Asus Zenfone 2 Ze551Ml - najlepsze oferty

Bardzo dobry telefon w bardzo atrakcyjnej cenie.Duży ekran , dość długi czas pracy na baterii (około 2 dni),dwie karty SIM i 4 GB RAM sprawiają ,że czuję się pewniej biorąc go ze sobą na wyjazd.
Asus Zenfone 2 Ze551Ml w kategorii Smartfony. Najniższe ceny, najlepsze okazje. Porównywarka cen Taniomania.
Cena
Znaleźliśmy dla Ciebie 4 produkty - zobacz najlepsze oferty
Obejrzyj film o arcydziele wzornictwa i technologii, które łączy w sobie bezprecedensową wydajność, szybkie ładowanie, ostry, a zarazem płynny obraz oraz intuicyjny interfejs użytkownika wykorzystując piękno filozofii Zen. Wyjątkowy design i ultrasmukłe krawędzie

Przenieśliśmy przycisk regulacji głośności i migawki na tył obudowy, by zmniejszyć grubość ZenFone'a 2 do zaledwie 3,9 mm i zapewnić jednocześnie bardziej komfortowe użytkowanie. Dla Ciebie zmierzyliśmy się z wyzwaniem umieszczenia wszystkich elementów w jak najcieńszej obudowie.

Dzięki zastosowaniu wyjątkowej techniki NVCM ZenFone 2 wyróżnia się hipnotyzującym, metalicznym wyglądem oraz pewną konstrukcją, a mimo to wciąż pozstaje lekki.
ZenFone'a 2 zaprojektowaliśmy z myślą o Tobie. Przycisk, stanowiący jeden z elementów wzornictwa Ergonomic Arc, umieszczony na tylnej obudowie pozwala na wysoce intuicyjną obsługę.
Więcej
Zwiń
Arcydzieło wzornictwa i technologii na wyciągnięcie ręki Niezwykłe wykończenie z ultrasmukłymi krawędziami Najsmuklejszy 3.9 mm Głębokość koncentrycznego okręgu 0.13 mm Ultrasmukłe krawędzie w ZenFone 2 mają jedynie 3,9mm. To coś więcej niż tylko imponujące osiągnięcie inżynieryjne — to arcydzieło wzornictwa i ergonomii, dzięki któremu ZenFone 2 idealnie mieści się w dłoni, a jego użytkowanie jest niesamowicie wygodne. Charakterystyczne wzornictwo ASUS-a z koncentrycznymi okręgami pojawia się zarówno na przedniej części, jak i na tylnym przycisku, co daje niezwykły efekt. Jest to możliwe dzięki precyzyjnej technice wykonywania nacięć o głębokości zaledwie 0,13 mm nadających ZenFone'owi 2 niepowtarzalny wygląd. Niezwykłe wzornictwo Ergonomic Arc z intuicyjnym tylnym przyciskiem ZenFone'a 2 zaprojektowaliśmy z myślą o Tobie. Przycisk, stanowiący jeden z elementów wzornictwa Ergonomic Arc, umieszczony na tylnej obudowie pozwala na wysoce intuicyj
Więcej
Zwiń
Przekątna ekranu [cal]: 5.5

System operacyjny: Android

Pamięć RAM: 4 GB

Liczba rdzeni procesora: Czterordzeniowy

Pamięć wbudowana [GB]: 32

Dual SIM: Tak

Kolor obudowy: Złoty

Kod produktu:837711
Więcej
Zwiń

Opinie - Asus Zenfone 2 Ze551Ml

Bardzo dobry telefon w bardzo atrakcyjnej cenie.Duży ekran , dość długi czas pracy na baterii (około 2 dni),dwie karty SIM i 4 GB RAM sprawiają ,że czuję się pewniej biorąc go ze sobą na wyjazd.