Apple Watch 5 Cyber Monday - najlepsze oferty

Apple Watch 5 z okazji Cyber Monday już od 25,89 💲 Poznaj oferty na Taniomania.pl. Atrakcyjne ceny, popularne produkty i opinie użytkowników! Znajdź coś dla siebie. Sprawdź pozostałe promocje z okazji Cyber Monday 2020 na Ceneo.pl
Cena
Cena
Znaleźliśmy dla Ciebie 2000 produktów - zobacz najlepsze oferty
NFC Na rynku pojawia się coraz więcej smartwatchów wyposażonych w moduł NFC. Ta nowoczesna technologia zrewolucjonizowała bezprzewodową komunikację i wprowadziła wiele pomocnych funkcji. Specjalny chip pozwoli użytkownikowi na płatności zbliżeniowe za pomocą zegarka zsynchronizowanego z kartą. Proces odbywa się błyskawicznie i nie wymaga dostępu do internetu. Funkcja NFC znajdzie również zastosowanie przy parowaniu urządzeń lub wymianie plików. Połączenie nie wymaga podawania pinu ani hasła. GPS Przydatną funkcją inteligentnych zegarków jest moduł GPS, określający lokalizację urządzenia. To wygodne rozwiązanie dla kierowców, które pozwoli zawsze trafić do celu dzięki zainstalowanym mapom. Tak wyposażony smartwatch może również śledzić aktywność treningową, obliczając przebyty dystans oraz tempo. Ponadto pozwoli rodzicom sprawdzić, gdzie w danej chwili znajdują się ich pociechy. Ta pomocna technologia została zainstalowana na pokładzie wielu modeli z różnych segmentów cenowych.
Więcej
Zwiń
Apple Watch 5 40mm Szary Rozmiar koperty: 40mm Czujnik światła, żyroskop, akcelerometr, czujnik tętna Nawigacja GPS Aluminiowa koperta Wymienne paski System operacyjny: WatchOS Pamięć wbudowana: 32GB Takiego zegarka jeszcze nie miałeś Apple Watch Series 5 to niesamowite urządzenie z wyświetlaczem, który nigdy nie gaśnie. Ten zegarek to aplikacje, które dbają o Twoje zdrowie, trener osobisty, niesamowity kompas oraz 50 milionów piosenek z biblioteki Apple Music. Za jego pomocą wyślesz wiadomość, zapłacisz za zakupy z Apple Pay lub ustawisz powiadomienie o zbliżającym się spotkaniu. Sam wybierz tarczę i skomponuj własny zegarek, który będzie idealnie do Ciebie pasować. To fantastyczne i bardzo praktyczne urządzenie, którym zadziwisz swoich znajomych. Przekonaj się o tym sam. Dlaczego Apple Watch 5 jest niesamowity? Dzięki Apple Watch Series 5 wezwiesz pomoc z każdego miejsca na świecie. Kiedy przebywasz za granicą, nie musisz znać numeru na pogotowie - zegar wybierze go automatycznie.
Więcej
Zwiń
Apple Watch Series 5

Przedstawiamy Apple Watch Series 5. Zegarek, jakiego nie było. Ma wyświetlacz, który nigdy nie gaśnie.Niegasnący wyświetlacz Retina. Nie musisz już ruszać ręką ani dotykać ekranu, żeby zobaczyć na tarczy godzinę czy inne informacje. Ten wyświetlacz nie zasypia, więc kiedy jedziesz na rowerze, robisz brzuszki albo czekasz na koniec nudnego spotkania, po prostu zerknij – godzinę czy wskaźniki treningu zobaczysz jak na dłoni.

Proaktywny monitor zdrowia.Możesz szybko zmierzyć swój puls, a z apką EKG sprawdzić rytm pracy serca1. Powiadomienia o wysokim lub niskim tętnie. Wykrywanie upadku i Alarmowe SOS. Apple Watch jest wprost stworzony do tego, żeby codziennie dbać o Twoje zdrowie. I ma dość mocy, by skutecznie je chronić.

Pomoże w treningach.Dobierając je do Twoich aktywności i opisując wskaźnikami odpowiednimi do poziomu zaawansowania.
Więcej
Zwiń

Opinie - Apple Watch 5 Cyber Monday