Baterie łazienkowe Hansgrohe - bestsellery - najlepsze oferty

Sprawdź nasze bestsellery w kategorii Baterie łazienkowe od Hansgrohe: Hansgrohe Logis 190 chrom 71091000, Hansgrohe Logis 100 chrom 71400000, Hansgrohe Logis chrom 71405000, Hansgrohe Logis 70 Chrom 71070000, Hansgrohe Ecostat 1001 CL DN15 13211000, Hansgrohe Ecostat E Chrom 15708000
Cena
Cena
Znaleźliśmy dla Ciebie 1992 produkty - zobacz najlepsze oferty
2-uchwytowa bateria umywalkowa, DN15

ComfortZone 50

dugo 109 mm

strumie prysznicowy

przepyw przy 3 bar: 3,5 l/min

przepyw tryb Booster: 5 l/min

ksztatownik strumienia z regulacj kta

oddzielne sterowanie temperatur/iloci wody

komplet odpywowy G 1 z cigem

moe wsppracowa z przepywowymi podgrzewaczami wody

Axor Starck Organic - Harmonia serca i rozumu

Kolekcja azienkowa projektu wybitnego projektanta Philippe Starcka czy wyjtkowy design ze szczeglnie zmysowym doznaniem wody przy jej niskim zuyciu jednoczenie. Axor Starck Organic pozwala na odpowiedzialne korzystanie z zasobw wody. Stao si to moliwe dziki rewolucyjnej koncepcji obsugi i funkcjonalnoci oraz ekologicznym wartociom przywiecajcym powstaniu kolekcji. W ten sposb kolekcja przemawia zarazem do serca i umysu, a take komponuje si we wntrzach o rnej stylistyce.
Więcej
Zwiń
Baterie wannowe marki hansgrohe dla chwil dobrego samopoczucia niosących odprężenie Niezależnie od tego, czy zdecydujesz się na wannę wolnostojącą, stojącą przy ścianie czy elegancko wbudowaną w podłogę: Dzięki naszym bateriom uczynisz swoją wannę kompletną. Wybierz spośród wielu wariantów i stylów wzornictwa i ciesz się najwyższym komfortem obsługi o sprawdzonej jakości marki hansgrohe. Która bateria wannowa jest tą właściwą? W asortymencie hansgrohe znajdziesz na przykład baterie wannowe do montażu na ścianie: W przypadku wariantów podtynkowych technika znika bez śladu wewnątrz ściany, dzięki czemu możesz cieszyć się uporządkowaną estetyką. Warianty natynkowe z kolei, montuje się na ścianie. Są one idealnym rozwiązaniem wtedy, gdy przyłącza znajdują się już w ścianie. Można je zainstalować w kilku ruchach, co dla Ciebie oznacza dużą zmianę niewielkim nakładem. Prawdziwym wizualnym przebojem są nasze baterie wannowe do montażu w podłodze.
Więcej
Zwiń
ZESTAW PODSTAWOWY IBOX UNIVERSAL Element podtynkowy iBox to opracowany moduł, który pozwala wygodnie i szybko zamontować baterie ścienne marki Hansgrohe. Produkt ma postać łatwej do zainstalowania puszki, przystosowanej do wszystkich typów termostatów i mieszaczy podtynkowych. Puszka podtynkowa iBox Hansgrohe posiada regulowany pierścień oraz gumowy kołnierz, który zapewnia izolację akustyczną i chroni ścianę przed wilgocią. Element podtynkowy do baterii pasuje do ponad 200 elementów zewnętrznych marki Hansgrohe i Axor, i jest kompatybilny ze wszystkimi systemami instalacyjnymi. Puszka podtynkowa iBox nadaje się do zamontowania w ścianach murowanych, prefabrykowanych oraz ściankach kartonowo-gipsowych. Wielką zaletą elementu iBox jest uniwersalność – system umożliwia wygodne montowanie baterii prysznicowych i wannowych w wariantach klasycznych oraz tych wyposażonych w nowoczesne głowice termostatyczne.
Więcej
Zwiń
IBox sprawuje się bez zarzutu. Polecam

Opinie - Baterie łazienkowe Hansgrohe - bestsellery