Apple Airpods Pro Black Friday - najlepsze oferty

Apple Airpods Pro Black Friday z okazji Black Friday już od 2,83 💲 Poznaj oferty na Taniomania.pl. Atrakcyjne ceny, popularne produkty i opinie użytkowników! Znajdź coś dla siebie. Sprawdź pozostałe promocje z okazji Black Friday 2020 na Ceneo.pl
Cena
Cena
Znaleźliśmy dla Ciebie 1473 produkty - zobacz najlepsze oferty
PRODUKT POCHODZI Z POLSKIEJ DYSTRYBUCJI APPLE Fabrycznie zapakowany. Gwarancja producenta. Model MWP22ZM/A AirPods Pro Aktywna redukcja hałasu otacza Cię czystym dźwiękiem. W trybie kontaktu słyszysz wszystko wokół. Raz dopasujesz i nie przestajesz słuchać. Euforia od ucha do ucha. Komfort Po prostu pasują. Dopracowaliśmy każdy detal pod kątem maksymalnej wygody, tworząc nową klasę słuchawek dousznych, które można idealnie dopasować. Bo im lepiej przylegają do uszu, tym skuteczniej redukują hałas. Teraz naprawdę poczujesz muzykę. A nie słuchawki. Do wyboru masz trzy rozmiary miękkich i wygodnych wkładek z elastycznego silikonu. Zwężające się wkładki pasują idealnie, zabezpieczając AirPods Pro przed wypadnięciem. A odpowietrzniki wyrównują ciśnienie, dzięki czemu praktycznie nie czujesz, że masz coś w uszach. Aktywna redukcja hałasu Dźwięk tworzy ciszę.
Więcej
Zwiń
Taca Elago Charging Tray Duo for MagSafe to silikonowa podstawka, która jest kompatybilna z Iphone 12 i wszystkimi wersjami Apple Watch. Pomaga uporządkować Twoją przestrzeń, zapewniając miejsce do przechowywania różnych rzeczy w tym samym miejscu. Taca wykonana jest z wysokiej jakości silikonu odpornego na zarysowania, który pomoże nie tylko ochronić Twoje rzeczy, ale i również powierzchnię, na której leży silikonowa tacka. Przechowuj klucze, portfel, Airpodsy i inne kosztowności w tym samym miejscu.
Więcej
Zwiń
Bardzo dobre słuchawki kompatybilne w pełni ze środowiskiem Apple , cena wysoka ale zobaczymy czy przetrwają próbę czasu .

Opinie - Apple Airpods Pro Black Friday