Baterie kuchenne Franke - bestsellery - najlepsze oferty

Sprawdź nasze bestsellery w kategorii Baterie kuchenne od Franke: Franke Sirius Side Pull - Out Chrom/Onyx 115.0476.827, Franke Atlas Neo Pull-Out 115.0550.427, Franke Pola onyx 115.0298.093, Franke Sirius TOP pull-out chrom 115.0476.539, Franke POLA chrom 115.0298.097
Cena
Cena
Znaleźliśmy dla Ciebie 615 produktów - zobacz najlepsze oferty
FRANKE SIRIUS SIDE bateria kuchenna z wyciąganą wylewką, chrom/onyxWyciągana wylewkaBateria posiada wyciąganą wylewkę, dzięki czemu możliwe jest nalanie wody do naczynia ustawionego poza zlewozmywakiem. Jest połączona z baterią elastycznym wężem, który łatwo wsuwa się z powrotem do korpusu dzięki specjalnemu obciążnikowi. GwarancjaProducent udziela 15 lat gwarancji na szczelność wewnętrznego odlewu korpusu baterii, 5 lat na sprawność głowicy ceramicznej oraz 2 lata na pozostałe elementy.Główne cechy:- kolor: chrom/onyx- rodzaj: zlewozmywakowa- typ: jednouchwytowa- montaż: stojąca- rodzaj wylewki: obrotowa o 360°- wyciągana wylewkaDane techniczne:- głowica ceramiczna: 35 mm- wymiar otworu montażowego: ø 35 mm- zasięg wylewki: 210 mmW zestawie znajdują się wężyki przyłączeniowe oraz podkładka usztywniająca do montażu w zlewozmywakach ze stali szlachetnej.
Więcej
Zwiń
FrankePola bateria kuchenna ze sta wylewk

bateria jednouchwytowa z dwigni

wysoko baterii: 35 cm

kt obrotu wylewki 360

wyki podczeniowe o dugoci 45 cm

gowica ceramiczna 3,5 cm

podkadka usztywniajca do montau w zlewozmywakach ze stali szlachetnej

wykoczenie z Fragranit+ (80% granitu, 20% spoiwo akrylowe)

Baterie FRANKE to doskonae poczenie atrakcyjnego wzornictwa z funkcjonalnoci. Ich trwao gwarantuje dugoletnie uytkowanie. Wyposaone s w wytrzymae gowice ceramiczne z zaworami zwrotnymi, jak rwnie w specjalne podkadki usztywniajce do montau w zlewozmywakach stalowych.

Niezalenie od designu baterie FRANKE kryj w sobie zaawansowane rozwizania techniczne. Cechuj si rwnie najwysz jakoci wykonania. Jest ona szczeglnie istotna, poniewa baterie nale do najbardziej eksploatowanych sprztw kuchennych. Naraone s na dziaanie wody oraz rodkw chemicznych uywanych w kuchni.
Więcej
Zwiń
Franke Active Neo SM Pull-Out bateria kuchenna z wycigan wylewk

Najnowsze wykoczenie baterii z palety SuperMetalic to odpowied na trendy panujce w kuchni. czc je ze zlewozmywakami Franke mona stworzy wyjtkowo estetyczn stref zmywania, ktra zachwyci osoby stawiajce na design w kuchni. Nowe kolory wykraczaj poza tradycyjn stal.
Więcej
Zwiń

Opinie - Baterie kuchenne Franke - bestsellery