Armatura lazienkowa - najlepsze oferty

Znajdź to czego potrzebujesz! Armatura lazienkowa w najtńszych cenach na rynku. Sprawdź setki ofert przygotowanych specjalnie dla Ciebie.
Cena
Cena
Znaleźliśmy dla Ciebie 2000 produktów - zobacz najlepsze oferty
Baterie wannowe marki hansgrohe dla chwil dobrego samopoczucia niosących odprężenie Niezależnie od tego, czy zdecydujesz się na wannę wolnostojącą, stojącą przy ścianie czy elegancko wbudowaną w podłogę: Dzięki naszym bateriom uczynisz swoją wannę kompletną. Wybierz spośród wielu wariantów i stylów wzornictwa i ciesz się najwyższym komfortem obsługi o sprawdzonej jakości marki hansgrohe. Która bateria wannowa jest tą właściwą? W asortymencie hansgrohe znajdziesz na przykład baterie wannowe do montażu na ścianie: W przypadku wariantów podtynkowych technika znika bez śladu wewnątrz ściany, dzięki czemu możesz cieszyć się uporządkowaną estetyką. Warianty natynkowe z kolei, montuje się na ścianie. Są one idealnym rozwiązaniem wtedy, gdy przyłącza znajdują się już w ścianie. Można je zainstalować w kilku ruchach, co dla Ciebie oznacza dużą zmianę niewielkim nakładem. Prawdziwym wizualnym przebojem są nasze baterie wannowe do montażu w podłodze.
Więcej
Zwiń
KLUDI ZENTA jednouchwytowa bateria umywalkowa DN 10, 382500575

uchwyt prosty
montaż jednootworowy
klasa przepływu Z
perlator s-pointer Eco M 24 x 1
głowica ceramiczna z ogranicznikiem wypływu gorącej wody
zestaw odpływowy G 1 1/4
system szybkiego montażu
elastyczne wężyki ciśnieniowe G 3/8
P-IX 18634/IA

Popularna seria KLUDI ZENTA wpisuje się w trend minimalistycznej stylistyki. Urzeka połączeniem elementów okrągłych z prostokątnymi, przez co optymalnie dopasowuje się do łazienki. Dzięki szerokiemu asortymentowi produktów KLUDI ZENTA jest w stanie sprostać wszelkim wymaganiom. Kolorystyczne wersje Black & White są niebanalnym rozwiązaniem w modnych, czarno-białych łazienkach. KLUDI ZENTA to uniwersalne wzornictwo i wysoka jakość w przystępnej cenie.

Założona w 1926 r. przez Franza Scheffera w Menden (Niemcy) firma stanowi dziś część grupy KLUDI zatrudniającej ponad 1030 pracowników.
Więcej
Zwiń

Opinie - Armatura lazienkowa