B25 - najlepsze oferty

B25 na Taniomanii już od 9,50 💲 Sprawdź atrakcyjne ceny, popularne produkty i opinie użytkowników! Znajdź coś dla siebie i kup najtaniej.
Cena
Cena
Znaleźliśmy dla Ciebie 2000 produktów - zobacz najlepsze oferty
Kosiarka akumulatorowa NAC LB40-33-B25-LA

Kosiarka wyposażona jest w wytrzymały silnik indukcyjny zasilany akumulatorem Li-Ion o napięciu 40 V oraz pojemności 2,5 Ah.

Obudowa została wykonana z wysokiej jakości tworzywa sztucznego, która jest odporna na uderzenia oraz działanie warunków atmosferycznych.

Niewielka waga sprawia, że kosiarka jest zwrotna, a uchwyt znajdujący się na obudowie pozwala łatwo przenieść ją w dowolnej miejsce.

*Kosiarka posiada kosz siatkowy o pojemności 35 litrów z wygodną rączką oraz z plastikową pokrywą oraz wskaźnikiem zapełnienia kosza *

Mechanizm natychmiastowego zatrzymania noża tnącego zwiększa bezpieczeństwo pracy.

Centralna regulacja wysokości koszenia pozwala ustawić wysokość w pięciu poziomach 25-65 mm.

Szerokość koszenia 33 cm zapewni efektywne koszenie.

W zestawie: akumulator 40V, 2,5 Ah Li-On oraz ładowarka.
Więcej
Zwiń
Patelnia Tefal Extra do naleśników 25 cm (Symbol: B30110)Linię Tefal Extra zaprojektowano, aby pomóc początkującym kucharzom w pełni wykorzystać ich kuchenny potencjał dzięki zaawansowanym funkcjom umożliwiającym gotowanie pysznych potraw na co dzień. Nowy, łatwiejszy w użytkowaniu system Thermo-Spot informuje kiedy patelnia jest gotowa do użycia, dzięki czemu osiągniesz zdrowe i smaczne rezultaty smażenia przy zachowaniu maksimum smaku i składników odżywczych. Gładka i trwała powłoka Powerglide, ergonomiczna i wygodna budowa oraz otwarty kształt z wyprofilowaną krawędzią ułatwiającą nalewanie to idealna kombinacja cech patelni dla początkujących kucharzy. Tefal Extra to łatwa w użytkowaniu linia produktów do gotowania o szerokim zakresie funkcji, dzięki którym można bez wysiłku gotować pyszne potrawy, a początkujący kucharze mogą uzyskiwać perfekcyjne rezultaty.
Więcej
Zwiń
Pierwsze koszenie za nami. Akumulator ładuje się 4h, wyczerpuje w ok. 50 minut. Musiałem dokupić drugi, ale w sumie jestem bardzo zadowolony z tego sprzętu.

Opinie - B25