Baseny i brodziki ogrodowe - najlepsze oferty

Baseny i brodziki ogrodowe w kategorii Baseny i chemia basenowa. Najtańsze oferty i najlepsze marki. Porównuj sklepy i wybieraj najniższe ceny - Taniomania.
Cena
Znaleźliśmy dla Ciebie 451 produktów - zobacz najlepsze oferty
Basen stelażowy Intex 366x76cm 28210 Basen ogrodowy ze stelażem metalowym oraz obudową z trwałego trójwarstwowego PVC to zakup, który będzie Ci służyć przez wiele wakacyjno-urlopowych sezonów. Posiłkując się dołączoną instrukcją z łatwością zmontujesz go w zaledwie 15 minut, po czym, przez kolejne kilka miesięcy pozostanie Ci już jedynie korzystanie z pięknej pogody. Model konstrukcji pozwala na wypełnienie wodą aż 90% pojemności zbiornika. Okrągły kształt oraz stabilność obudowy o wymiarach 366 x 76 cm pozwala na swobodne pływanie rekreacyjne razem z rodziną i przyjaciółmi. Baseny stelażowe mają zdecydowaną przewagę nad ,,oponkami,, Po pierwsze basen jest pozbawiony dmuchanego kołnierza który jest najbardziej podatny na uszkodzenie.
Więcej
Zwiń
PureSpa Bubble Therapy INTEX 28404 dla 4 osób Basen Spa z pompą filtrującą, hydromasażem, podgrzewaczem i panelem sterowania.Dmuchane Jacuzzi marki Intex PureSpa to szczyt luksusu za całkiem przystępne pieniądze. Już teraz Jacuzzi PureSpa może znaleźć się w Twoim ogrodzie. Jacuzzi wykonane jest z niezwykle wytrzymałego trójwarstwowego winylu. Dodatkowo konstrukcja komór wewnętrznych zapewnia stabilność. OPIS PRODUKTUBasen Spa z pompą filtrującą, hydromasażem, podgrzewaczem i panelem sterowaniaJacuzzi wykonane jest z niezwykle wytrzymałego trójwarstwowego winyluDodatkowo konstrukcja komór wewnętrznych zapewnia stabilność.
Więcej
Zwiń
Basen stelażowy 28736 Intex Prism Frame 457 x 122 cm z pompką, drabinką, pokrywą oraz podkładem

Idealne wakacyjne rozwiązanie! Baseny Prism Frame to doskonała jakość w niskiej cenie. Baseny ogrodowe Intex to także łatwość montażu i trwałość. Duży wybór modeli o różnych rozmiarach, od kompaktowych rodzinnych basenów do prawdziwych kąpielowych centrów rozrywki. Bezpieczeństwo i komfort gwarantowane!

Różnice między serią z roku 2016 a 2017 to przede wszystkim stelaż, który w tym roku jest dodatkowo wzmocniony i malowany proszkowo.

W zestawie znajduje się drabinka ze zdejmowanymi stopniami, dzięki czemu masz pewność, że Twoje dziecko bez nadzoru nie dostanie się do środka basenu. Drabinka spełnia najnowsze normy bezpieczeństwa Unii Europejskiej.

Innowacyjny system hydroaeracji HydroAerationTechnology zapewni napowietrzanie wody i cyrkulacje w całej niecce.
Więcej
Zwiń

Opinie - Baseny i brodziki ogrodowe