Autko Dla Dzieci - najlepsze oferty

Autko dla dzieci na Taniomania.pl. Znajdź to, czego potrzebujesz w najlepszych cenach. Setki najmodniejszych ofert przygotowanych specjalnie dla Ciebie!
Cena
Cena
Znaleźliśmy dla Ciebie 946 produktów - zobacz najlepsze oferty
Hot Wheels Wyścigowy transporter 2w1 sprawia, że przechowywanie pojazdów i wyścigi wjeżdzają na zupełnie nowy poziom! W transporterze można przechowywać ponad 20 samochodzików Hot Wheels – widać je przez małe okienka w naczepie. Czas na rajd? Po pociągnięciu za uchwyt i rozłożeniu transporter zmienia się w tor wyścigowy o długości aż 1,8 m! Przechowywane pojazdy są wciąż widoczne pod torem, a kabina ciężarówki zamienia się w podwójną wyrzutnię, która posyła dwa samochodziki w ekscytujący wyścig.
Więcej
Zwiń
SUV X1 dziecięcy samochodzik na akumulator zdalnie sterowany na pilota.KOLOR CZARNYZdalnie sterowany na pilotaREGULOWANA KIEROWNICA (GÓRA - DÓŁ)!!ŁOŻYSKA W KOŁACH!!Świecące światła, otwierane drzwi, muzyka, klaksonPojazdem można sterować zarówno za pomocą pilota (przez rodzica) lub dziecko może to robić samodzielnie, siedząc za kierownicą. Pilotem można jechać do przodu i tyłu, oraz skręcać w prawo i lewo.Pojazd generalnie przeznaczony do użytku zewnętrznego, jednak jego ergonomiczna budowa sprzyja i pozwala używać go również w większych pomieszczeniach takich jak taras czy salon. Idealny dla dzieci w wieku 1-4,5 lat.Muzyka sterowana przez dziecko z poziomu pulpitu oraz dodatkowo z poziomu kierownicy.
Więcej
Zwiń
Bardzo fajna zabawka, Synek bardzo zadowolony, a to najważniejsze. POLECAM

Opinie - Autko Dla Dzieci