Baseny i chemia basenowa - najlepsze oferty

Baseny i chemia basenowa w kategorii Ogród. Najtańsze oferty i najlepsze marki. Porównuj sklepy i wybieraj najniższe ceny - Taniomania.
Cena
Znaleźliśmy dla Ciebie 1183 produkty - zobacz najlepsze oferty
  • FOTEL ROZKŁADANY BESTWAY 75065 200X102X64 CM SZARY
  • ŁATKA NAPRAWCZA
  • INSTRUKCJA MONTAŻU
Dlaczego warto kupić akurat ten zestaw?
Ten oferowany przez nas zestaw zdecydowanie różni się od innych zestawów z pompą dostępnych na rynku. Pompa o wydajności aż 3407 L/h sprawi, że cały proces fitrowania wody będzie przebiegał szybciej i sprawniej, więc utrzymanie wody w odpowiednim stanie będzie o wiele łatwiejsze. Dodatkowo Pompa ta pozwoli Ci zamontować Skimmer- powierzchniowy oczyszczacz wody, który wymaga pompy właśnie o takiej wydajności.

Pompa ta została poddana modernizacji, aby zapewnić:
  • Więcej mocy: pompuje i filtruje 3407 L/h
  • Wkład filtrujący z mocniejszym i grubszym papierem oraz większą ilością zakładek
  • Ulepszone wloty zwiększają wydajność pompy


Ostateczny rezultat tych ulepszeń: szybszy obieg wody, lepsze filtrowanie i najważniejsze- lepsza jakość wody.
Więcej
Zwiń
Basen 28324 Intex Ultra Frame 488 x 122 cm z zestawem: pompa drabinka mata pokrywa Linia Ultra Frame została skierowana do wymagających klientów, którzy cenią sobie najlepszą jakość wykonania i trwałość. Niezwykle wytrzymała metalowa rama w połączeniu z niezwykle prostym systemem montażu zapewni komfort i bezpieczeństwo. Tylko u nas baseny z tej serii zawierają szeroką gamę akcesoriów, za które nie poniesiesz dodatkowych kosztów. Dla zapewnienia najefektywniejszej filtracji, higieny i wygody w zestawie znajdą Państwo tradycyjną pompę.
Więcej
Zwiń