Baterie kuchenne Hansgrohe - bestsellery - najlepsze oferty

Sprawdź nasze bestsellery w kategorii Baterie kuchenne od Hansgrohe: Hansgrohe Focus chrom 31815000, Hansgrohe Talis S Variarc 14877000, Hansgrohe Metris Select chrom 14884000, Hansgrohe Mycube L 71835000, Hansgrohe Focus stal szlachetna 31815800, Hansgrohe Metris Select stalowy 14884800
Cena
Cena
Znaleźliśmy dla Ciebie 242 produkty - zobacz najlepsze oferty
zakres obrotu 150°uchwyt w pioniestrumień laminarny i prysznicowystrumień prysznicowy, przełączanie strumienia za pomocą przyciskumagnetyczny uchwytz szybkozłaczką do wężamoże wspólpracować z przepływowymi podgrzewaczami wodytechnologia Comfort Zone - pozwala wybrać indywidualną przestrzeń komfortu pomiędzy zlewozmywakiem a armaturą. Odpowiedź na zróżnicowany poziom wymagań.Quick Clean - umożliwia łatwe usuwanie osadu kamienia po prostu przez potarcie silikonowych dysz.wykończenie baterii kuchenej Hansgrohe : chromgwarancja Hansgrohe 5 lat Stylowy, nowoczesny design, wyjątkowa trwałość i szeroka funkcjonalność to główne zalety baterii kuchennej Hansgrohe Focus. Bateria została zaprojektowana tak, by użytkowanie kuchennego zlewozmywaka było proste i przyjemne jak nigdy dotąd.Model posiada wydłużony kształt, a zakres obrotu wynosi 150 stopni, co pozwala na wygodne użytkowanie w dwukomorowych zlewozmywakach i mycie nawet dużych naczyń, które normalnie nie mieściłyby się pod kranem.
Więcej
Zwiń
Hansgrohe Jednouchwytowa bateria kuchenna DN15 z przyłączem 3/8” 31806000

-funkcja czyszcząca QuickClean
-mieszacz ceramiczny
-blokada uchwytu Boltic
-obrotowa wylewka 360°
-węże przyłączeniowe PEX
-przepływ 12l/min.
-kolor: chrom

Perfekcja pod względem formy i funkcjonalności standardem Hansgrohe wczoraj i dziś. Pionier łazienkowy Hans Grohe oraz jego potomkowie od roku 1901 nieprzerwanie o krok wyprzedzają własną epokę. Tak było wówczas, gdy wynaleźli pierwszą główkę prysznicową (1928), tak było również wtedy, gdy wprowadzili na rynek Raindance (2003), obwieszczając nowy etap historii prysznica. Ponad 100 lat od założenia firmy siłą napędową szwarcwaldzkiego przedsiębiorstwa nadal jest skrupulatność i precyzja wykonania, a nadrzędnym celem – oczywiście korzyść i przyjemność dla naszych klientów.
Więcej
Zwiń
Innowacyjne baterie kuchenne marki hansgrohe Marzysz o inteligentnej baterii kuchennej o pięknym wzornictwie, która ułatwi Ci pracę w kuchni? Marka hansgrohe oferuje szeroki wybór kompetentnych pomocy kuchennych, które są czymś znacznie więcej niż zwyczajny kran. Ciesz się na większy zakres działania w strefie zlewozmywaka i korzystaj z wody w najprzyjemniejszy sposób. Pozwól się przekonać temu, co nas wyróżnia: uhonorowane nagrodami wzornictwo, przemyślana funkcjonalność i długowieczna jakość marki hansgrohe. Uhonorowane nagrodami wzornictwo w tandemie z najwyższym komfortem obsługi Szybkie włączanie i wyłączanie za dotknięciem przycisku Select? Dodatkowa swoboda działania dzięki wyciąganej wylewce prysznicowej, zakres obrotu do 360 stopni? Dodatkowy strumień prysznicowy? Nasze baterie kuchenne nie tylko zwiększają Twoją radość podczas pracy, ale także stawiają wizualne akcenty.
Więcej
Zwiń
bardzo elegancki i funkcjonalny kran

Opinie - Baterie kuchenne Hansgrohe - bestsellery