Aparaty Fotograficzne Cyber Monday - najlepsze oferty

Aparaty Fotograficzne Cyber Monday z okazji Cyber Monday już od 2945,00 💲 Poznaj oferty na Taniomania.pl. Atrakcyjne ceny, popularne produkty i opinie użytkowników! Znajdź coś dla siebie. Sprawdź pozostałe promocje z okazji Cyber Monday 2020 na Ceneo.pl
Cena
Cena
Znaleźliśmy dla Ciebie 1881 produktów - zobacz najlepsze oferty
Zamówienia w przedsprzedaand#380;y premiowane sand#261; 5-cio letniand#261; gwarancjand#261; od uszkodzeand#324; mechanicznych. ILCE-7M3 Peand#322;noklatkowy, kompaktowy korpus andalpha; z 5-kierunkowym systemem stabilizacji obrazu Dziand#281;ki 5-kierunkowemu systemowi stabilizacji obrazu peand#322;noklatkowy korpus andalpha;7 III and#322;and#261;czy bardzo wysokand#261; jakoand#347;and#263; obrazu z wyjand#261;tkowand#261; and#322;atwoand#347;ciand#261; fotografowania i filmowania z rand#281;ki.
Więcej
Zwiń
Realizuj swoje wizje dzięki szybkiemu, wszechstronnemu i uniwersalnemu modelowi D750. W świecie, w którym wszystko jest możliwe, ta wszechstronna pełnoklatkowa lustrzanka o rozdzielczości 24,3 miliona pikseli daje swobodę, która ośmiela.

Dzięki profesjonalnej technologii przetwarzania obrazu oraz solidnej, kompaktowej konstrukcji ten aparat sprawdzi się w każdej sytuacji.

Nowo zaprojektowana matryca formatu FX zapewnia wyjątkową jakość zdjęć, szczególnie przy wysokich czułościach ISO, w przypadku których obraz jest czystszy niż kiedykolwiek. Niezwykła czułość autofokusa, zdjęcia seryjne z szybkością do 6,5 kl./s oraz możliwość nagrywania filmów Full HD w rozdzielczości 1080/60p w połączeniu z odchylanym monitorem umożliwiają niczym nieskrępowaną ekspresję. Wbudowany interfejs Wi-Fi ułatwia natychmiastowe udostępnianie niesamowitych zdjęć.

Cechy szczegółowe

System Picture Control 2.
Więcej
Zwiń
CANON EOS R Pionierski pełnoklatkowy aparat bezlusterkowy, który wyznacza nowe standardy. Nowe standardy kreatywności Model Canon EOS R to aparat wyposażony w mocowanie do obsługi jasnych i szerokokątnych obiektywów, zgodne z nowymi obiektywami RF, które zostały zaprojektowane z myślą o pracy w optymalnej odległości od matrycy pełnoklatkowej. Połączenie optyki o wysokiej jakości i pionierskiego mocowania obiektywu sprawia, że jest to aparat do bardzo kreatywnej pracy, który przesuwa granice możliwości fotografowania i filmowania. Bardzo szybka komunikacja Inżynierowie firmy Canon ulepszyli mocowanie obiektywu EF specjalnie pod kątem systemu EOS R poprzez zastosowanie wyjątkowego 12-stykowego złącza. Ta innowacja w znacznym stopniu poprawia komunikację pomiędzy obiektywem aparatu i jego korpusem. W efekcie szybkość działania aparatu EOS R jest większa niż w przypadku wcześniejszych modeli.
Więcej
Zwiń

Opinie - Aparaty Fotograficzne Cyber Monday