Apple Tv App - najlepsze oferty

Apple tv app na Taniomanii. Oferujemy całą gamę niezbędnego sprzętu najwyższej jakości. Setki ofert przygotowanych specjalnie dla Ciebie tylko na Taniomania.pl
Cena
Cena
Znaleźliśmy dla Ciebie 31 produktów - zobacz najlepsze oferty
Wymiary i masa: Wysokość: 35 mm Szerokość: 98 mm Głębokość: 98 mm Masa: 425 g Pojemność: 32GB Pilot Apple TV Remote: Interfejs bezprzewodowy Bluetooth 4.0 Nadajnik podczerwieni Przyspieszen­io­mierz i trzyosiowy żyroskop Złącze Lightning do ładowania Akumulator, który wystarczy ładować raz na wiele miesięcy (przy typowym codziennym użytkowaniu) Ładowanie przez port USB komputera lub zasilacz (sprzedawany oddzielnie) Porty i interfejsy: HDMI 2.0a Wi‑Fi 802.11ac z technologią MIMO; dwa zakresy (2,4 GHz i 5 GHz) Gigabit Ethernet Interfejs bezprzewodowy Bluetooth 5.0 Odbiornik podczerwieni Wbud­owany zasilacz Procesor: Procesor A10X Fusion o architekturze 64‑bitowej Wymagania systemowe: Do zakupów i wypożyczania treści z iTunes oraz do korzystania z Kolekcji domowej wymagane jest konto w iTunes Store Wymaga sieci bezprzewodowej 802.
Więcej
Zwiń
Apple TV 4K przynosi magię kina w technologii 4K i HDR

Apple TV 4K zaprojektowany tak, aby zapewnić niesamowite wrażenia kinematyczne w domu. Dzięki obsłudze zarówno 4K, jak i High Dynamic Range (HDR), Apple TV 4K oferuje niewiarygodnie ostre, wyraźne obrazy. Wyświetlany obraz na telewizorze Apple TV 4K to jeszcze bogatsze, bardziej realistyczne kolory i znacznie większe szczegóły w ciemnych i jasnych scenach. Dzięki Apple TV 4K widzowie mogą cieszyć się coraz większym wyborem filmów 4K HDR, które oferowane są w iTunes. Apple TV 4K zaoferuje także wkrótce technologię 4K HDR z popularnych usługach wideo na życzenie, w tym Netflix i Amazon Prime Video.

Przynieś magię kina prosto do swojego salonu z nowym produktem Apple TV 4K

Zbudowany na przełomowym chipie A10X Fusion (ten sam chip, który obsługuje iPad Pro) - nowy telewizor Apple TV 4K zapewnia żywy, 4-krotny obraz w technol
Więcej
Zwiń
Wymiary i masa: Wysokość: 35 mm Szerokość: 98 mm Głębokość: 98 mm Masa: 425 g Pojemność: 32GB Pilot Apple TV Remote: Interfejs bezprzewodowy Bluetooth 4.0 Nadajnik podczerwieni Przyspieszen­io­mierz i trzyosiowy żyroskop Złącze Lightning do ładowania Akumulator, który wystarczy ładować raz na wiele miesięcy (przy typowym codziennym użytkowaniu) Ładowanie przez port USB komputera lub zasilacz (sprzedawany oddzielnie) Porty i interfejsy: HDMI 1.4 Wi‑Fi 802.11ac z technologią MIMO Ethernet 10/100BASE-T Interfejs bezprzewodowy Bluetooth 4.0 Odbiornik podczerwieni Wbud­owany zasilacz Procesor: Procesor A8 o architekturze 64‑bitowej Wymagania systemowe: Do zakupów i wypożyczania treści z iTunes oraz do korzystania z Kolekcji domowej wymagane jest konto w iTunes Store Wymaga sieci bezprzewodowej 802.
Więcej
Zwiń
W kilka dni po zakupie jestem pozytywnie zaskoczona. Niby gadżet, ale bardzo fajny i znacznie poprawia komfort korzystania z multimediów. Jakość wykonania i działanie bez zarzutu. Generalnie polecam użytkownikom sprzętu tej marki, bo choć można się bez niego obyć to jednak świetnie wpisuje się w ekosystem.

Opinie - Apple Tv App