Archi - najlepsze oferty

Archi na Taniomania.pl. Setki ofert przygotowanych specjalnie dla Ciebie. Dzięki porównywarce Taniomania.pl znajdziesz to czego szukasz w najlepszej cenie!
Cena
Cena
Znaleźliśmy dla Ciebie 2000 produktów - zobacz najlepsze oferty
Tunel foliowy - szklarnia ogrodowa 2,5x4m -10m²

Tunel foliowy to idealne rozwiązanie na szybki wzrost plonów i ochronę przed złymi warunkami pogodowymi. Dzięki siatce wtopionej w folię, powłoka jest odporna na rozerwania. Uszkodzenie folii nie powoduje jej dalszego rozrywania. Tunel wyposażony został w zamykane okna z moskitierą na bocznych ściankach. Okna pozwalają na przepływ powietrza oraz uzyskanie odpowiedniej wilgotności wewnątrz. Dzięki mocnym i grubym profilom, konstrukcja jest stabilna i wytrzymała. Całość stelaża została poddana procesowi cynkowania, co zapewnia bezkorozyjne jego użytkowanie. Dodatkowe profile sprawiają, że tunel jest mocniejszy i stabilniejszy. Fartuch ziemny na bocznych brzegach folii można obsypać ziemią lub obciążyć kamieniami.
Więcej
Zwiń
TRWAŁOŚĆ NA LATA, SOLIDNE WYKONANIE
drewno świerkowe, nieimpregnowane, suszone
połączenie węgłowe
deska ścienna 28mm pióro-wpust
deska dachowa 16mm
deska podłogowa 19mm
dach kryty papą
Należy pamiętać, że oferowany produkt jest nieimpregnowany, w związku z czym należy go bezzwłocznie zabezpieczyć dostępnymi na rynku preparatami do ochrony drewna. Ponowną konserwację należy przeprowadzać w zależności od potrzeby, jednak nie rzadziej niż co 2 lata. Należy jednak pamiętać, że drewno jest materiałem żyjącym, więc naturalną koleją rzeczy jest fakt, iż pracuje wraz ze zmianami temperatury i wilgotnością. Zmiana koloru drewna jak i jego struktury uzależniona jest od warunków, w jakich ono przebywa, i nie wpływa na jego jakość.
Zalecamy aby pomalować domek zarówno z zewnątrz jak i wewnątrz.
Do pomalowania całego domku 140m2 potrzeba: Montaż domku wraz z dołączoną do produktu instrukcją nie sprawia większych kłopotów.
Więcej
Zwiń
Rzepy mogły by być mocniej umocowane,dwa się urwały przy montażu, ale za tę cenę jest dobrze.

Opinie - Archi