Baseny i brodziki ogrodowe - najlepsze oferty

Baseny i brodziki ogrodowe w kategorii Baseny i chemia basenowa. Najtańsze oferty i najlepsze marki. Porównuj sklepy i wybieraj najniższe ceny - Taniomania.
Cena
Znaleźliśmy dla Ciebie 415 produktów - zobacz najlepsze oferty
Dlaczego warto kupić akurat ten zestaw?
Ten oferowany przez nas zestaw zdecydowanie różni się od innych zestawów z pompą dostępnych na rynku. Pompa o wydajności aż 3407 L/h sprawi, że cały proces fitrowania wody będzie przebiegał szybciej i sprawniej, więc utrzymanie wody w odpowiednim stanie będzie o wiele łatwiejsze. Dodatkowo Pompa ta pozwoli Ci zamontować Skimmer- powierzchniowy oczyszczacz wody, który wymaga pompy właśnie o takiej wydajności.

Pompa ta została poddana modernizacji, aby zapewnić:
  • Więcej mocy: pompuje i filtruje 3407 L/h
  • Wkład filtrujący z mocniejszym i grubszym papierem oraz większą ilością zakładek
  • Ulepszone wloty zwiększają wydajność pompy


Ostateczny rezultat tych ulepszeń: szybszy obieg wody, lepsze filtrowanie i najważniejsze- lepsza jakość wody.
Więcej
Zwiń
Basen 28234 Intex Metal Frame 457 x 107 cm z pompką + drabina + mata + pokrywa Idealne wakacyjne rozwiązanie! Baseny Metal Frame to doskonała jakość w niskiej cenie. Baseny ogrodowe Intex to także łatwość montażu i trwałość. Duży wybór modeli o różnych rozmiarach, od kompaktowych rodzinnych basenów do prawdziwych kąpielowych centrów rozrywki. Bezpieczeństwo i komfort gwarantowane! W zestawie znajduje się drabinka ze zdejmowanymi stopniami, dzięki czemu masz pewność, że Twoje dziecko bez nadzoru nie dostanie się do środka basenu. Drabinka spełnia najnowsze normy bezpieczeństwa Unii Europejskiej.
Więcej
Zwiń
450 x 220 x 84 cm basen stelażowy INTEX 58982

Basen ogrodowy ze stelażem to sposobność na orzezwiającą kąpiel podczas letnich upałów. Zmontujesz go w zaledwie 30 minut, a rozrywkę masz zapewnioną na co najmniej kilka miesięcy.

Metalowy stelaż oraz trójwarstwowe PVC, razem tworzą wytrzymałą obudowę, dzięki czemu będziesz mógł cieszyć się z zakupu przez wiele wakacyjno-urlopowych sezonów. Zaletą jego konstrukcji jest spora pojemność, którą możesz wypełnić wodą aż w 90%. Wystarczy tylko pare gorących dni by woda w kąpielisku była nagrzana.

Producent: INTEX

Kod produktu: 58982-3w1

Basen ogrodowy ze stelażem to sposobność na orzezwiającą kąpiel podczas letnich upałów. Zmontujesz go w zaledwie 30 minut, a rozrywkę masz zapewnioną na co najmniej kilka miesięcy.
Więcej
Zwiń