Aparaty cyfrowe Sony - najlepsze oferty

Znajdź to czego potrzebujesz! Aparaty cyfrowe Sony w najtńszych cenach na rynku. Sprawdź setki ofert przygotowanych specjalnie dla Ciebie.
Cena
Cena
Znaleźliśmy dla Ciebie 151 produktów - zobacz najlepsze oferty
Kieszonkowy aparat cyfrowy wyposażony w matrycę 20mln. pikseli o przekątnej aż 1 cala, obiektyw z prawie 4-krotnym zoomem o doskonałej jasności 1.8- 4.9 oraz tryb zdjęć seryjnych 10kl./s. Zastosowanie takiej matrycy oraz nowoczesnego procesora umożliwiło uzyskanie czułości sięgającej 25600 ISO. Model ten oprócz popularnego formatu JPG pozwala również na zapis danych w formacie RAW oraz filmów w rozdzielczości Full HD.Efekty można oglądać na dużym wyświetlaczu o przekątnej 3 cale i rozdzielczości 1,229tys. punktów.Dzięki nowemu aparatowi Cyber-shot™ DSC-RX100 nie trzeba zabierać w podróż dużego aparatu, by cieszyć się najlepszej jakości zdjęciami i filmami.Aparat RX100 może się poszczycić wieloma zaawansowanymi rozwiązaniami zapożyczonymi z linii aparatów Sony α z mocowaniami typu A i E. Znakomicie nadaje się do zabrania w podróż, wykonywania zdjęć portretowych i fotografowania scen ulicznych, a jego obudowa łączy atrakcyjny, luksusowy wygląd z lekkością i wytrzymałością aluminium.
Więcej
Zwiń
Zawsze udane zdjęcia

Ten aparat pozwala z niezwykłą łatwością wykonywać szczegółowe zdjęcia i nagrywać filmy HD.
Mimo kieszonkowych wymiarów model W830 imponuje bogactwem możliwości: 20,1-megapikselową matrycą obrazu, obiektywem ZEISS z zoomem optycznym 8x, szybkim systemem AF i stabilizatorem obrazu Optical SteadyShot.

Liczą się szczegóły
Aparat Cyber-shot™ W830 z łatwością uchwyci piękno każdej sceny. 20,1-megapikselowa matryca i wbudowana automatyka ostrości zapewniają ostre, szczegółowe obrazy nawet przy zdjęciach szybkich akcji.
Tego nie da Ci żaden smartfon.

Świat z mniejszego dystansu
Obiektyw ZEISS z mocnym, 8-krotnym zoomem optycznym ostro i wyraźnie uchwyci każdą scenę.

Ustawienia dostosowane do sytuacji
Inteligentna automatyka samoczynnie dostosowuje ustawienia aparatu do panujących warunków.
Więcej
Zwiń
Jeden obiektyw. Mnóstwo możliwości. Doskonałe zdjęcia z dowolnej odległości dzięki jasnemu obiektywowi Carl Zeiss® 24 – 200 mm F/2,8. Zmiennoogniskowy obiektyw Carl Zeiss® pozwalający na sfotografowanie szerokiego zakresu tematów Niezwykle szczegółowe obrazy z 20,2-megapikselowego przetwornika obrazu typu 1,0" Efektywne nastawianie ostrości nawet na odległe obiekty dzięki bezpośredniemu napędowi silnikiem SSM Znakomite działanie przy każdym ujęciu - Uniwersalny obiektyw Carl Zeiss® Vario-Sonnar® T* ma stałą maksymalną przysłonę F/2,8 w całym zakresie ogniskowych: od 24 do 200 mm. Zapewnia znakomitą ostrość odwzorowywanego obrazu i pozwala nadawać miękki wygląd nieostrym fragmentom.
Więcej
Zwiń
Bardzo dobry aparat, najlepszy kompakt jaki miałem w życiu. Robi bardzo dobrej jakości zdjęcia a do tego jest bardzo wytrzymały! Moja żona utopiła go w rzece, zrzuciła na beton ze sporej wysokości, uderzyła nim parę razy o ściany, słupki, latarnie (majtając radośnie na pasku) a on pomimo rys i wgnieceń nadal robi świetne zdjęcia. Po kąpieli w rzece wystarczyło wyczyścić go z mułu i wsadzić na noc do woreczka z ryżem, rano był jak nowy :)

Opinie - Aparaty cyfrowe Sony