Babie - najlepsze oferty

Babie na Taniomania.pl. Znajdź to, czego potrzebujesz w najlepszych cenach. Wybierz ofertę, która będzie idealna dla Ciebie dzięki Taniomania.pl
Cena
Znaleźliśmy dla Ciebie 1679 produktów - zobacz najlepsze oferty
JEST TO ORYGINALNY OPIS PRODUKTU Z SERWISU AMAZON

Maui babe Browning Lotion 8 fl. oz. (236 ML)
Teksturyzujący puder w spray'u nadający niesamowitą objętość włosom w stylu lat 60-tych. Potrójny dyfuzor w zaledwie kilka chwil pozwoli nadać objętość 3D. Spray zawiera pudrowe mikrocząsteczki, które przylegają do włókna włosa umożliwiając dokładną teksturyzację i silne utrwalenie. Najważniejsze cechy: Teksturujący puder w spay’u nadający objętość Siła utrwalenia 4 w skali od 1 do 6 Suchy w dotyku nie obciąża włosów, nadaje fryzurze lekką i elastyczną formę, nie skleja pasm i łatwo wyczesuje się z ich powierzchni, idealnie kreuje uczesania, a także dobrze je wykańcza, posiada pudrową formułę, która idealnie utrzymuje się na włosach. Sposób użycia: Należy wstrząsnąć przed użyciem i pomiędzy aplikacjami. Aplikować równomiernie na suche włosy w miejsca, którym chcemy nadać objętości i tekstury. W przypadku zablokowania się dyfuzora należy przepłukać go ciepłą wodą. Porada Dla mega uniesienia zaaplikuj niewielką ilość SAVAGE PANACHE u nasady, a następnie wygładź włosy.
Więcej
Zwiń
Szczotka model: BAB PBDSPE 87G9003 - pneumatyczna z naturalnym włosiem dzika. Profesjonalna pneumatyczna szczotka do włosów. Wyprofilowany, gumowy uchwyt. Powłoka zapobiegająca elektryzowaniu sie włosów.
Więcej
Zwiń