Babie - najlepsze oferty

Świetny produkt do układania prostych włosów, świetnie "odbija" je od skóry głowy.
Babie na Taniomania.pl. Znajdź to, czego potrzebujesz w najlepszych cenach. Wybierz ofertę, która będzie idealna dla Ciebie dzięki Taniomania.pl
Cena
Znaleźliśmy dla Ciebie 1943 produkty - zobacz najlepsze oferty
Teksturyzujący puder w spray'u nadający niesamowitą objętość włosom w stylu lat 60-tych. Potrójny dyfuzor w zaledwie kilka chwil pozwoli nadać objętość 3D. Spray zawiera pudrowe mikrocząsteczki, które przylegają do włókna włosa umożliwiając dokładną teksturyzację i silne utrwalenie. Najważniejsze cechy: Teksturujący puder w spay’u nadający objętość Siła utrwalenia 4 w skali od 1 do 6 Suchy w dotyku nie obciąża włosów, nadaje fryzurze lekką i elastyczną formę, nie skleja pasm i łatwo wyczesuje się z ich powierzchni, idealnie kreuje uczesania, a także dobrze je wykańcza, posiada pudrową formułę, która idealnie utrzymuje się na włosach. Sposób użycia: Należy wstrząsnąć przed użyciem i pomiędzy aplikacjami. Aplikować równomiernie na suche włosy w miejsca, którym chcemy nadać objętości i tekstury. W przypadku zablokowania się dyfuzora należy przepłukać go ciepłą wodą. Porada Dla mega uniesienia zaaplikuj niewielką ilość SAVAGE PANACHE u nasady, a następnie wygładź włosy.
Więcej
Zwiń
Missguided Babe Power woda perfumowana dla kobiet 80 ml . Missguided Babe Power najlepsza cena. Missguided kup teraz.
Playmobil Wróżki 9135 Świecący kwiat dzieci wróżek Świat wróżek jest przepełniony magią! Mieszkają tu baśniowe stworzenia – jednorożce, pegazy i smoki. Wróżki mają skrzydełka oraz różdżki i berła z klejnotami, a wszyscy mieszkańcy tej krainy żyją w zgodzie i harmonii. Dzieci – wróżki mieszkają w świecących kwiatach, których płatki składają się na noc. Nieopodal znajduje się wodospad, który spływa ze skały, tworząc staw – mieszkanie dla łabędzi i żab. Wróżki w wolnych chwilach zajmują się złotoskrzydłym pegazem, pielęgnując jego grzywę i ogon. Zestaw zawiera wiele elementów, które wykorzystamy podczas kreatywnej, fabularnej zabawy. Wystarczy puścić wodze wyobraźni, by wymyślić wspaniałe historie z naszego magicznego świata wróżek. Zielona platforma z wodospadem i kwiatem stanowi świetne tło do zabawy. W zestawie znajdują się trzy figurki wróżek (jedna duża i dwie małe – „dzieci” wróżki), pegaz, łabędzie, żaby, ptaki oraz akcesoria do pielęgnacji: flakoniki perfum, szczotki i dzbanki.
Więcej
Zwiń

Opinie - Babie

Świetny produkt do układania prostych włosów, świetnie "odbija" je od skóry głowy.