Authorn - najlepsze oferty

Znajdź to czego potrzebujesz! Authorn w najtńszych cenach na rynku. Sprawdź setki ofert przygotowanych specjalnie dla Ciebie.
Cena
Cena
Znaleźliśmy dla Ciebie 2000 produktów - zobacz najlepsze oferty
Karuzela do łóżeczka Merlin marki Sauthon to pluszowa zabawka z pozytywką stworzona z myślą o usypianiu maluszka. Bobas już od pierwszych dni może liczyć owieczki przed zaśnięciem. Dodatkowymi zabawkami są równie senne motywy jak księżyce, chmurki i gwiazdki. Śliczna karuzelka w stonowanej kolorystyce, w odcieiach szarości i granatu jest bardzo stylowa. Zabawki wirują w trakcie wygrywanej spokojnej melodii.

Karuzela do łóżeczka Merlin marki Sauthon jest bardzo ładnie zapakowana, przez co świetnie sprawdzi się w roli prezentu dla noworodka.

Dodatki do pokoju marki Sauthon wspaniale komponują się z innymi elementami kolekcji.
Więcej
Zwiń
ARTHRON COMPLEX - 90 TABLETEK

Preparat wspomagający prawidłowe funkcjonowanie części chrzęstno - stawowych szkieletu kostnego. Zawiera komplet naturalnych składników: glukozaminę, chondroitynę oraz L-cysteinę, uzupełniając codzienną dietę w elementy niezbędne do prawidłowej budowy i działania części chrzęstno - stawowych szkieletu.

Skład
1 tabletka zawiera
  • Siarczan glukozaminy 500 mg,
  • Siarczan chondroityny 300 mg,
  • L-cysteina 100 mg.
  • Substancje pomocnicze:

fosforan dwuwapniowy, kwas stearynowy, celuloza mikrokrystaliczna, stearynian magnezu, amorficzny dwutlenek krzemu, sól sodowa karboksymetylocelulozy, hydroksypropylmetyloceluloza, dwutlenek tytanu, żółcień pomarańczowa, ryboflawina, trójoctan glicerolu, glikol 1,2-propylenowy.
Więcej
Zwiń
Karuzela kupiona na prezent, nie sprawdzony dźwięk melodyjka, ale myślę, że będzie ok ;)

Opinie - Authorn