Barum Bravuris 3 Hm 225/45R18 95Y - najlepsze oferty

Pozycja ofert z pogrubioną nazwą została opłacona przez kontrahenta.
Barum Bravuris 3 Hm 225/45R18 95Y w kategorii Opony letnie (Motoryzacja). Na taniomania.pl znajdziesz wszystko to, co potrzebujesz w najlepszych cenach. Setki ofert przygotowanych jest specjalnie dla Ciebie. Najniższe ceny w sklepach internetowych znajdziesz na Taniomanii.
Cena
Cena
Znaleźliśmy dla Ciebie 6 produktów - zobacz najlepsze oferty
Specyfikacja techniczna Barum Bravuris 3HM 245/45 R18 96Y FR

Sezon

Letnie

Prezentowana opona idealnie sprawdzi się w lato
Produkt, który właśnie oglądasz to nowe opony Barum z wersją bieżnika o nazwie Bravuris 3HM. Model ten przeznaczony jest do jazdy w sezonie letnim. Opony przystosowane do użytkowania w lecie mają odpowiedni skład mieszanki, która najlepiej zachowuje się powyżej 7 stopni Celsjusza. Opony letnie wyróżniają się wzorem bieżnika z niewielką ilością nacięć, który zapewnia odpowiednią przyczepność oraz sztywność w wysokich temperaturach.

Przeznaczenie

Osobowy

Opony dostosowane do aut osobowych
Model Bravuris 3HM w rozmiarze 245/45 R18 96Y jest klasyfikowany przez producenta jako ogumienie odpowiednie do montażu na auta osobowe. Opony tego typu są powszechnie użytkowane. Od rodzinnych sedanów czy kombi, poprzez większe crossovery, aż po niewielkie i kompaktowe auta miejskie.
Więcej
Zwiń
Bravuris 5HM - Jakość na znacznie dłużej.

Nowy BRAVURIS 5HM ze specjalnie opracowaną mieszanką High Mileage zapewnia doskonałe przebiegi, niski opór toczenia i wysoką przyczepność.

- Wyjątkowa trwałość i przebieg dłuższy aż o 15%*
- Obniżone spalanie i koszty eksploatacji
- Doskonała przyczepność na suchej nawierzchni
- Komfort jazdy - hałas obniżony o 10%*

W Bravuris 5HM zastosowano mieszankę High Mileage z nową technologią polimerową, która zapewnia wysoki poziom odporności na ścieranie. Innowacyjna konstrukcja centralnego żebra ze zoptymalizowanymi poprzecznymi rowkami i lamelami gwarantuje niskie opory toczenia. Opracowana na nowo struktura bieżnika optymalizuje rozkład sił dla zachowania równomiernego nacisku na powierzchnię. Pomaga to uniknąć nieregularnego zużycia – i zapewnia naprawdę wyjątkowy, długotrwały przebieg.
Więcej
Zwiń