Battlefield 1 - Gry Fps - najlepsze oferty

Battlefield 1 - Gry Fps na Taniomanii. Dzięki porównywarce Taniomania.pl znajdziesz to czego szukasz w atrakcyjnej cenie. Nie czekaj i sprawdź!
Cena
Cena
Znaleźliśmy dla Ciebie 34 produkty - zobacz najlepsze oferty
Battlefield 1

Battlefield 1 przenosi graczy w czasy I wojny światowej, podczas której nowe technologie i skala konfliktu na zawsze odmieniły sposób prowadzenia działań bojowych.

Walcz na lądzie, na wodzie i w powietrzu, kontroluj ogromne pojazdy i wykonuj manewry, które odwrócą bieg wydarzeń na polu walki. Wojna ogarnęła cały świat – wyjdź z okopów i sam się przekonaj.

Bierz udział w zaciętych starciach toczonych w wąskich uliczkach obleganego francuskiego miasta, wokół silnie bronionych górskich fortów we włoskich Alpach i na pustyniach Arabii.

Walcz na lądzie, na wodzie i w powietrzu

Poznaj zupełnie nowy rodzaj działań wojennych w pełnej przygód kampanii lub bierz udział w widowiskowych sieciowych bitwach z udziałem maksymalnie 64 graczy, dostosowując taktykę do zniszczalnego otoczenia i zmieniającej się pogody.
Więcej
Zwiń
Chcesz poczuć się jak prawdziwy żołnierz biorący udział w I wojnie światowej? Zagraj w Battlefield 1 i stocz niesamowite bitwy w realistycznie zaprojektowanych sceneriach, które zapierają dech w piersiach. Nieważne czy lubisz miejskie walki w ciasnych uliczkach, wolisz regularne wymiany ognia na otwartym terenie, czy preferujesz szturm na fortyfikacje przeciwnika – w tej grze znajdziesz tutaj wszystkie te elementy. Wśród map znajdziesz takie lokacje jak np. Las Aragoński, Forteca Fao czy port Suez – w każdej z nich wykorzystasz inne umiejętności w celu pokonania wroga.

Kampania dla jednego gracza to niesamowita przygoda, w której trakcie znajdziesz się w centrum wojny totalnej prowadzonej na lądzie, morzu i w powietrzu. Doskonała polska wersja językowa z dubbingiem zapewni Ci maksimum satysfakcji oraz realistycznie odwzoruje klimat początku ubiegłego wieku.
Więcej
Zwiń
Do sprzedania nowa gra na konsolę Xbox One (wszystkie modele). Gra w fabrycznej folii. Uwaga: Przedstawione zdjęcia są jedynie podglądowe, zastrzegamy sobie prawo do sprzedawania gry z inną okładką oraz w innej wersji wydania tj. premierowej, platynowej, essentials itp… Przy wysyłce w pierwszej kolejności staramy się wysyłać wersje premierowe danej gry. Nie wszystkie gry mają okładkę w języku polskim/angielskim jednak wersja językowa samej gry jest taka jak w opisie. W przypadku wysyłki wszystkie używane gry są zaklejane specjalną plombą, zerwanie jej uniemożliwia zwrot gry bez wskazania ważnego powodu, w przypadku nowych gier funkcję plomby spełnia oryginalna folia.

Batllefield 1 to kolejna odsłona kultowej serii wojennych strzelanin FPP, zapoczątkowanej w 2002 roku na komputerach PC grą Battlefield 1942. Za powstanie tytułu odpowiada po raz kolejny szwedzkie studio EA Dice, którema na swoim koncie, oprócz wszystkich części wspomnianego cyklu, m.in.
Więcej
Zwiń
W 100% spełnia moje oczekiwania

Opinie - Battlefield 1 - Gry Fps