As i Am - najlepsze oferty

Gra jest wyśmienita i pod względem fabuły jak i grywalności. Jedynym problemem mogą być okazjonalne bugi silnika kolizji.
As i am na Taniomania.pl. Setki ofert przygotowanych specjalnie dla Ciebie. Dzięki porównywarce Taniomania.pl znajdziesz to czego szukasz w najlepszej cenie!
Cena
Znaleźliśmy dla Ciebie 11716 produktów - zobacz najlepsze oferty
Catering specifically for coiled and curly hair textures, the As I Am Coconut CoWash Cleansing Conditioner gently cleanses the hair and scalp without stripping moisture. Enriched with natural ingredients, the revitalising treatment blends Castor Oil, Tangerine and Coconut Oil to effortlessly eliminate product build-up and impurities, whilst promoting healthy hair growth to reveal luscious locks that are easy to manage. Suitable for daily use. Safe for colour-treated hair.
Więcej
Zwiń
ASUS ZenFone Zoom

Połączyliśmy w nim najlepsze w branży technologie fotografii smartfonowej i nowatorski dwusoczewkowy układ optyczny
z niesamowitą baterią o pojemności 5000 mAh i energooszczędnym procesorem Snapdragon 625.
Efektem jest niezrównany smartfon fotograficzny gotów zarejestrować każdą sytuację - od razu.

Podwójny aparat tylny
ZenFone Zoom S podnosi poprzeczkę fotografii mobilnej za sprawą układu dwóch zupełnie nowych obiektywów.
12Mpix szerokokątny obiektyw z przysłoną f/1.7 i technologią ASUS SuperPixel™ świetnie rejestruje codzienne sytuacje,
zwłaszcza w ciemnym otoczeniu, a 12-megapikselowy obiektyw z zoomem optycznym 2.3x
umożliwia wykonywanie wysokiej jakości zbliżeń z oddalenia. Przełączanie się pomiędzy dwoma obiektywami w ZenFone Zoom 3
zajmuje tylko chwilkę, a razem pozwalają one uzyskać zupełnie nową głębię ostrości - portrety wyglądają jak wykonane przez profesjonalistę.
Więcej
Zwiń
Gra Assassinand#39;s Creed Origins PC Wielki powrót cyklu o Asasynach i Templariuszach Wciągająca fabuła osadzona w starożytnym Egipcie Ogromny, otwarty świat zachęcający do eksploracji Satysfakcjonujący model walki Powrót Króla Assasinand#39;s Creed Origins to najnowsza część jednej z najpopularniejszych serii gier od Ubisoftu, której początki sięgają jeszcze 2007 roku. Najnowsza odsłona stanowi genialne odświeżenie cyklu - Origins już w pierwszych dniach premiery zyskał ogromną aprobatę zarówno ze strony krytyków branżowych, jak i graczy z całego świata. Twórcy mieli okazję, by sięgnąć po najlepsze elementy poprzednich odsłon oraz połączyć je z innowacyjnymi rozwiązaniami. Assasinand#39;s Creed Origins to świeże i wciągające doświadczenie, które każdy gracz powinien przeżyć. W cieniu piramid Fabuła Assasinand#39;s Creed Origins tym razem rozgrywa się w starożytnym Egipie i tym razem obraca się wokół powstania samego bractwa Asasynów.
Więcej
Zwiń

Opinie - As i Am

Gra jest wyśmienita i pod względem fabuły jak i grywalności. Jedynym problemem mogą być okazjonalne bugi silnika kolizji.