Aparaty Fotograficzne Black Friday - najlepsze oferty

Aparaty Fotograficzne Black Friday - z okazji Czarnego Piątku już od 259,00 💲 Poznaj oferty na Taniomania.pl. Atrakcyjne ceny, popularne produkty i opinie użytkowników! Znajdź coś dla siebie. Zobacz także pozstałe oferty, które przygotowaliśmy dla Ciebie w tym roku na Black Friday 2021.
Więcej
Zwiń
Cena
Cena
Znaleźliśmy dla Ciebie 2000 produktów - zobacz najlepsze oferty
Lustrzanka Nikon D850 24-120 4G ED VR Kit

Tryb

Automatyka programowa z fleksją programu (P); automatyka z preselekcją czasu (S); automatyka z preselekcją przysłony (A); manualny (M)

Tryb błysku

Synchronizacja na przednią kurtynkę migawki, synchronizacja z długimi czasami ekspozycji, synchronizacja na tylną kurtynkę migawki, redukcja efektu czerwonych oczu, redukcja efektu czerwonych oczu przy synchronizacji z długimi czasami ekspozycji; synchronizacja z długimi czasami ekspozycji na tylną kurtynkę migawki, wyłączona

Współpracujące obiektywy

Współpraca z obiektywami AF NIKKOR, w tym obiektywami typu G, E i D (pewne ograniczenia dotyczą obiektywów PC), DX (z użyciem obszaru zdjęcia DX 24 x 16), obiektywami AI-P NIKKOR oraz obiektywami AI bez procesora (tylko tryby ekspozycji A i M).
Więcej
Zwiń
Obiektyw o szerszym kącie widzenia i większej jasności. Wbudowany wizjer elektroniczny OLED z powłoką ZEISS® Tru-Finder. Procesor BIONZ X®: doskonałe szczegóły i mniejsze szumy. Wszystko w atrakcyjnym, poręcznym i przyjemnym w użyciu aparacie.

Szerokokątny obiektyw ZEISS® Vario-Sonnar® T 24–70 mm z przysłoną F1,8–2,8. Jego atutem jest także duża jasność — nawet przy maksymalnym zbliżeniu.

Przetwornik obrazu CMOS Exmor R® typu 1,0" o efektywnej rozdzielczości 20,1 megapiksela

Odchylany o 180° ekran LCD do wykonywania autoportretów

Najwyższa jakość obrazu filmowego
Odczyt wszystkich pikseli z matrycy i zapis filmów o wysokiej rozdzielczości w formacie XAVC S 50 Mb/s.
Więcej
Zwiń
Aparat cyfrowy Sony ZV-1 + uchwyt GP-VPT2BT i mikrofon ECM-W2BT

Aparat cyfrowy Sony ZV-1

aparat do wideoblogów
Dzięki aparatowi Sony ZV-1 pokażesz siebie i swój świat na wspaniałych filmach — bez żmudnego wybierania ustawień.

Najlepszy przyjaciel twórców - aparat do wideoblogów Sony ZV-1
Nie masz doświadczenia w filmowaniu? Nie szkodzi. Aparat Sony ZV-1 nie wymaga skomplikowanego konfigurowania, a mimo to utrwali Ciebie i Twój świat na wspaniałych filmach.

Uchylno-obrotowy ekran LCD ułatwiający selfie - aparat Sony ZV-1

Uchylno-obrotowy ekran LCD pozwala sprawdzić kompozycję selfie lub ujęcia na wideoblog i uniknąć zasłonięcia obrazu przez mikrofon lub inne akcesoria. Dotykowy system obsługi umożliwia intuicyjne regulowanie ostrości, czasu migawki i innych ustawień — również przy zdjęciach selfie.
Więcej
Zwiń

Opinie - Aparaty Fotograficzne Black Friday