Apple Iphone 6 - najlepsze oferty

Telefon jest rewelacyjny, lekki poręczny no i niestety bardzo delikatny. Ekran wyświetlacza, kolorystyka, rozdzielczość oraz dzwięk jak zwykle rewelacyjne!
Nowy iPhone marki Apple to już szósta generacją smartfonów wyprodukowanych przez firmą założoną w Kalifornii przez Steve’a Jobsa. iPhone 6 oprócz tego, że jest większy (wymiary 6 to 138,1x67x6,9 mm ) niż jego poprzednicy (iPhone 5s i iPhone 5c). To pod każdym innym względem wydaje się, że inżynierom Apple po raz kolejny pod każdym innym względem udało się dokonać niemożliwego. Obudowa wykonana z najwyższej klasy materiałów jest przykładem nowoczesnego wzornictwa użytkowego, które dostępne są w trzech unikatowych wykończeniach. Wyświetlacz Retina HD oraz procesor Apple A8 to gwarancja maksymalnych osiągów, które zaspokoją każdego użytkownika. Telefon pełen jest supernowoczesnych technologii, a zaawansowane funkcje znajdziemy np. w aparacie fotograficznym, który już na dzień dzisiejszy został uznany za najlepszy w branży. Transmisja danych jest wspierana przez jeszcze szybsze interfejsy LTE i WiFi. Nowy system operacyjny iOs 8 daje jeszcze więcej możliwości i gwarantuje niezapomniane wrażenia.
Więcej
Zwiń
Cena
Znaleźliśmy dla Ciebie 58 produktów - zobacz najlepsze oferty
Apple, iPhone 6 16 GB, gwiezdna szarość Smartfon iPhone MG472PK/A iPhone 6 jest nie tylko większy, lecz także pod każdym względem lepszy. Gładka metalowa powierzchnia płynnie przechodzi w nowy wyświetlacz Retina HD. W telefonie znajdziemy supernowoczesne technologie, w tym energooszczędny procesor A8 z koprocesorem ruchu M8, nową kamerę iSight z technologią Focus Pixels i zaawansowanymi funkcjami wideo, a także szybsze interfejsy LTE i Wi-Fi. A wszystko to mieści się w najsmuklejszych jak dotąd iPhone'ach, które oferowane są w trzech wariantach przepięknego metalicznego wykończenia.Modele iPhone'a wyposażone są w system iOS 8, który działa szybciej, jest jeszcze prostszy i bardziej intuicyjny. Oferuje między innymi nowe funkcje w aplikacjach Wiadomości i Zdjęcia, klawiaturę QuickType przewidującą tekst, Chmurę rodzinną, nową aplikację Zdrowie, iCloud Drive i szereg innych atrakcji.
Więcej
Zwiń
Apple, iPhone 6 Plus 64 GB, srebrny Smartfon iPhone MGAJ2PK/A iPhone 6 Plus jest nie tylko większy, lecz także pod każdym względem lepszy. Gładka metalowa powierzchnia płynnie przechodzi w nowy wyświetlacz Retina HD. W telefonie znajdziemy supernowoczesne technologie, w tym energooszczędny procesor A8 z koprocesorem ruchu M8, nową kamerę iSight z technologią Focus Pixels i zaawansowanymi funkcjami wideo, a także szybsze interfejsy LTE i Wi-Fi. A wszystko to mieści się w najsmuklejszych jak dotąd iPhone'ach, które oferowane są w trzech wariantach przepięknego metalicznego wykończenia.Modele iPhone'a wyposażone są w system iOS 8, który działa szybciej, jest jeszcze prostszy i bardziej intuicyjny. Oferuje między innymi nowe funkcje w aplikacjach Wiadomości i Zdjęcia, klawiaturę QuickType przewidującą tekst, Chmurę rodzinną, nową aplikację Zdrowie, iCloud Drive i szereg innych atrakcji.
Więcej
Zwiń
Telefon jest rewelacyjny, lekki poręczny no i niestety bardzo delikatny. Ekran wyświetlacza, kolorystyka, rozdzielczość oraz dzwięk jak zwykle rewelacyjne!