Angelcare Monitor - najlepsze oferty

Monitor spełnia oczekiwania, zdecydowanie mogę polecić.
Angelcare Monitor to szeroka gama urządzeń przeznaczonych dla rodziców chcących zapewnić swojemu dziecku maksimum bezpieczeństwa. Monitory ruchu i oddechu oraz niania elektroniczna firmy Angelcare to urządzenia dedykowane opiece niemowląt oraz dzieci już od pierwszego roku życia. Czujniki ruchu oraz bezprzewodowa transmisja danych to dwa gwaranty spokojnego snu nie tylko twojego dziecka ale i jego rodziców. Na rynku sporo jest urządzeń wspomagających opiekę nad pociechami jednak te oferowane przez Angelcare to jedne z najbardziej zaawansowanych na rynku. W skład zestawu wchodzą między innymi specjalne płytki umieszczane pod materacem łóżeczka, wszystko to w celu monitorowania dziecka w łóżeczku. Płytki te nie przewodzą prądu i nie emitują żadnej formy energii, dlatego są całkowicie bezpieczne dla dziecka. Seria urządzeń Angelcare Monitor to must have dla nowoczesnych rodziców, nie tylko ułatwia pierwsze miesiące rodzicielstwa ale staje się przyjacielem całej rodziny, ponieważ pozwala być „obok” dziecka nawet gdy zajmujemy się obowiązkami domowymi lub pracą. Angelcare Monitor w kategorii Dla dziecka. Najniższe ceny, najlepsze okazje. Porównywarka cen Taniomania.
Więcej
Zwiń
Cena
Znaleźliśmy dla Ciebie 8 produktów - zobacz najlepsze oferty
Elektronicznia niania AC403 Angelcare AC403, ulepszona wersja modelu AC401. Monitor ten przeznaczony jest do użytku domowego.Wspomaga opiekę nad niemowlęciem i dzieckiem. Czujniki ruchu wykorzystywane są najczęściej w pierwszym roku życia, a niania elektroniczna bez ograniczeń czasowych (często nawet kilka lat) Monitor AC401 łączy w sobie funkcje monitora ruchu i niani elektronicznej. W zależności od potrzeby urządzenie może być wykorzystywane tylko do kontroli ruchu śpiącego dzieckalub jako typowa niania elektroniczna (wtedy nie należy podłączać płytek). Po podłączeniu wszystkich elementów urządzenie działa jednocześnie jako monitor ruchu i niania.Monitor Angelcare dzięki płytkom, które umieszcza się pod materacem w łóżeczku, wykrywa każdy ruch dziecka i syganlizuje go wizualnie (migająca lampka) i opcjonalnie dźwiękowo.Płytki sensoryczne są tak czułe, że odbierają nawet najlżejszy ruch.
Więcej
Zwiń
Monitor ruchów oddechowych dziecka Angelcare® AC300 to urządzenie do użytku domowego, które wspomaga opiekę nad niemowlęciem. Żaden element monitora nie ma kontaktu z dzieckiem, czujniki w postaci płaskich płytek sensorycznych umieszcza się pod materacem łóżeczka, a odbiornik zasilany bateryjnie stawia się obok łóżeczka. Urządzenie to jest niezawodne, a jednocześnie bardzo proste w obsłudze, dostarcza z polską instrukcją obsługi. Monitor ruchu (oddechu) Angelcare® AC300 jest urządzeniem całkowicie bezpiecznym. Płytki sensoryczne i ich przewody są zupełnie nieaktywne. Nie przewodzą prądu elektrycznego i nie emitują żadnej formy energii. Gdy dziecko nie porusza się (nie oddycha) przez 15 sekund włącza się pierwszy alarm sygnał ostrzegawczy. Po kolejnych 5 sekundach (czyli po 20 sekundach bezdechu) włącza się alarm i pulsuje czerwone światło. W razie alarmu konieczna jest natychmiastowa reakcja. Najczęściej wystarczy donieść dziecko z łóżeczka i poklepać je po plecach.
Więcej
Zwiń
Monitor Angelcare® AC401 to dwa urządzenia w jednym : Monitor Oddechu i bezprzewodowa Niania Elektroniczna. Monitor ten przeznaczony jest do użytku domowego. Wspomaga opiekę nad niemowlęciem i dzieckiem. Czujniki oddechu (ruchu) wykorzystywane są najczęściej w pierwszym roku życia, a Niania Elektroniczna bez ograniczeń czasowych (często nawet kilka lat) Urządzenie to jest niezawodne, a jednocześnie bardzo proste w obsłudze. Kompletny zestaw elementów Monitora AC401 zawiera: * dwa czujniki ruchu (oddechu), * monitor ruchu (oddechu) z nadajnikiem niani elektronicznej, * odbiornik niani elektronicznej, * dwa zasilacze, * akumulatorki odbiornika, * instrukcja obsługi, * Całość w estetycznym pudełku. Monitor oddechu i dźwięku Angelcare® AC401 posiada na 3 funkcje : * przewodowego Monitora Ruchu (Oddechu) (analogicznie jak model AC300), * bezprzewodowej Niani Elektronicznej, * bezprzewodowego Monitora Oddechu z Nianią elektroniczną.
Więcej
Zwiń

Opinie - Angelcare Monitor

Monitor spełnia oczekiwania, zdecydowanie mogę polecić.