Bausch & Lomb - najlepsze oferty

Bausch & Lomb na Taniomanii. Najlepsze oferty w najniższych cenach. Zebraliśmy dla Ciebie produkty marki Bausch & Lomb z najlepszych sklepów internetowych.
Cena
Znaleźliśmy dla Ciebie 393 produkty - zobacz najlepsze oferty
Soczewki Kontaktowe Soflens 59: Niezwykły komfort jest w niej zapewniony dzięki precyzyjnie wykonanej krawędzi. Wykonane w innowacyjnej technologii zapewniają łatwiejsze dopasowanie, wyjątkowy komfort noszenia oraz łatwość posługiwania się soczewką. Wyjątkowy komfort noszenia dzięki użyciu polimeru Hilafilcon B ( wysokouwodnionego, niejonowego materiału soczewkowego ), odpornego na opłaszczanie się osadami. Łatwe dopasowanie soczewek dzięki ograniczeniu liczby parametrów do jednej krzywizny tylnej. Nowoczesny proces wytłaczania jest gwarancją wysokiej jakości soczewek i powtarzalności parametrów. Uwodnienie - 59 proc. gwarantuje komfort noszenia, a odpowiednie zabarwienie manipulacyjne ułatwia zakładanie soczewki. Polecane osobom, które: Chcą nosić soczewki w trybie dziennym. Chcą nosić soczewki dłużej niż 11 godzin dziennie. Spędzają długie godziny w pracy, często pracując przy komputerze. Przebywają w zadymionych, suchych, klimatyzowanych pomieszczeniach.
Więcej
Zwiń
Nowość od Bausch+Lomb!

Soczewki kontaktowe PureVision® 2 HD szczególnie polecane osobom spędzającym dużo czasu przy ekranie komputerowym oraz kierowcom.
Charakterystyka soczewek PureVision 2 HD:
Są to soczewki silikonowo-hydrożelowe, które wykonane zostały z materiału Balafilcon A. Soczewki PureVision 2 HD to nowy flagowy produkt firmy Bausch&Lomb, dedykowany do noszenia w trybie miesięcznym. Ich główną zaletą jest to, że optyka wysokiej rozdzielczości - High Definition - pozwala na zminimalizowanie efektu halo, lśnienia, refleksów i aberacji umożliwiając równocześnie wyraźne widzenie.

Soczewki charakteryzuje również wysoki współczynnik dk/t, który jest miarą przepuszczalności tlenu przez materiał, z którego wykonano soczewki. Sprawia to, że oczy są mniej zmęczone oraz podatne na zaczerwienienie.
Więcej
Zwiń
ReNu MultiPlus to płyn przygotowany przez firmę Bausch & Lomb do pielęgnacji wszystkich rodzajów miękkich soczewek kontaktowych, w tym silikonowo-hydrożelowych. Największym i chwalobym atutem płynu jest wielofunkcyjność. Płyn ReNu MultiPlus czyści, dezynfekuje, płucze, nawilża soczewki kontaktowe oraz służy do ich przechowywania. Pielęgnacja z użyciem płynu firmy Bausch & Lomb ReNu odbywa się poprzez wykonanie kilku prostych czynności. Wystarczy spłukać każdą soczewkę płynem pielęgnacyjnym delikatnie ją pocierając przez około 20 sekund i włożyć ją do pojemniczka ze świeżą porcją płynu. Po zakończonym działaniu, kiedy soczewki kontaktowe zostaną ponownie założone na oczy, należy wylać zużyty płyn, a następnie wypłukać pojemniczek nową porcją i pozostawić go do wyschnięcia. Tak przygotowany pojemniczek jest gotowy aż do momentu kolejnego umieszczenia w nim soczewek kontaktowych. Kompletna pielęgnacja następuje po 4 godzinach od momentu zanurzenia soczewek w płynie.
Więcej
Zwiń

Opinie - Bausch & Lomb