Aut aut - najlepsze oferty

Pozycja ofert z pogrubioną nazwą została opłacona przez kontrahenta.
Aut aut na Taniomanii. Sprawdź szeroką ofertę dostępnych produktów i porównaj ceny na Taniomania.pl. Wybierz ofertę najlepszą dla siebie!
Cena
Cena
Znaleźliśmy dla Ciebie 2000 produktów - zobacz najlepsze oferty
Robot odkurzający TEFAL RG7867WH X-PLORER SERIE 120 AI ANIMAL

Numer produktu: 1465705

Robot odkurzający z czasem pracy do 120 minut, ładowania 3 godziny, zbiormik na kurz o pojemności 700 ml, nakładka mopująca o pojemności 110 ml, automatyczne wykrywanie dywanów i zwiększenie siły ssania, pamięć do 4 map różnych kondygnacji, mapowanie po przez kamerę laserową oparty na sztucznej inteligencji, automatyczne wyznaczanie strew zakazanych, aplikacja na smartfona, sterowanie po przez komunikaty głosowe dziaki Amazon Alexa, Siri czy Gogle Assistant, 3 stopniowa regulacja sily ssania.

  • Rodzaj odkurzacza: Robot odkurzający
  • Rodzaj filtrów: HEPA
  • Pojemność zbiornika na kurz [l]: 0.7
  • Poziom hałasu [dB]: 65
  • Pojemność zbiornika na wod
Więcej
Zwiń
podstawowe informacje idealne dopasowanie do twojego domu spersonalizowane odkurzanie zaawansowana technologia zapewnia wyjątkowo precyzyjną nawigację, skanowanie przestrzeni oraz możliwość indywidualnych ustawień co sprawia, że robot bez trudu posprząta każdy zakątek twojego domu. 2w1: odkurzanie i mopowanie system aqua force dzięki funkcji mopowania aqua force urządzenie myje podłogę podczas odkurzania, usuwając nawet najdrobniejsze zabrudzenia. z myślą o właścicielach zwierząt domowych elektroszczotka animal turbo niezwykle wydajna i łatwa w utrzymaniu elektroszczotka animal turbo wykonana z naturalnego włosia i poliuretanu z łatwością upora się z sierścią zwierząt i większymi zabrudzeniami. pomoc w walce z alergenami wysokowydajny filtr epa filtr zatrzymuje nawet drobne cząsteczki kurzu i alergenów sprawiając, że urządzenie idealnie nadaje się dla alergików.
Więcej
Zwiń

Opinie - Aut aut