Baterie kuchenne INP - najlepsze oferty

Super bateria. Świetnie wygląda, starannie wykonana i przede wszystkim solidna. Jest dość duża, dlatego nie polecam do malutkich kuchni.
Produkty Inp w kategorii Baterie kuchenne (Armatura i hydraulika). Największy wybór z oferty Inp, najniższe ceny w sklepach internetowych znajdziesz na Taniomanii.
Cena
Znaleźliśmy dla Ciebie 36 produktów - zobacz najlepsze oferty
Bateria Kuchenna SANTUA ChromMateriał : MosiądzKolor : ChromMontaż : StojącyWylewka : ObrotowaGwarancja : 3 Lat W Komplecie : Wężyki, Mocowanie do blatu
Bateria zlewozmywakowa z serii Vettis jest przeznaczona do wszystkich typów zlewów. Obrotowa wylewka pozwala na wygodne korzystanie z baterii.Zamontowany perlator powoduje, że strumień wody jest stały, dzięki niemu pożegnamy się z chlapaniem wody. Klasyczna, a zarazem nowoczesna bateria świetnie będzie się komponowała z twoim wnętrzem. CECHY I ZALETY:- kompletny zestaw podłączeniowy 2 wężyki (30cm), śruby, mocowanie, uszczelki. - standardowy otwór mocujący: 35mm- Instrukcja obsługi w zestawie! 5 lat gwarancji!Posiada Atest PZH!Zgodny z normą: PN-EN 817:2008POSIADA KRAJOWĄ DEKLARACJĘ ZGODNOŚCI!
Więcej
Zwiń
Bateria Kuchenna SANTUA ChromMateriał : MosiądzKolor : Stal Szczotkowana Montaż : StojącyWylewka : ObrotowaGwarancja : 3 Lat W Komplecie : Wężyki, Mocowanie do blatu
Super bateria. Świetnie wygląda, starannie wykonana i przede wszystkim solidna. Jest dość duża, dlatego nie polecam do malutkich kuchni.