Baby comfort - najlepsze oferty

Znajdź to czego potrzebujesz! Baby comfort w najtńszych cenach na rynku. Sprawdź setki ofert przygotowanych specjalnie dla Ciebie.
Cena
Cena
Znaleźliśmy dla Ciebie 174 produkty - zobacz najlepsze oferty
Wkładki laktacyjne - przewiewne i delikatne warstwy wkładki doskonale chłoną nadmiar wytwarzanego pokarmu, chroniąc wrażliwe piersi skóry przed podrażnieniem. Ultra cienkie i dyskretne zapewniają komfort i dyskrecję noszenia. Dla zachowania właściwej higieny każda wkładka pakowana jest w osobny woreczek.
Uwaga! Produkt jednorazowego użytku. Wkładek należy używać pomiędzy karmieniami pamiętając jednocześnie o ich częstej zmianie.

Właściwości:

• warstwa ultra chłonna z absorbentem żelującym
• warstwa izolująca zapewnia dodatkową chłonność
• warstwa zewnętrzna z dwoma paskami samoprzylepnymi zabezpiecza przed przeciekaniem
• oddychająca warstwa wewnętrzna, delikatna dla wrażliwej skóry piersi

Dane techniczne:

• średnica wkładki 11cm
• opakowanie zawiera 140szt zapakowanych w pojedyncze woreczki.

Dane producenta: Babyono, 60-002 Poznań, ul.
Więcej
Zwiń
Opis FOTELIK SAMOCHODOWY SUMMER BABY MODEL COMFORT PRZEZNACZONY DLA DZIECI OD 0-25 kg. KOLOR SZARY + GRATISY: Osłonka przeciwsłoneczna na szybę Organizer - ochraniacz na fotel samochodowy CECHY: fotelik samochodowy przeznaczony dla dzieci 0-25kg , od urodzenia do około 5-6 roku życia, 5-punktowe pasy bezpieczeństwa, pokrowiec na foteliku - miły w dotyku materiał, w foteliku mamy zdejmowane wkładki co umożliwia nam łatwość zachowania czystości fotelika. W razie zabrudzenia można je łatwo zdjąć i wyprać, posiada 3 stopniową regulacje oparcia, na siedzisku i oparciu fotelik posiada piankę co podwyższa komfort siedzenia, osłony na pasy bezpieczeństwa, dodatkowa wkładka dla młodszych dzieci, fotelik można montować w samochodach wyposażonych w 3-punktowe pasy bezpieczeństwa zgodnie z normą UN/ECE punkt 16. Czyli tradycyjnych pasach w jakie powinien być wyposażony każdy samochód, dzieci do 10 kg.
Więcej
Zwiń

Opinie - Baby comfort