Auta 1 - najlepsze oferty

Sprawdź Auta 1 17,95 ♥ Poznaj oferty na Taniomania.pl. Atrakcyjne ceny, popularne produkty i opinie użytkowników! Znajdź coś dla siebie.
Cena
Cena
Znaleźliśmy dla Ciebie 2000 produktów - zobacz najlepsze oferty
Pojazdy wyścigowe Psiego Patrolu na ratunek! Wybierz swoją ulubioną postać z serialu Psi Patrol i wyrusz na akcję do Zatoki Przygód jednym ze specjalnych pojazdów! Ścigaj się z Chasem, mknij z Zumą lub wybierz się na przejażdżkę z Ryderem! Żadne zadanie nie jest zbyt wielkie, a psiak zbyt mały.
Więcej
Zwiń
PROSTOWNIK and#321;ADOWARKA DO AKUMULATORÓW 6V/12V 1.2A AUTOMATYCZNA CYFROWA VOLT POLSKA Automatyczna and#322;adowarka (prostownik) 1.2 A przeznaczona do and#322;adowania 6V i 12V kwasowo - oand#322;owiowych akumulatorów samochodowych. Do takich akumulatorów naleand#380;and#261; m.in.: akumulatory bezobsand#322;ugowe VRLA (AGM i GEL), akumulatory kwasowe z ciekand#322;ym elektrolitem lub MF.Dziand#281;ki niskiemu prand#261;dowi and#322;adowania zalecana szczególnie do and#322;adowania akumulatorów samochodowych w sprzand#281;cie ogrodniczym motocyklach, and#322;odziach, przyczepach kempingowych, quadach, elektrycznych zabawkach dla dzieci oraz innych urzand#261;dzeniach posiadajand#261;cych akumulatory. Do akumulatorów o pojemnoand#347;ci 1.
Więcej
Zwiń
Dźwig obrotowy WADER to wymarzony pojazd dla małego miłośnika motoryzacji i ciężkich maszyn budowlanych. Obok fantastycznej, dużej ciężarówki nie da się przejść obojętnie. Wysoka jakość wykonania pojazdu na licencji VOLVO urzeknie najbardziej wymagającego kierowcę i zapewni mu wspaniałą zabawę! Pojazdem mały operator będzie się mógł bawić w domu, jak i na świeżym powietrzu.

Dźwig obrotowy WADER wygląda niemal identycznie jak spotykane na budowach maszyny budowlane. Duży i solidny pojazd wyposażony został w szerokie koła połączone metalowymi osiami. Ich struktura ułatwia jazdę po nierównych powierzchniach. Na naczepie ciężarówki znajduje się dźwig, który obraca się wokół własnej osi. Jego ramię zakończone jest hakiem. Specjalne pokrętło umożliwia rozwinięcie i zwinięcie jego linki, co ułatwi małemu operatorowi podniesienie i przeniesienie ładunku.
Więcej
Zwiń
Ponieważ mój 2,5 roczny wnuk, który na stałe mieszka w Anglii przyjeżdża odwiedzić dziadka do Polski, a jest zakochany w serialu PSI PATROL chcę mu zrobić niespodziankę. Produkt oceniam jako dobry.