Apple Iphone 6 - najlepsze oferty

Nowy iPhone marki Apple to już szósta generacją smartfonów wyprodukowanych przez firmą założoną w Kalifornii przez Steve’a Jobsa. iPhone 6 oprócz tego, że jest większy (wymiary 6 to 138,1x67x6,9 mm ) niż jego poprzednicy (iPhone 5s i iPhone 5c). To pod każdym innym względem wydaje się, że inżynierom Apple po raz kolejny pod każdym innym względem udało się dokonać niemożliwego. Obudowa wykonana z najwyższej klasy materiałów jest przykładem nowoczesnego wzornictwa użytkowego, które dostępne są w trzech unikatowych wykończeniach. Wyświetlacz Retina HD oraz procesor Apple A8 to gwarancja maksymalnych osiągów, które zaspokoją każdego użytkownika. Telefon pełen jest supernowoczesnych technologii, a zaawansowane funkcje znajdziemy np. w aparacie fotograficznym, który już na dzień dzisiejszy został uznany za najlepszy w branży. Transmisja danych jest wspierana przez jeszcze szybsze interfejsy LTE i WiFi. Nowy system operacyjny iOs 8 daje jeszcze więcej możliwości i gwarantuje niezapomniane wrażenia.
Więcej
Zwiń
Cena
Znaleźliśmy dla Ciebie 89 produktów - zobacz najlepsze oferty
iPhone 6 - Wielka rzecz. I większy rozmiar.

iPhone 6 imponuje nie tylko rozmiarem — jest lepszy pod każdym względem. Większy, a wyraźnie smuklejszy. Potężniejszy, ale niesłychanie energooszczędny. A jego gładka metalowa powierzchnia niezauważalnie łączy się z nowym wyświetlaczem Retina HD. To jednolita, harmonijna konstrukcja, w której sprzęt doskonale współpracuje z oprogramowaniem, dając początek nowej generacji iPhone\'ów — lepszej w każdym calu.

iPhone urósł. I zeszczuplał.
Stworzenie iPhone\'a o większym, bardziej zaawansowanym wyświetlaczu wymagało przesunięcia granic dizajnu. Począwszy od jednolitej obudowy ze szkła i metalu, aż po uderzająco smukły profil, każdy szczegół został dokładnie przemyślany, aby Twoje doświadczenia były jeszcze lepsze. Dlatego iPhone 6, mimo większego wyświetlacza, idealnie leży w dłoni.

Wyświetlacz nie tylko większy
Więcej
Zwiń
Apple, iPhone 6 64 GB, gwiezdna szarość Smartfon iPhone MG4F2PK/A iPhone 6 jest nie tylko większy, lecz także pod każdym względem lepszy. Gładka metalowa powierzchnia płynnie przechodzi w nowy wyświetlacz Retina HD. W telefonie znajdziemy supernowoczesne technologie, w tym energooszczędny procesor A8 z koprocesorem ruchu M8, nową kamerę iSight z technologią Focus Pixels i zaawansowanymi funkcjami wideo, a także szybsze interfejsy LTE i Wi-Fi. A wszystko to mieści się w najsmuklejszych jak dotąd iPhone'ach, które oferowane są w trzech wariantach przepięknego metalicznego wykończenia.Modele iPhone'a wyposażone są w system iOS 8, który działa szybciej, jest jeszcze prostszy i bardziej intuicyjny. Oferuje między innymi nowe funkcje w aplikacjach Wiadomości i Zdjęcia, klawiaturę QuickType przewidującą tekst, Chmurę rodzinną, nową aplikację Zdrowie, iCloud Drive i szereg innych atrakcji.
Więcej
Zwiń
Apple iPhone 6 32GB Gold Bateria litowo-jonowa o pojemności [1810mAh] Teraz korzystaj jeszcze dłużej z mocy swojego telefonu za pomocą wytrzymałej baterii. Akumulatory skonstruowane są z wykorzystaniem ogniwa litowo-jonowego. Pojedyncze ogniwo tego typu charakteryzuje się 15% wyższą wydajnością w stosunku do ogniw stosowanych w bateriach standardowych. Całkowita pojemność akumulatora jest więc większa o około 15% względem standardowych baterii. KARTA PAMIĘCI [32GB]Z kartą pamięci micro SD, którą możesz połączyć ze swoim telefonem poczujesz swobodę podczas robienia zdjęć i filmów jak nigdy dotąd. Dzięki rozszerzeniu pamięci smartfona o dodatkową kartę pobierzesz też dużo więcej plików multimedialnych i aplikacji na swoje urządzenie przenośne niż przy użyciu wyłącznie pamięci wbudowanej.
Więcej
Zwiń

Opinie - Apple Iphone 6