Baterie kuchenne INP - najlepsze oferty

jeszcze nie zamontowałem i nie użyłem, a już chcą opinię! Na ''oko''wydaje się solidna - mosiądz, głowica ceramiczna...
Produkty Inp w kategorii Baterie kuchenne (Armatura i hydraulika). Największy wybór z oferty Inp, najniższe ceny w sklepach internetowych znajdziesz na Taniomanii.
Cena
Znaleźliśmy dla Ciebie 36 produktów - zobacz najlepsze oferty
Bateria zlewozmywakowa z serii Vettis jest przeznaczona do wszystkich typów zlewów. Obrotowa wylewka pozwala na wygodne korzystanie z baterii.Zamontowany perlator powoduje, że strumień wody jest stały, dzięki niemu pożegnamy się z chlapaniem wody. Klasyczna, a zarazem nowoczesna bateria świetnie będzie się komponowała z twoim wnętrzem. CECHY I ZALETY:- kompletny zestaw podłączeniowy 2 wężyki (30cm), śruby, mocowanie, uszczelki. - standardowy otwór mocujący: 35mm- Instrukcja obsługi w zestawie! 5 lat gwarancji!Posiada Atest PZH!Zgodny z normą: PN-EN 817:2008POSIADA KRAJOWĄ DEKLARACJĘ ZGODNOŚCI!
Więcej
Zwiń
Baterie zlewozmywakowe ZXC to idealne rozwiązanie do każdej kuchni. Prezentowany przez nas model posiada wyciąganą wylewkę, co umożliwia prace w kuchni. Cechy i Zalety: Wyciągana wylewka Wąż wylewki o długości 80cm Zmienny strumień wody (przycisk na główce) Kompletny zestaw podłączeniowy (2 wężyki - 30cm, śruby, mocowanie, uszczelki) Standardowy otwór mocujący: 35mm Instrukcja obsługi w zestawie! 5 lat gwarancji! Posiada Atest PZH! Zgodny z normą: PN-EN 817:2008 POSIADA KRAJOWĄ DEKLARACJĘ ZGODNOŚCI!
Więcej
Zwiń
Typ Baterii: Sztorcowa Stojąca Kolor: Biała Głowica: Ceramiczna 40mm Wysokość Baterii: 30 cm Zasięg Wylewki : 17cm Wylewka :Obrotowa 360 st Gwarancja : 3 lat Klasa Akustyczna: II Klasa Przepływu: C,B Zgodność z Normą:PN-EN 817:2008 Atest PZH : HK/W/0916/01/2010 W komplecie: BATERIA, WĘŻYKI PODŁĄCZENIOWE WODY, MOCOWANIE BATERII, INSTRUKCJA MONTAŻU
Więcej
Zwiń
jeszcze nie zamontowałem i nie użyłem, a już chcą opinię! Na ''oko''wydaje się solidna - mosiądz, głowica ceramiczna...