Arthryl - najlepsze oferty

Arthryl 21,90 ♥ Poznaj oferty na Taniomania.pl. Atrakcyjne ceny, popularne produkty i opinie użytkowników! Znajdź coś dla siebie.
Cena
Cena
Znaleźliśmy dla Ciebie 265 produktów - zobacz najlepsze oferty
ARTHRON COMPLEX - 90 TABLETEK

Preparat wspomagający prawidłowe funkcjonowanie części chrzęstno - stawowych szkieletu kostnego. Zawiera komplet naturalnych składników: glukozaminę, chondroitynę oraz L-cysteinę, uzupełniając codzienną dietę w elementy niezbędne do prawidłowej budowy i działania części chrzęstno - stawowych szkieletu.

Skład
1 tabletka zawiera
  • Siarczan glukozaminy 500 mg,
  • Siarczan chondroityny 300 mg,
  • L-cysteina 100 mg.
  • Substancje pomocnicze:

fosforan dwuwapniowy, kwas stearynowy, celuloza mikrokrystaliczna, stearynian magnezu, amorficzny dwutlenek krzemu, sól sodowa karboksymetylocelulozy, hydroksypropylmetyloceluloza, dwutlenek tytanu, żółcień pomarańczowa, ryboflawina, trójoctan glicerolu, glikol 1,2-propylenowy.
Więcej
Zwiń
Arthrorevital Complex 60 tabl. to preparat zawierający glukozaminę i chondroitynę w połączeniu z 11 ziołami. Oryginalna, tradycyjna, szwajcarska receptura została sprawdzona przez pokolenia.

Dwa podstawowe składniki tego preparatu uzupełniono w zioła o działaniu przeciwzapalnym, wzmacniającym naczynia krwionośne i usprawniającym trawienie.

Warto skorzystać z dodatku takich ziół, jak:

* Skrzyp polny * Poziewnik pstry * Rdest Ptasi * Podagrycznik pospolity * Ekstrakt z tarczycy bajkalskiej * Ekstrakt z jeżówki purpurowej * Ekstrakt miłorzębu dwuklapowego * Ekstrakt z korzenia żeń-szenia * Ekstrakt z owocu czarnej jagody * Ekstrakt z ostropestu plamistego * Ekstrakt z wierzbownicy

Tak rozbudowany skład preparatu Arthrorevital Complex 60 tabl. wpływa na korzystne działanie nie tylko na stawy, ale także na inne układy organizmu.

Na łatwe przyjmowanie tego preparatu wpływa fakt, że stosujemy go tylko 2 razy dziennie.
Więcej
Zwiń
ArthroVet HA to preparat przeznaczony do profilaktycznego i terapeutycznego stosowania u psów i kotów z zaburzeniami prawidłowej funkcji chrząstek stawowych i stawów.

Polecany zarówno u zwierząt młodych w okresie intensywnego wzrostu, jaki i zwierząt starszych z chorobą zwyrodnieniową stawów (osteoarthritis).

Mechanizm działania karmy uzupełniającej ArthroVet HA opiera się na opisanym w literaturze naukowej działaniu poszczególnych składników tego preparatu:

  1. Preparat zawiera trzy główne składniki glukozaminoglikanów (GAG) macierzy pozakomórkowej chrząstki stawowej, a mianowicie glukozaminę, chondroitynę (w postaci siarczanu) oraz kwas hialuronowy. Zwiększenie ich podaży w diecie zwierzęcia może poprawić syntezę endogennych GAG (glukozamina) oraz zwiększyć zawartość wody w chrząstce stawowej (chondroityna i kwas hialuronowy), co poprawia jej ela
Więcej
Zwiń
zbyt krotko biore wiec za wczesnie na opinie.

Opinie - Arthryl