Aut aut - najlepsze oferty

Aut aut na Taniomanii. Sprawdź szeroką ofertę dostępnych produktów i porównaj ceny na Taniomania.pl. Wybierz ofertę najlepszą dla siebie!
Cena
Cena
Znaleźliśmy dla Ciebie 2000 produktów - zobacz najlepsze oferty
iRobot Roomba i3
Automatyczny odkurzacz

Odkurzacz iRobot Roomba i3 to urządzenie, które sprosta wszystkim wymaganiom osób ceniących sobie komfort i wygodę. Dokładnie i skutecznie usuwa brud, kurz i sierść z podłóg. Dedykowana aplikacja umożliwia zdalne zarządzanie robotem sprzątającym w sposób odpowiedni dla Twojego domu.

Nowatorski Desing
Masz dość błyszczących czarnych plastikowych robotów sprzątających? W takim razie spodoba Ci się wygląd iRobota Roomba i3. Górna część urządzenia pokryta jest szarym, matowym pierścieniem imitującym tkaninę. Owe rozwiązanie niweluje ryzyko pojawiania się odcisków palców oraz gromadzony na robocie kurz jest mniej widoczny. Mimo braku wyposażenia w rączkę dana struktura pozwala na stabilniejszy chwyt automatycznego odkurzacza. iRobot Roomba i3, to nowoczesny robot sprzątający, dzięki któremu będziesz cieszyć się czystymi podłogami w całym domu.
Więcej
Zwiń
iRobot Roomba i3+
Automatyczny odkurzacz
idealny do każdego domu

iRobot Roomba i3+, mimo wykorzystywania niezwykle zaawansowanej technologii, jest prosty i intuicyjny w obsłudze. Pokieruje użytkownikiem tak, by proces sprzątania był optymalny i jak najdokładniejszy. Optyczne i akustyczne czujniki wysokości oraz obrysu pomieszczenia zabezpieczą automatyczny odkurzacz przed przypadkowym spadkiem ze schodów. Urządzenie wykryje zamknięte drzwi jako tymczasową przeszkodę i przy najbliższej okazji ponowi próbę wysprzątania pomieszczenia. To robot sprzątający idealny dla osób, które cenią swoje bezpieczeństwo. Wysokie standardy szyfrowania przesyłanych danych między urządzeniem, a aplikacją zapewniają komfort i poczucie pewności przy korzystaniu z Roomby i3+ na odległość.

Clean Base - stacja z funkcją automatycznego usuwania brudu
Wraz z iRobot Roomba i3+ dostajemy drugi element charakterystyczny, jakim jest stacja ładująco-opróżniająca Clean Base.
Więcej
Zwiń
Duża śmieciarka Rockiego z figurkami. Wyprodukowana została przez powszechnie znaną i cenioną firmę Spin Master. Zabawka powstała na podstawie animowanego serialu dla dzieci pod tytułem Psi Patrol (Paw Patrol). Serial ten opowiada o przygodach sześciu szczeniaków - Marshalla, Rubble'a, Chase'a, Rocky'ego, Zumy i Skye oraz chłopca o imieniu Ryder. Bohaterowie wspólnie wyruszają na ratunek potrzebującym, a także dzielnie stawiają czoła stającym na ich drodze zagrożeniom. Zestaw składa się ze wspaniałego pojazdu - śmieciarki oraz 6 figurek. Elementy pojazdu takie jak hak holowniczy, szczotki czyszczące i winda są ruchome. W pojeździe jest miejsce dla całej drużyny szczeniaków z serii Psi Patrol, zmieści się ich cała szóstka. ZAWARTOŚĆ ZESTAWU: - duża śmieciarka z ruchomymi elementami, - figurki całej drużyny 6 piesków. WIEK: 5+ ZASILANIE: Nie dotyczy. WYMIARY: opakowania: ok. 35,5 x 33 x 13,5 cm figurek: ok. 5 cm (wysokość) x 3,5 cm (długość) pojazdu: ok.
Więcej
Zwiń
Ostatecznie zdecydowałem się na inny - podobny - model. Szybko uczy się nowego miejsca. Dociera tam, gdzie nie dotrze odkurzacz ręczny. :-)

Opinie - Aut aut