskonale dopasowuje się do kształtu oka i zapewnia komfortowe przesuwanie się po rogówce i pod powiekami. Zapobiega uczuciu suchości oczu oraz tarcia soczewki w trakcie mrugania powieką.Soczewki Soflens 59 to soczewki miesięcznej wymiany, przeznaczone do stosowania w dzień. Pod koniec dnia należy je wyczyścić używając płynu do soczewek, a następnie pozostawić je w pojemniczku z płynem na minimum kilka godzin przed ponownym założeniem.
Więcej
Zwiń
Nowość od Bausch+Lomb!

Soczewki kontaktowe PureVision® 2 HD szczególnie polecane osobom spędzającym dużo czasu przy ekranie komputerowym oraz kierowcom.
Charakterystyka soczewek PureVision 2 HD:
Są to soczewki silikonowo-hydrożelowe, które wykonane zostały z materiału Balafilcon A. Soczewki PureVision 2 HD to nowy flagowy produkt firmy Bausch&Lomb, dedykowany do noszenia w trybie miesięcznym. Ich główną zaletą jest to, że optyka wysokiej rozdzielczości - High Definition - pozwala na zminimalizowanie efektu halo, lśnienia, refleksów i aberacji umożliwiając równocześnie wyraźne widzenie.

Soczewki charakteryzuje również wysoki współczynnik dk/t, który jest miarą przepuszczalności tlenu przez materiał, z którego wykonano soczewki. Sprawia to, że oczy są mniej zmęczone oraz podatne na zaczerwienienie.
Więcej
Zwiń
Hyal-Drop® MULTI™ 10 ml Nawilżające krople do oczu i soczewek Hyal-Drop Multi Szybkie i naturalne nawilżenie Do stosowania w przypadku " suchości " oczu Bez konserwantów. Zawierają kwas hialuronowy. Wskazania: nawilżają i odświeżają oczy w przypadku uczucia suchości, podrażnienia i zmęczenia oczu. Krople Hyal-Drop Multi należy stosować w stanach niedoboru łez (tzw. zespół suchego oka), którym towarzyszą takie objawy jak uczucie suchości oka, pieczenie lub zmęczenie oczu. Przyczyną tych objawów może być praca przy monitorze, długotrwałe oglądanie telewizji, suche powietrze w pomieszczeniach ogrzewanych lub klimatyzowanych, dym papierosowy lub wymuszony nawiew powietrza. Również zażywanie niektórych leków (np. pigułek antykoncepcyjnych), niektóre schorzenia, a także konserwanty zawarte w niektórych kroplach do oczu mogą przyczyniać się do rozwoju zespołu suchego oka.
Więcej
Zwiń

Opinie - Bausch & Lomb

Najlepsze soczewki jakie miałam. Tylko przy nich nie czuje w ogole soczewek na oczach, nawet jak je nosze do późnej nocy...czasem zapominam ściagać, nie czując żadnego dyskomfortu. A cena bajeczna