Apollo - najlepsze oferty

Apollo na Taniomanii. Najlepsze oferty w najniższych cenach. Zebraliśmy dla Ciebie produkty marki Apollo z najlepszych sklepów internetowych.
Cena
Cena
Znaleźliśmy dla Ciebie 633 produkty - zobacz najlepsze oferty
Opony Apollo Aspire XP to opony należące do klasy ekonomicznej. Opony tej klasy zapewniają optymalny poziom osiągów w najlepszej cenie. Przeznaczone są do samochodów osobowych oraz terenowych. Dzięki zaawansowanej rzeźbie bieżnika uzyskano wyjątkowe osiągi zarówno na mokrej, jak i suchej nawierzchni. Dobrą wytrzymałość podkreśla materiał budulcowy, którym jest mieszanka gumowa, dzięki której opony cechują się zwiększoną wytrzymałością na ścieranie. Rowki bieżnika uformowano w sposób zapewniający szybkie rozpraszanie wody, co zapewnia wysoką odporność na zjawisko aquaplaningu. Wykorzystanie nowej generacji komponentów pozwoliło na poprawę wskaźników oporów toczenia, co zapewnia niższe spalanie paliwa. Zapewniają niezwykłe osiągi oraz precyzję podczas hamowania na mokrej nawierzchni. Bieżnik opracowano pod kątem wyeliminowania emisji dźwięków o wyższych częstotliwościach dźwięku, co wyraźnie podnosi komfort jazdy.
Więcej
Zwiń
Komputer stacjonarny Apollo HERO
Najnowsze rozwiązania

Monitor iiyama XU2493HSU-B1

XU2493HSU-B1 to 23.8-calowy monitor FullHD (1920x1080 pikseli) z podświetlaniem LED wyposażony w matrycę IPS oferującą doskonałe odwzorowanie kolorów i szerokie kąty widzenia. Funkcja redukcji niebieskiego światła pozwala zadbać o zdrowie oczu, a trzy wejścia sygnału (HDMI, DisplayPort, VGA) zapewniają kompatybilność z szeregiem różnych urządzeń. HUB USB 2.0 ułatwia podłączanie nośników zewnętrznych i akcesoriów bez konieczności sięgania do komputera. Ponadto, do Twojej dyspozycji są również: głośniki i wejście słuchawkowe. XU2493HSU-B1 to solidne rozwiązanie.

Zestaw 4 w 1 Fury THUNDERSTREAK 3.0

Odpowiednie przygotowanie jest kluczowe, gdy mamy w planie przystąpić do ważnej rozgrywki.
Więcej
Zwiń
Apollo Alnac 4G
Wielosezonowa, najwyższe osiągi.


Cechy

Indeks prędkości H/V.

Szerokie rowki wzdłużne zaprojektowane zmyślą o skutecznym odprowadzaniu wody przy doskonałej przyczepności i stabilności podczas jazdy po mokrych nawierzchniach.

Szeroka krawędź zewnętrzna gwarantuje doskonałą precyzję prowadzenia na suchych nawierzchniach.

Zoptymalizowana środkowa część bieżnika z rowkami zapewniającymi idealną elastyczność w zakresie:
  • Niskiego oporu toczenia
  • Doskonałej precyzji prowadzenia na suchych i mokrych nawierzchniach
  • Odpowiedniego rozkładu naprężeń i jednorodny rozkład ciśnienia

Mieszanka z wysoką zawartością krzemionki idealna na nawierzchnie mokre i o niskich oporach toczenia.
Więcej
Zwiń