Apple iPhone 7 Plus Cyber Monday - najlepsze oferty

Apple iPhone 7 Plus z okazji Cyber Monday już od 0,99 💲 Poznaj oferty na Taniomania.pl. Atrakcyjne ceny, popularne produkty i opinie użytkowników! Znajdź coś dla siebie. Sprawdź pozostałe promocje z okazji Cyber Monday 2020 na Ceneo.pl
Cena
Cena
Znaleźliśmy dla Ciebie 1026 produktów - zobacz najlepsze oferty
TELEFONY NOWE - 12 MIESIĘCY GWARANCJI PRODUCENTA
WYSTAWIAMY FAKTURĘ VAT 23%


iPhone 7 radykalnie udoskonala kluczowe elementy iPhone’a. Przynosi nowe, zaawansowane aparaty do zdjęć i wideo. Największą moc i najwydajniejszą baterię w historii tego urządzenia. Głośniki stereo hipnotyzujące fantastycznym dźwiękiem. Najjaśniejszy i wyświetlający najszerszą gamę kolorów ekran. Odporność na wodę i zachlapania. Oraz imponujący wygląd, na który zasługuje coś tak potężnego. Oto on. iPhone 7.

Konstrukcja

Odważny dizajn. Wody się nie boi.

iPhone 7 osiągnął nowy poziom precyzji i wynalazczości. Wykończenie w kolorze onyksu jest nieporównywalne z niczym, co udało nam się wcześniej stworzyć. Obudowa jest odporna na wilgoć i zachlapania.1 Przycisk Początek przeprojektowany od podstaw. A nowa konstrukcja unibody absolutnie gładka w dotyku.
Więcej
Zwiń
Ładowarka sieciowa APPLE iPhone 2G 3G 3GS 4 4S 5 5S SE 6 6 7 plus Oryginał A1400
100% oryginalny produkt marki APPLE, produkt fabrycznie nowy zapakowany w blister
Silikonowe etui do iPhone’a 7 PlusSilikonowe etui, zaprojektowane przez Apple jako idealne uzupełnienie iPhone’a, ściśle przylega do jego obudowy, przycisków regulacji głośności i przycisku bocznego, w zasadzie nie zmieniając wymiarów urządzenia. Wyściółka z mikrofibry skutecznie chroni iPhone’a, a idealnie gładki, miękki w dotyku silikon sprawia, że telefon świetnie leży w dłoni. Etui nie trzeba zdejmować do bezprzewodowego ładowania.[--[widget22267::core/enp_responsive.widget.image_widget::enp_responsive_form_type_image_widget%5Bimage%5D=images%2Fkarty_produktowe%2Fapple%2Fakcesoria%2Fiphone_7_8%2Fsilikon_case%2Fczarne_plus.
Więcej
Zwiń
Spełnia oczekiwania córki, a to najważniejsze

Opinie - Apple iPhone 7 Plus Cyber Monday