Angielski fiszki - najlepsze oferty

Angielski fiszki na Taniomanii. Oferujemy całą gamę niezbędnego sprzętu najwyższej jakości. Setki ofert przygotowanych specjalnie dla Ciebie tylko na Taniomania.pl
Cena
Znaleźliśmy dla Ciebie 119 produktów - zobacz najlepsze oferty
"FISZKI – Słownictwo 3" to trzecia część kompleksowego, 6-poziomowego kursu. Dzięki niej szybko i skutecznie opanujesz ponad 2600 słów i zwrotów niezbędnych na poziomie średnio zaawansowanym (intermediate). Polecamy osobom, które znają już podstawy języka angielskiego, rozumieją zasadnicze punkty rozmowy, gdy używany jest język jasny i standardowy, oraz umieją wypowiedzieć się w sposób prosty i zwięzły na tematy z życia codziennego. jeśli chcesz się upewnić, czy to właściwy poziom – rozwiąż testSłownictwo zostało usystematyzowane w 50 kategoriach tematycznych, które wyczerpująco ujmują zjawiska związane z człowiekiem i jego otoczeniem. zobaczkategorie tematyczneHasła zaprezentowano na 1040 trwałych kartonikach, które zaprojektowano ze szczególną dbałością o prostotę i przejrzystość. * 2600 słów i zwrotów* 225 minut nagrań* nauka w formie quizu* program PC* praktyczne etui.
Więcej
Zwiń
– 1000 dwustronnych fiszek z przekładkami

– 24 działy tematyczne

– 5 000 haseł

– 6 000 znaczeń i przykładów

– wszystkie hasła z zapisem wymowy

– przykłady zastosowań w zdaniach

– oznaczenia form brytyjskich i amerykańskich

– dodatkowe fiszki do notatek odręcznych

ISBN: 9788377153161
EAN: 9788377153161
Wydawnictwo: Pons
Autorzy: praca zbiorowa
Rok wydania: 2012
Oprawa: pudełko
Format: 12.0x21.0 cm
Więcej
Zwiń
Prezentowany tytuł pozwoli Ci z łatwością opanować ponad 2450 słów i zwrotów niezbędnych na poziomie wyższym średnio zaawansowanym (upper-intermediate). Polecamy osobom, które potrafią już porozumieć się w standardowych sytuacjach życia codziennego, ale chcą nabrać tzw. swobody językowej. FISZKI to wyjątkowa pomoc do szybkiej i skutecznej nauki języka angielskiego. Przejrzyste kartoniki z praktycznymi słówkami i zwrotami, liczne obrazki ułatwiające zapamiętywanie, wyraźne nagrania native speakerów pomagające opanować poprawną wymowę oraz motywujący system powtórek gwarantują błyskawiczne postępy. Kurs zawiera ponad 2450 praktycznych słów i zwrotów na poziomie wyższym średnio zaawansowanym (upper-intermediate – B2), 50 kategorii tematycznych, 220 minut nagrań w formacie mp3, specjalne pudełko do nauki MEMOBOX, program do nauki on-line oraz poręczne etui.
Więcej
Zwiń

Opinie - Angielski fiszki