Angelcare Monitor - najlepsze oferty

Wszystko działa, zgodnie z opisem. Urządzenie bardzo czułe.
Angelcare Monitor to szeroka gama urządzeń przeznaczonych dla rodziców chcących zapewnić swojemu dziecku maksimum bezpieczeństwa. Monitory ruchu i oddechu oraz niania elektroniczna firmy Angelcare to urządzenia dedykowane opiece niemowląt oraz dzieci już od pierwszego roku życia. Czujniki ruchu oraz bezprzewodowa transmisja danych to dwa gwaranty spokojnego snu nie tylko twojego dziecka ale i jego rodziców. Na rynku sporo jest urządzeń wspomagających opiekę nad pociechami jednak te oferowane przez Angelcare to jedne z najbardziej zaawansowanych na rynku. W skład zestawu wchodzą między innymi specjalne płytki umieszczane pod materacem łóżeczka, wszystko to w celu monitorowania dziecka w łóżeczku. Płytki te nie przewodzą prądu i nie emitują żadnej formy energii, dlatego są całkowicie bezpieczne dla dziecka. Seria urządzeń Angelcare Monitor to must have dla nowoczesnych rodziców, nie tylko ułatwia pierwsze miesiące rodzicielstwa ale staje się przyjacielem całej rodziny, ponieważ pozwala być „obok” dziecka nawet gdy zajmujemy się obowiązkami domowymi lub pracą. Angelcare Monitor w kategorii Dla dziecka. Najniższe ceny, najlepsze okazje. Porównywarka cen Taniomania.
Więcej
Zwiń
Cena
Znaleźliśmy dla Ciebie 9 produktów - zobacz najlepsze oferty
Monitor Angelcare® AC401 to dwa urządzenia w jednym : Monitor Oddechu i bezprzewodowa Niania Elektroniczna. Monitor ten przeznaczony jest do użytku domowego. Wspomaga opiekę nad niemowlęciem i dzieckiem. Czujniki oddechu (ruchu) wykorzystywane są najczęściej w pierwszym roku życia, a Niania Elektroniczna bez ograniczeń czasowych (często nawet kilka lat) Urządzenie to jest niezawodne, a jednocześnie bardzo proste w obsłudze. Kompletny zestaw elementów Monitora AC401 zawiera: * dwa czujniki ruchu (oddechu), * monitor ruchu (oddechu) z nadajnikiem niani elektronicznej, * odbiornik niani elektronicznej, * dwa zasilacze, * akumulatorki odbiornika, * instrukcja obsługi, * Całość w estetycznym pudełku. Monitor oddechu i dźwięku Angelcare® AC401 posiada na 3 funkcje : * przewodowego Monitora Ruchu (Oddechu) (analogicznie jak model AC300), * bezprzewodowej Niani Elektronicznej, * bezprzewodowego Monitora Oddechu z Nianią elektroniczną.
Więcej
Zwiń
Monitor Angelcare AC1100 to pierwsze na świecie urządzenie, które łączy w sobie funkcje monitora oddechu (ruchu), niani elektronicznej i kamery video. Monitor ten przeznaczony jest do użytku domowego. Wspomaga opiekę nad niemowlęciem i małym dzieckiem. Czujniki oddechu (ruchu) wykorzystywane są najczęściej w pierwszym roku życia, a niania elektroniczna i video bez ograniczeń czasowych (często nawet kilka lat). Urządzenie to jest niezawodne, a jednocześnie bardzo proste w obsłudze.

Jak działa monitor Angelcare:
  • Monitor AC1100 łączy w sobie funkcje monitora oddechu (ruchu), niani elektronicznej oraz niani video. W zależności od potrzeby urządzenie może być wykorzystywane tylko do kontroli oddechu śpiącego dziecka lub jako niania elektroniczna i niania video (w takim wypadku nie należy podłączać płytek sensorycznych). Po podłączeniu wszystkich elementów urządzenie działa jednocześnie jako monitor oddechu
Więcej
Zwiń
Niania elektroniczna AC420

Kanadyjskiej firmy Angelcare

Cyfrowa niania video zapewnia przekaz wysokiej jakości dźwięku z pokoju dziecięcego. Wysoka jakość wykonania powoduje, że dźwięk jest czysty i wyraźny, a duży zasięg (do 200 m na otwartej przestrzeni, 80-100 m w pomieszczeniu zamkniętym) umożliwia swobodne poruszanie się w domu i ogrodzie. Niania dodatkowo wyposażona jest w lampkę nocną oraz posiada funkcję pomiaru temperatury w pokoju dziecięcym.  • Wysokiej jakości przekaz dźwieku z pokoju dziecka.
  • Temperatura w pokoju dziecka wyświetlana na odbiorniku,
  • Praktyczna lampka nocna na nadajniku, dająca łagodne światł
Więcej
Zwiń

Opinie - Angelcare Monitor

Wszystko działa, zgodnie z opisem. Urządzenie bardzo czułe.